Giyim

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve saydam tarafından 17 Mayıs 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    arkadaslar dün alisveris e ciktim.bir magzaya girdim ismini yazmiyim reklam olmasin ama tr de büyük bir magza.girdim 3-5 ürün sectim denemek istedim.ya hicbiri bana olmadi.xl a sigmadim.ben öyle cok kalin degilim boy 1.84 kilo 88.5, forumda benden cok daha yapili olanlar var,siz nerden buluyorsunuz cok moralim bozuldu :oops: :cry:

2. sibeloskan

sibeloskan Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sayın Despo sanırım biz farkında olmadan üst taraf ister istemez genişliyor. Bu sefer bede ve ölçü farkı doğuyor. Aynı sorun bende de oldu. Alt oluyor üst taraf olmuyordu özellikle göğüs kısmı...

3. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Benimi Cagirdiniz ?

Bende bu sorun yok :?

Saydam, daha cok spor giyinirsen sorun olmaz sanirim.

4. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    sibel senin gözlerde de sorun olmus galiba... :lol: :lol: :lol: :lol:

5. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Bence de spor giyin Saydam. Mesela benim bel ölçüm devamlı oynadığı için şu sıralar (definisyon,bulk,definisyon,bulk), düğmeli pantolon almak ölü yatırım niteliği taşıyor. Onun yerine lastikli pantolon almak lazım, lastikli pantolon demek de spor demek. Spor pantolonun üzerine de gömlek absürd olur tabi, o yüzden üst kısıma da tişörtten başka seçenek yok. Mesela bodyforum tişörtü güzel dururdu :).

6. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Hawaii thsirtü almak lazim, sporada gider, hem açar seni saydam :D

7. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Giyim kuşam satan yerlere girdiğimde satıcının yüzünde oluşan ifadenin hastasıyım şahsen. Şöyle bir "hassi.tir" der gibi oluyorlar. Bazen daha kapıdan girer girmez "Sana göre bulamayız abi" diyorlar.

8. muratistan

muratistan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Makina Mühendisi
    Yer:
    İZMİR
    takım elbise

Arkadaşlar, bu konuda benim de söyleyeceklerim var. Boyum 1.83, kilom 85-86. Mühendislik işinde olduğum için kot t-shirt işe gider gelirim ancak bu hafta İstanbul'da bir fuara katılacağız bu sebeple yeni bir takım çekeyim dedim. Yaşım 24 bu arada. Neyse mağazaya girdim, güzelce bir yer, tezgahtarların hepsi benim yanımda çocuk gibi omuz göğüs birşey yok. 52 verdiler, ıı, 54 verdiler şak diye oturdu nerdeyse 56 olacak. Ben de istiyorum ki şöyle İtalyan işi bir şey olsun otursun üzerime, neyse Damat Tween'den alıp bir sürü para bayılmak da istemiyom. Adama diyorum yanlar daha dar model var mı? Dedi ki sizin orası da çok kalın! Pantalonu giydim, çuval! Bana 50 beden takımın pantalonu olacak çok güzel, ama pantalonları ceketlerden ayıramazmış. Belinin ölçüsünü aldı küçültecek, bugün teslim alcam ama bacak kısmı 54 beden şişmanlara göre yapıldığı için kocamaan ve hiç güzel durmayacak. Afedersiniz kıç kısmı da eminim kötü duracak çünkü o da şişman işi. Öff be ben 1 sene sonra yandım demek ki. Kendime terzi bulayım. Çok narsistlik olacak ama millete bakıyorum ipincecik enseleri kolları :) çok komiğime gidiyor. Ben mohini gibi kaldım yanlarında. Tüm gençliğim-çocukluğum zayıf geçtiği için çok hoşuma gidiyor.

9. wolveron2

wolveron2 Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar ithalat/kurumsal satış
    Yer:
    İSTANBUL/mecidiyeköy
    Çok ilginç bende aksine xl giyiniyordum.boy 1.85 kilo 93 şimdi ve medium giyiniyorum ve eskisine göre 21 cm fark var omuzlarda göbek gidince artık tek aradığım medium olup buyunun biraz uzun olması gerisi gayet iyi..

10. sseagal

sseagal Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    bende kısa kollu askılı sporcu atleti arıyorum fakat bir türlü bulmıyorum...:(

11. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    BENDE GEÇEN GÜN BİR SNEE ÖNCE ALDIĞIM GÖMLEĞİ GİYDİM VE DÜĞMELER BİRBİRİNE DEĞMEDİ.BEDENİNE BAKTIM XL.GİTTİM MAĞAZAYA VE 2XL ALDIM,şimdilik sorun yok.

12. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    ben genelde bulamıyorum yada özel diktirmeli zaten her pro gibi bende kot giyemiyorum :(

13. ozleyis

ozleyis Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    0

kısa kollu mu askılı mı :D bende atlet arıyorum fakat yakası geniş istiyorum ama bulamıyorum murat bozun NA Na nan na na nan na klibinde giydigi tarzda :D

14. muscled_girl

muscled_girl Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Benim bi arkadaşım aldı onu gömleğin içine giyicem die Galeria'dan aldı ama hangi mağaza bilmiorm:eek:

15. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    valla ben 2 aydir ariyorum ama bir türlü bulamadim.en sonunda bagdat caddesinde nike satan bir magza var ordan aldim ama nike in kendi magzasinda yok o atletten.

16. OVERCOME

OVERCOME Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Engineer
    Yer:
    Adana
    Ben dizaltı sort ve bol t shirt.. Sortta bol .. Genelde Türkiyedeki magazalardan aldıgım kıyafetlerden hicbiri olmazken Adana incirlik üssünden cıkan giysiler rahatlıkla oluyor .. Eger aranızda Adana dan olupta giyim sıkıntısı ceken varsa tek adres İncirlik hava üssü ...

17. BLOODZ

BLOODZ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    size tavsiye olarak hip hop kültürüne ait tişörtler tavsiye edebilirim tek renk ve baskısız modeller mevcut 3-4-5 xl gibi bedenleride mevcut üstelik merter taksim bakırköy ve kadıköyde bulabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş