genetik vücut çalışmanı engeller mi?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve dlxattack tarafından 15 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    merhabalar kilo alımında zorlanıyorum 54 kg başladım 3 ayda 60 kiloya geldim spor salonundaki hocam bunun üzerine gidemezsin senin yapın bu diyip duruyor moralimi bozuyor destek alman lazım kullan protein tozunu diyor belki biraz daha şekillendirisin ama bunun üstüne çıkamazsın diyor metobolizmam 1700 bunun üstüne çıkamazmıyım gerçekten yada çok uzun zamanlar sonunda çıkabilirmiyim bende kendimde pek değişiklik göremiyorum çok az bişi kollarım kalınlaştı gibi geliyor ama birde daha 3 ay oldu diyorum 3 ayda ne olcak şişcem mi diyorum hemen aslında vücudum gerçekten iyi her kasım belirgin ama zayıfkltanda dolayı bence öküz gibi bişi de olmak istemiyorum kollarım kalınlaşsın istiyorum biraz daha aslında tam olarak şu arkadaşın vücuduna ulaşabilirmiyim yani birde aslında genetik olayı benim gelişmemi komple kapatır mı yada yavaşlatır mı yani mümkünmü yinede iyi bir vücuda sahip olmak yavaş yada hiç mümkün değil mi?
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/demirgan-ya-15-kilo-63-t38162.html

şu an ki ölçüm 175 boy 61 kg...

ilk halim

1 aylık halim sıcak çalışma sonrası çekilmiştir

buda sadece kollar ama elimde olan tüm resimler bunlar buda 2 aylık halim

en son halim biraz bulanık ama elimde tek bu resim var gece çekildgm ıcın belli değil 3.AY

2. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    Hocan saçmalamış. Yüksek karbonhidrat yüksek proteinli beslen. Günlük metabolizman 1700 ise yaklaşık olarak da bodyde 500 kalori harcasan. Günlük 2200 kalori giderin var. Yaklaşık günlük 3000-4000 kalori arası beslen bakalım artacak mı artmayacak mı.i Kuş gibi beslenip büyüyemiyorum diyorsunuz.

sultanmehmed bunu beğendi.
  3. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    yani o kadarda bi etkisi yok yani varda yavaşlatır yada hızlandırır?

4. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    yardımcı olacak?

5. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    genetık yapın senın kas seklını senın maks ne kadar kas yapıcagını yada maks kas kutlesıne ne kadar surede ulasıcagını belırler

bırı 5 yılda 10 kılo kas yapar dıgerı 5 yılda 15 kg bunu genetık belırler

ama aslında beslenme ve antrenman dogal vg de cok daha onemlıdır

hocan gercekten sacmalmıs

evet kısının genetık yapısı onemlıdır bu bazen 80 kg olur bazen 90 yada 95 ama asla 61 olmaz plato dedıgımız olaya daha cok var merak etme

beslenemı duzene sok hersey duzelcektır a bu arada salonu degıstır hocan bı seyden anlamıyor

sultanmehmed ve dlxattack bunu beğendi.
  6. opeh

opeh Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    fatih
    Yer:
    manisa merkez
    hocan belliki sana protein satmak istiyor, o yüzden bu kadar üstüne basıyodur, hatta saçmalıyor, sana öncelikle şunu sorayım hiç kilo alma dieti yaptınmı ?
    yani günlük 300 gr protein 400 küsür gr karbo aldınmı ? almadyısanda bak önümüz kış tam kas yapma , bulk dönemi için ideal bir dönem bu dönemi iyi geçir, otur 1 -2 hafta diet listeni kendi imkanlarınca ayarla hatta forumdaki tecrübeli kişilerden bilgi al.
    ,sadece bu şekil sağlıklı beslenip , aburcuburdan koladan uzak durarak hedefine 1 yılda (Dahada az zamanda )kolayca ulaşabilirsin( bu arada hedefin çok basitmiş , o örnek verdiğin kişinin vicudundan daha iyisini başarabilirsin )

7. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    teşekkür ederim stevenlms tam aradığım cevabı verdin korkum yersizmiş opeh haklısın aslında protein satmak için benim gözümü korkutuyor belkide teşşekür ederim ilkinizede cevabımı aldım

Danny Boy bunu beğendi.
  8. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih
    "Salondaki iyi bir genetiği geçmenin en iyi yolu , iyi bir hırstır" sanırım anladın ;)

9. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Hocan sandığın kişi antrenör değil, tüccar mantığıyla hareket ettiğini düşünüyorum. İlk gittiğim salonda daha ilk haftalardan söylemeye başlayıp karnitin kullanmazsan yağ yakamazsın diyen bir hocamı hatırlarım ki onun sevimsizliğine inat karnitin kullanmadan onun da kıskanacağı bir yağ oranına supplement kullanmadan indimdi. Anlayacağın hocalarınıza kendinizi teslim etmeyin hiç bir şekilde. Günün birinde bir supplement bile alacak olsanız bu yer asla spor salonu da olmasın. Spor salonları hem internet hem sokaktaki supplement satan yerlerden aynı ürünleri çok daha pahalıya satmaktadır, hem de bir kere elinizi verdiniz mi bir dahakine kolunuzu kaptırırsınız. Hatta bir salona başlıyorsanız baştan supplementsiz yapacağınızı anlatın da hiç bulaşmasınlar. O zaman da genellikle triplere girip soğuk davranabilirler. E bir tüccar için daha çok para kazandıran her zaman daha iyidir, diğerleriyse daha kötü...

Dipnot: Salon işleten ya da çalışanı olan arkadaşlara peşinen söyliyim ki siz işinizi bu şekilde yapmayıp düzgün yapıyorsanız üzerinize alınıp gocunmanıza neden yoktur. Benim genel gözlemim yukarıda yazdığım şekildedir.

Son düzenleme: 17 Ekim 2011
    fiko07 ve Danny Boy bunu beğendi.
  10. DenizKendigelen

DenizKendigelen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Deniz
    Yer:
    istanbul
    çok haklı arkadaşımız,ben genetiğin fazla paya sahip olduğunu düşünmüyorum,yiğeceksin,basacaksın kardeşim bench_O

Sayfayı Paylaş