Genrise Ürünleri l Yorumlarınızı bekliyorum

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve ahmet53100 tarafından 21 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ahmet53100

ahmet53100 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Rize
    İlk resim Genrise Whey Protein İzolat 700g toz ve Genrise Whey Protein 700g toz
    ikinci resim Genrise protein 95 e ait

Genrise Whey Protein İzolat 700g toz
    İçerik: Whey protein isolat, vitamin B3, vitamin B6, vitamin B12

Genrise Whey Protein 700g toz
    İçerik: Whey protein, mikrokristalizeselüloz, vitamin C, vitamin B3, vitaminE, vitaminB5, vitamin B6, vitamin B2, vitaminB1, Folikasit, Biotin, vitaminB12

Genrise Protein 95 750 gr toz
    İçerik: Whey protein konsantre, Soyaprotein izolat, Vitamin C, Vitamin B3, VitaminE, VitaminB5, Vitamin B6, VitaminB2, Vitamin B1, folikasit, Biotin, VitaminB12(%76 whey %24 soy protein içeriyor)

-----------------------------------------------------------------------------
    Şimdi kafama takılan bazı sorular var:
    1-)Ben protein 95 den sipariş verdim diğerlerinden biraz daha ucuz ama oranları aynı protein 95 soy proteinide içeriyor.Whey isolate alsam yarar olarak ne fark eder.

2-)Protein 95 in 1 porsyonunda 25 gr. yazıyor diğerlerinde 30 gr. ben protein 95 i 30 gr kullansam ne olur.

3-)Bu 3 ürünü değerlendirip yorum yaparmısınız

Ekli Dosyalar:

• isolate.jpg
      isolate.jpg
      Dosya Boyutu:
      34,1 KB
      Görüntüleme:
      305
    • 95.jpg
      95.jpg
      Dosya Boyutu:
      34,6 KB
      Görüntüleme:
      288
    Son düzenleme: 21 Kasım 2012
  2. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    1. izole proteinlerde laktoz ve yag orani 0 dir ve kullanim basina porsiyonda normal yani konsantre wheylerden daha cok protein barindir.
    2.olcekler farklidir birinin olcegi 30 gr ise 28 grami protein, digerinin olcegi 25 gr ise 23 grami protein gibi.

genrise in hic bir urununu kullanmadim oyuzden tat , fiyat, kalite acisindan bir sey soyleyemeyecegim. Yukarida yazdiklarim genel bilgilerdir.

3. ahmet53100

ahmet53100 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Rize
    yani günde 25 gr alınamsı öneriliyor daha fazla alsam ne olur bide izolatenin vücuda + sı nedir

4. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    Yanlis anlamissiniz. Gunde 25 gram alinmasi onerilmiyor. Siz ne kadar protein aciginiz varsa (normal bir beslenme ile karsilayamadiginiz) o kadar alabilirsiniz. 2 doz da olur 3 doz da onu siz bileceksiniz. Ama bu demek degil ki sadece protein tozu ile beslenin. Farkin tek sebebi olceklerinin farkli olmasi.

Protein tozlarinda izole isleminin yapilmasinin nedeni laktozu ve yagi proteinden tamamen ayirmak.Izole protein tozlari laktoz ve yag icermez. Yani, sayilari atiyorum 100 gr konsantre whey proteinden 80 gram saf protein aliyorsaniz izole den 90 gram alirsiniz.

Sayfayı Paylaş