Gitti gidiyordan nasıl alışveriş yapıyorsunuz ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Ec0 tarafından 2 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    Ben siteden ps 2 oyun cd si alıcam evde akşamları oynamak için ama adama özel mesaj atıyorum ben hiç alışveriş yapmadım banka kartı ödeme birde kredi kartı var banka kartım var , telefon numarası hesap no filan ver arayım ayrıntılı konuşalım direk hesap numarana yatırayım parayı kargoyla yolla diyorum. bana dükkan linki veriyor nasıl alışveriş yapıcaz telefon hesap no istiyorum bana dükkan linki yolluyor.

Son düzenleme: 2 Şubat 2012
  2. Ferhat_V

Ferhat_V Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    özel mesaj ile sakın alışveriş yapmayın adamın üyeliğini kapatıyolar :D illaki site üzerinden alışveriş yapman lazım yani malı almış gibi göster ve satın al sonra mesaj at adama...sahibinden.com gibi direk mesaj atıp alışveriş yapamazsınız illaki site üzerinden yapmanız gerekiyor...

gönderilen mesajlar kontrol ediliyor orda sen site ile uğraşmayalım direk banka havalesi ile alayım istiyosun ama o sitede bunu yapamıyosun anca adamın tanıdık olması gerekiyor iletişim bilgilerini alabilmen için...banka kartı yada kredi kartı farketmez sisteme hangisini tanıtırsan ordan alışveriş yapabilirsin onda sıkıntı yok ama siteyi kullanmak zorundasın yada başka türlü bir şekilde adamla iletişim kurman lazım ama site üzerinden hiçbir şekilde adam sana firmasını adresini telefonun veremez direk üyelik silme sebebi.:D

3. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim ilk önce. ama ben beceremedim bu işi nasıl yapıcam yardım bölümünde ayrıntılı birşeyde yok banka kartı olur diyorlar kredi kartı ile ödeme çıkıyor tek :(

4. Ferhat_V

Ferhat_V Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    kredi kartı bölümüne banka kartının numaralarını gireceksin ?? denedinde olmuyor mu ??

yada internet şubesinde hesabın varsa kendine sanal kart oluştur ( istersen şubeye gidipte yaptırabiliyorsun ) internet alışverişlerinde sanal kartını kullan..

edit: banka hesabının internet alışverişlerine açık olması gerekiyor şubenden yada telefon ile açtırabilirsin..eğer açık değilse hata alırsın alışveriş yapamazsın.

Son düzenleme: 2 Şubat 2012
  5. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim yardım ettiğin için banka kartı aldım başka bir işlem yapmadım şifre oluşturma dışında denedim aslında ama 3d bilmem ne sayfasına filan yönlendirdi kafam karıştı iyice bıraktım.

6. Ferhat_V

Ferhat_V Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    :) neyse bilemem ben alırmısın vazmıgeçersin ama o sitenin alışveriş kuralı öyle herşeyi site üzerinden yapman gerekiyor bilgin olmuş oldu :)

7. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    saol bilgilendirdiğin için oyunda eski bulamıyorum buldum havale yapmıyorlar :S kredi kartı olan birini bulmayı denicem artık adamın telefon numarası yazsa özelden diyecem ama beceremedim bir türlü karma karışık gitti gidiyor mail atıcam mail atma kısmını bile bulamadım 40 yılda 1 birşey alıcaz o sitede alamıyozda :(

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:23 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:13 ----------

bir aksilik olmassa yarın kredi kartıyla tek çekim yapıcam inş. beceririz :)

Sayfayı Paylaş