gh max creatin protein 3 lemesi nasıl?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve universalmurat tarafından 14 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. universalmurat

universalmurat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba ,

uzun suredır sporla ugrasıyorum creatıne hıc kullanmadım bulk ve dıyet donemlerını cesıtlı kurlerle gecırdım...suan kur bıtelı 3 hafta oldu ve vucudu yeterınce dınlendırdım supplemente baslıycam sızce creatın gh max ve proteın nasıl olur ? creatın sıvılce yapıomus dogru mudur ?

2. brhmcr

brhmcr Guest

Son düzenleyen: Moderatör: 14 Eylül 2012
  3. universalmurat

universalmurat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saolun kafamda hep soru ısaretı olmustur creatıne hakkında sıvılce konusu benım vucudum bıraz hasasdır glutamıne yuklemesı yaparken fılan sıvılce sıkıntısı cekıyorum...buarada kur derken supplement kuru degıl

4. brhmcr

brhmcr Guest

Siz anabolik kur yapip, sivilce sikintiniz olmadiysa sanmiyorum supplement dokunsun herhangi birsekilde. Gerci tabi farkli urunler metabolizma farkli tepkilar verebiliyor.

Siz kombinasyona tribulus, ZMA, B komplex, balik yagi katabilirsiniz, testo kullandiginizi varsayark normale donmesi icin oneriyorum.

5. universalmurat

universalmurat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saolun testo oranını duzenleyıcı anabolıklerden kullandım mesela preglyn nolvadex ...buarada b komplex ve balık yagını sureklı kullanırım anabolık kurde svılce sıkıntısı asırı derecede olmuyor ama glutamın kullnımında sıkıntı cekdım ayrıca twınlap amıno da da sıkıntı cekdım sıvılce konusnda...

6. brhmcr

brhmcr Guest

Muhakkak PCT yapmissinizdir, o konulara bu bolumde girmeyelim.

Buyuk ihtimal glutamine karsi vucudunuz bir tepkisi var, bir alerji testi yaptirabilirsiniz aslinda.

7. universalmurat

universalmurat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    anladım olabılırlıgı var tabıkıde ılgnız ıcın saolun

Sayfayı Paylaş