Gnc kampanya

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve yolcu02 tarafından 8 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. yolcu02

yolcu02 Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    ARKADAŞLAR GNC Whey Protein Chocolate %100 - 1363 gr ÜRÜNÜNDE KAMPANYA YAPMIM 99 YTL YE DÜŞMÜŞ SİZCE NASIL FİYAT VE KALİTE OLARAK .

salvadore_xp bunu beğendi.
  2. slymnasye

slymnasye Üye

Beğenileri:
    387
    Ödül Puanları:
    73
    Gnc ürünleri bence çok kaliteli değil ama bu sadece sporcu gıdaları açısından kaliteden kastım ise ürünün işlenişi felan da değil sadece bizlerin ihtiyaçlarını tam olarak karşılamadığını düşünüyorum bu noktada eksik kalıyor.

Ama güvenilirlik ve temin edilebilirlik açısından iyi zaten bu yüzden satış yapabiliyorlar bana kalırsa bir çok ilde kendi satış noktaları var ve oralardan alıp orijinalmidir? değilmidir? gibi ya da başka sorular kafanızı kurcalamıyor.

Ama vitamin ve diğer ürünleri bence iyi ayrıca her ayın ılk haftası gnc kartı ile gelenlere %20 indirim yapıyorlardı en son sanırım hala devam ediyordur.

Gnc protein tozunu ben kullandım mı? evet 2007 de felan almıştım sanırım çok memnun kalmadım o dönemde gerçi ben çok fazla supplement kullanan birisi değilim bunun dısında sadece bir kaç kutu hardline protein tozu kullandım onunla karşılaştırarak söylüyorum ama sonucta kişiden kişiye de değisir bu ürünlerin faydası benim izlenimlerim bu yönde oldu.

iyi çalışmalar dilerim.

Son düzenleme: 8 Eylül 2009
  3. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.