Genrise Instant Whey 2100g

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Dexter_Morgan tarafından 15 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    Genrise instant whey 2,1kg piyasaya sürüldü. Fiyatı da uygun. Yanına 500gram dextroz, creatin mono,creatin hg hediyelerinden birini veriyorlar.

Ancak kendi sitesinde dahil genrise instant wheyin içeriği hakkında bilgi yok. Girmeyi unutmuşlar sanırım.

2. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    İçerik tablosu şu şekilde olması lazım.

Genrise İnstant Whey Tablo:

whey_protein_instant_icerik.jpg

3. occaner

occaner Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    konya
    2,100 gr ve 135 tl. bana açıkcası hıcte makul gelmedı. daha ıyı markaların 2,300 gr' lık ürünlerini nerdeyse bu fıyata alabılırız.

4. LifeSteaLeR

LifeSteaLeR Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Fiyatı nerede uygun ya verecek ki 90 lira civarına tutulsun

5. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    Fiyatı hakkında sadık beyle konuştum sağolsun çok nazik ve dürüst davrandı.
    Gelen maili aktarıyorum.

Sayın ********,
    Yüksek gramajlı ürünlerimiz çıktı ve anında hediyeli kampanya yaptık.
    Verdiğimiz hediye seçeneklerini de en çok sattığımız ürünlerden seçtik.
    Hediyesi hesap edildiği taktirde ürün 105 TL ye gelmektedir.
    Bazı firmaların ürünleriyle bizim whey instantımız kıyaslanmakta, bazı arkadaşlar içeriği %50 protein olan ,bazıları sığır proteini içeren ürünlerle kıyas yaparak hata yapmaktalar. Evet bir firma fiyatını 140 TL ye çekti. Ürün de güzel bir ürün, ancak bu fiyat sürekli olacak mı? Biz ucuza satarken bu ürün 188 TL idi. Elindeki parti malı hızlı bir şekilde çıkarmak mı istiyor? Bunu bilemem ama fiyat kırma sebebi ne olursa olsun , müşterlerimiz 7 yıldır ucuza veren Genrise 'ı bir firma fiyatını aşağı çekince sattı. Neymiş Amerikan malıymış vs. İster inanın ister inanmayın şu anda Amerikalı bir firmaya bayanlar için özel bir whey fason üretimi yapmak için anlaşmak üzereyiz. Biz siz destek vererek ya ayakta kalıp gelişeceğiz yada biz yok olacağız ve sizler yine ithalatçı firmaların elinde oyuncak olacaksınız. Karar sizlerin.

occaner bunu beğendi.
  6. occaner

occaner Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    konya
    sağ olsun bir cevap yazmış kendileri ama insanlar gramaj yükselince küçük gramajlara göre maliyetin düşmesini bekliyor ki bunda da haklılar. hediyeli ve hediyesiz olarak ikisini de satışa koysalar belki daha iyi olurdu.sonuçta sadece whey olsa ve sadık bey'in dediği gibi 105 tl gözükse albenisi daha çok olur.

7. occaner

occaner Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    konya
    şuan bir miktar indirim yapıldı ve hediyesiz sadece Genrise Instant Whey 2100g eklendi.
    sitelerindeki birkaç yorum hemen işe yaradı gibi :)

Dexter_Morgan bunu beğendi.
  8. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    Aynen öyle düşmüş. Müşterilere önem vermeleri güzel. Ama yinede 2100g 110 lira bu marka için cazip mi seçim sizlerin. Sanırım ben ithalat ürünlere devam diyeceğim..

9. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    benimde bugüne kadar denemediğim marka kalmadı fakat içerik olarak sadece whey söz konusu ise genrise açıklamaları ile bir adım önde.aroma uğruna dekstroz veya fruktoza para ödediğimiz birçok marka mevcut.2100 gram 110 lira şu anki şartlar için bence ideal.hammadde teminini daha ucuz sağlayıp daha yüksek fiyattan ürün satan markalarımızında mevcut olduğunu hatırlatırım.kafanıza takılan ve forumdan bulamadığınız sorularınızıda çekinmeden sitesine yazın arkadaşlar.24 saat içinde tüm sorularınız cevaplanıyor.malın kalitesi hakkında şaibe olmadıktan sonra aynı fiyata türk markasını desteklemek bence daha etik.

PeNa, voltaj ve FtgO bunu beğendi.
  10. occaner

occaner Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    konya
    @guardbody haklısınız türk markasını destekleyip kendi iç piyasamızı oluşturmak elbetteki daha iyi olur ama hala fiyat biraz yuksek geldi bana. 2,100gr ürün 110 tl. Üç tane 700 gr lık ürün alsak sanırım yine 115 tl civarı tutuyor. hani gramaj yükselince fiyat olarak diğer gramajı düşük ürüne nazaran biraz daha uygun olmalı diye düşünüyorum.

ama müşteri ile ilgilerini takdir ettim gercekten.

11. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Ben genrise ın ürünlerinin iyi olduğuna inanıyorum enazından kreatinlerinin :) şuan optimum kullanıyorum fakat genrise kullandığım zaman ki güç artışını hissedemedim bittikten sonra hemen genrise a döneceğim. Bence ayakta kalması gereken bir firma.

12. rainhardt

rainhardt Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Ürünün fiyatı yüksek. Eas whey 110 liraya bulunabiliyor hatta indirimlerde Dymatize gourme protein Gaspari gibi markaları bile bu fiyata alıyoruz. İnstant whey içeriyor ama söylediğim markaların içeriğinde isole wheyde var. Ayrıca muadillerinden 200 gram daha düşük bu ürün. Birde deneyen olursa karışma ve tad kalitesini yazarsa iyi olur.

Örneğin: Genrise instant whey 2100 gram bir ölçeği 30 gram bunun 21,54 gramı protein yani bir kutuda 1507.8 gram protein var
    Eas whey 2270 gram bir ölçeği 30 gram bunun 23 gramı protein yani bir kutuda 1740 gram protein

Son düzenleme: 19 Nisan 2013
    FtgO bunu beğendi.
  13. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    karışma konusunda ben en son protein 95 aldım.shaker içinde toz zaten antrenman boyunca bekliyor.çıkışta ise üzerine su ekleyip çalkalıyorum.karışımda hiç problem yaşamadım.daha öncede yazdığım gibi sadece soya kaynaklı üzerine siyah tanecikler çıkıyor ama içimi etkilemiyor.creatine hediyeli olanıo aldığınızda sanırım fiyat daha uyguna geliyor.bu arada bir dip not vereyim bazı sitelerde geçmesine rağmen hepsinde detay verilşmemiş nedense ama gaspari myo fusıon içeriğinde kırmızı pirinç proteininden bahsediliyor.üzerinde yazanda toplam protein içeriği.genrise içeriğinde yazan ise saf kullanılabilir whey oranı.kanundan önce basılan etiketleri kontrol edecek olursanız ve karşılaştırırsanız genel değer %96 seviyelerinde.
    başka bir örnek daha vereyim.türkiyede paketlenen ürünlerde dna zinciri veya müsabık sporcu resimlerinin basılması yeni bir kararla yasaklandı diye biliyorum.yurtdışından gelenlerde ise bu albeni serbestliği devam ediyor.tabi bizim amatör camiada bu amerikancılığa bu sebeptan biraz daha yatkınlık gösteriyor.üzerinde rna veya dna ile ilgili ingilizce yazılar/resimler barındırması diğer tozlardanüstün olarak genetiğinizi üst tabakaya taşıyacak anlamına gelmiyor.proteın tozu içeriğinde proteın barındırmalı.

TIME bunu beğendi.
  14. bodymann

bodymann Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Genrise instant

Şu ana kadar kullandığım kalite ve fiyat açısından en iyi ürün diyebilirim. fiyatlarını düşürmüşler ve 3 adet alımlarda 1 tanede hediye ediyorlar. teşekkürler genrise...

TIME bunu beğendi.
  15. rainhardt

rainhardt Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Kullandığın en iyi ürün olduğu sonucuna nasıl vardın acaba? bizi aydınlatabilirmisin?

16. timokanil

timokanil Üye

Beğenileri:
    102
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Deneyenen var mıdır acaba ? Sınırdayım şuan fiyatı uygun fakat kargo 15TL diyolar

17. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    3 al 1 hediye kampanyası olduğunda fiyat makul geliyordu çunki kargoyuda karşılıyorlardı bildiğim kadarı ile.şimdi ise birçok ürün ellerinde olmamakla birlikte 2100 gramlık ürüne 100tl fiyat istiyorlar ve 15 lirada kargo parası.öncelikle bu piyasada en ufak firmalar bile kargolar ile anlaşma içinde ve bedava olmasa bile 4,5 liraya kargo geliyor.paketlemenin türkiyede olduğu ve hem instant hemde aroma yönünden zayıf olma durumlarınıda göz önüne alırsak fiyat yüksek.

timokanil bunu beğendi.
  18. BovveR

BovveR Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    2 gün önce sipariş ettim fiyatından dolayı yeni elime ulaştı. Kapağı açtığımda koruyucu kapak açıktı kıllandım bu markadan dahada almam

Sayfayı Paylaş