giysi problemi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve psmcoder tarafından 6 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. psmcoder

psmcoder Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar sizdede bu sorun varmı bilmiyorum yada benim kadar omuzları geniş olanların çogunda muhtemelen vardır. hiç bir şekilde klasik blazer veya hırka gömlek bulamıyorum kendime göre giyiyorum büyük beden üst vucuda oturuyor karın kaslarının bulundugu bölüm bol oluyor :( aynı şekilde dar olmadığı sürece t-shirtlerde pek olmuyor. takım elbise hiç bir şekilde bulamadım nekadar marka varsa dün gezdim fakat yok olmuyor özel yaptırmanız gerekiyor diyorlar :( arkadaşlar siz giysilerinizi nerelerden alıyorsunuz. klasik giyinen arkadaşlar veya hep özelmi yaptırıyorsunuz :( ister istemez insanın morali bozuluyor giydiği hiç bir şey olmayınca :(

2. Fitness&Model

Fitness&Model Üye

Beğenileri:
    1.110
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Ha
    Yer:
    İstanbul
    Selam;

Sevgili psmcoder,

Yardımcı olabilmek adına, şu andaki ölçülerinizi buraya giriş yapabilir misiniz?

Saygılarımla,

3. psmcoder

psmcoder Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    kollarım 38 cm
    omuz 128 ( yanlış öçmüş olabilirim)
    gögüs 117
    bel 82
    bacak 69

genetik sanıyorumki hiç bir şekilde göüsleri omuzlara yetiştiremiyorum omuz çok çabuk genişliyor kafam çok ufak kalıyor omuz idmanlarını 2 haftada bir yapıyorum çok anormal omuzlarım var :( bu yüzden sorunluyum biraz

4. Fitness&Model

Fitness&Model Üye

Beğenileri:
    1.110
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Yer:
    İstanbul
    Sevgili psmcoder,

Zaten Omuz ölçünüzle, göğüs ölçünüzü eşitlemeniz mümkün değil. Yer yüzünde böyle bir canlı türüne henüz rast gelmedik. Aynı zamanda, omuz ölçünüz ile göğüs ölçünüz birbirine çok yakın. Yanlış ölçmüş olabileceğiniz ihtimali aklıma geliyor.

Tüm bunlar geçerli ölçüleriniz ise, tekrardan teyit ettiğiniz taktirde, size bir kaç marka ismini özel mesaj yolu ile bildireceğim. İstediğiniz ürünleri bulabileceğinizi düşünüyorum. Yalnız fiyatları biraz yüksek.

Saygılarımla,

sultanmehmed bunu beğendi.
  5. psmcoder

psmcoder Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    sayın fitness model ölçülerim doğru öncelikle benim göğüsle omuzu eşitlemeden kastım göğüs omuzagöre bağzıaynalarda küçük duruyor bazı aynalarda dev gibi görünüyorum bilmiyorum sorun nerede ama :( bu arada ilginiz için teşşekürler

6. Fitness&Model

Fitness&Model Üye

Beğenileri:
    1.110
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Yer:
    İstanbul
    Selam,

Sevgili psmcoder,

Sualimi şu sebepten ötürü sorma ihtiyacı duydum. Eğer ilk giriş cümlenizdeki gibi ihtişamlı bir ebatta iseniz, ona göre tavsiye edeceğim markalar değişecekti. Yalnız ölçülerinize göre hitap edeceksek, bu ölçüler çok abartılacak oranlarda değiller. Sıradan markalarda da bu ölçülere göre kıyafetler seçebileceğinizi, gayet rahat ürün bulabileceğinizi düşünüyorum.

Omuz ölçünüzü bana kalırsa tekrardan ölçmenizde yarar var. Omuz ile göğüs ölçünüz arasında 11 cm fark var. Bu ilginç bir uyum bana göre.

Siz bulamadığınızı söylediğinize göre ki; bu doğrudur aksini düşünmek haddime değil. Size birazdan özel mesaj yoluyla hangi kıyafetleri, ilgili mesajınızı dikkate alarak atacağım.

D.N= Markaların ürün etiket fiyatları oldukça lükse kaçtığı için pahalıdır. Bu markaların tasarımları, çeşitlilik sunan modelleri bulunmaktadır. Daha bugün baktığımda bir takım elbisenin fiyatı 1.500 TL idi.

Saygılarımla,

sultanmehmed ve draft bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş