Gerçekten Desteğe İhtiyacım Var

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Gaffgarion tarafından 5 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Gaffgarion

Gaffgarion Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar Kasımdan beri spor yapıyorum 128 kilodan 99 kiloya düştüm. Giydiğim kıyafetler bile baya bolardı ama zayıflamayla birlikte kötü bir durumda etkisini göstermeye başladı."Sarkmalar" göğüslerim ve göbeğim zaten şişman insanlarınki gibi gayet büyüktü ve kilo verdikçede sarkmaya başladılar. 1 hafta önce şınav çekmek isterken farkettim çok feci sarkmış durumda ve bunada çok moralim bozuldu. Normalde sporda yaptım ama işte ister istemez göbeğim ve göğüslerim sarkmaya başladı.

Okulumdan dolayı 1 aydır spora devam etmiyorum. Sadece hemen hemen hergün yürüyüş yapıyorum. Finallerim bittikten sonra tekrar spora yazılacağım. Sizce ağırlığamı girmeliyim. Çoğu kişi diyecek biliyorum kardiyo yap ama ben vücudumun aşırı derecede sarkmasını istemiyorum açıkcası hedefimde zaten 90 kiloya inmekti. Şimdilik protein tozu almadan ya da alarak ağırlığa girmek mantıklı mı? Ayrıca mersinde yaşıyorum ve finallerden sonra şöyle düşünüyorum. Haftada 5 gün spor salonuna gidip hafif kardiyo+ağırlık ve haftada 3 veya 4 günde sabahları denize gidip sıkılaşmak için 1 2 saat yüzsem sizce mantıklı mı? Şimdiden yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş