Gerekli Egzersiz ve Destek Ürünler Hakkında

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve OzzyLive tarafından 27 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. OzzyLive

OzzyLive Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İyi günler, forumda yeniyim.. Ve bu platformda gerçekten bu spora bilimsel ve deneysel yönleriyle hakim olan birçok arkadaş farkettim, bilgi ve tecrübelerinizden yararlanmak isterim..

Öncelikle forumda bir kaç araştırma yaptım fakat yeterli cevapları bulamadım ya da yeteri kadar aramadım.. Ben sporda 3. ayımı doldurmak üzereyim, standart programdan çıktım ve hocamın verdiği programla devam etmekteyim. Destek almanın faydalı olabilceğini düşünüyorum, fakat bu konuda tereddütlüyüm. L-Carnitine almayı düşündüm fakat aşırı yağ yakması nedeniyle kilo kaybım olucağını düşündüm ve araştırdım vazgeçtim. Daha sonra sporda ki bir arkadaş Prolab NLargev2 getirtebileceğini söyledi ve bunun üzerine o konudada araştırma yaptım. Fakat bu konuda herkes farklı bir görüşe sahip, kafam karıştı doğrusu. Bana önerebileceğiniz ürünler nelerdir.

Ve ayrıca bir sorum daha olacak, polisliğe hazırlanmaktayım. Bugün ygs sınavından çıktım ve sonucun başvuru için yeterli olduğu kanısındayım, inşallah gireceğim. Fakat oraya formda gitmek istiyorum, mekik ve şınav öncelikleri olduğunu biliyorum eğitimlerinde. Mekik değil de şınav konusunda hangi harekete ağırlık vermeliyim, daha rahat ve daha çok sayıda şınav için.. Yani bunu sağlayan kası geliştirmemle daha rahat çekebilceğim kanısındayım ve bu egzersizin adı ve yapılışı nedir.

Şimdiden verdiğiniz cevaplar için sonsuz teşekkürler ederim, iyi günler.

Unutmadan ; 1.78 boy ve 68 kiloyum.

Son düzenleme: 27 Mart 2011
  2. OzzyLive

OzzyLive Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    31 Kere görüntülenmiş fakat hiç cevap alamadım soruma, yardımcı olur musunuz acaba :)

Sayfayı Paylaş