Gereğinden fazla protein alma ve karaciğer

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve atahan224 tarafından 29 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. atahan224

atahan224 Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Yalova
    10 aydır v.g yapıyorum yaş 18 sabah ; Klasik bi kahvaltı ( 1 yumurta , peynir çeşitleri , 2 dilim kepekli ekmek vb.) Öğlen : Makarna yada pilav yanına herhangi bir çorba vb. Akşam antremandan sonra ; 1 ölçek muscletech phase 8 protein tozu kullanıyorum eve gidince 3 parça tavuk göğsü , 1-2 tabak makarna 3-4 tane haslanmıs yumurta. Evet sorum şu olacak yumurtanın sadece beyazı yenmesi gerektiğini söylüyor birçok kimse günde 3 taneden fazlasını sarısıyla yersen karaciğere zarar diyolar ben bide bazen akşamları patatesli yumurta yapıyorum yani günlük 8-9 tane yumurta sarısıyla birlikte yemiş oluyorum ve endişe etmeye başladım acaba karaciğerim zarar görür mü yağlanır mı diye bi bildiği olan varsa yardımcı olabilir mi ?

2. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
  3. arif emir arslanturk

arif emir arslanturk Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Öncelikle bu sordugun soruyu herkez soruyor ama her doktor veya uzman farklı cevap veriyor yani bu sorunun bir cevabı yok aslında ama yinede kefeyi sağlam kazığa bağlamak istiyosan 3 ten fazla yeme ilerde kolestrolün olabilir :)

atahan224 bunu beğendi.
  4. Mehmetr91

Mehmetr91 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Havalar ısınıyor belki ondan alerji olabilir bende oluyor bazen yazları :) 1-2 sarı kalan beyaz olmasınarağmen

atahan224 bunu beğendi.
  5. atahan224

atahan224 Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Yalova
    Cevaplar için sağolun.