Gen sorunu

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve rugal tarafından 8 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. rugal

rugal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar body sporu için (gelişme açısından) ölçtürebileceğim genler ve hormanlar varmıdır?spor yapıyorum ama hiç gelişemiyorum bende şüphe etmeye başladım kendimden acaba bu spora yatkınmıyım değilmiyim çok merak ediyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.

2. Samet22

Samet22 Yeni Üye

Beğenileri:
    202
    Ödül Puanları:
    0
    başka bir sorun hissediyormusun kendinde yoksa olay sadece body ilemi ilgili, vücutta bir sürü anabolik aktivite var. gelişme genelde yavaş olur birde çok olmasını bekleme. tabi bu söylediklerim uygun beslenme ve antrenmanı yapıyorsan geçerli. yinede için rahat eetsin istiyorsan, bir endrokrin uzmanından check up isteyeblirsin bu konuda.

3. devilish

devilish Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    eksik bilgi vermişsin bence.bu sporu nezamandır yapıyorsun + spor sonrası vücudunun gelişimi için gerekli vitaminler,besinler vs bunları yeterli ölçüde alıyormusun +nasıl bir çalışma uyguluyorsun,bunları belirtmeden yardımcı olunamaz ama muhtemelen aceleci davrananlardansın,bu ağırlığı kaldırıyorsam ne olursa olsun gelişmeliyim gibi diyen bir hava sezdim

4. rugal

rugal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Peki bu şekilde check-up yaptırsam herşey çıkar mı?

5. devilish

devilish Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    sen benim söylediklerimi dikkate bile almamışsın daha ne diyim

6. rugal

rugal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Pardon devilish senin mesajını görmemişim kusura bakma.bu sporu 1,5 seneden beri yapıyorum işte beslenmemde çok iyi ama hala tık yok programda incelenerek ayarlanmış program hala bişi anlamadım neden böyle dir vücudum.

7. pac89

pac89 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    adam olmayan vücut yoktur.sadece bazı vücudların yapısı hızlı gelişmemeye müsaittir.doğru beslenme ve ağır antremanla her vücuddan belli bir süre sonra verim alınır.

8. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    testo ya baktırılabilir bence bizim salonda biri var 3-4 yıldır geliyor iyi kotu calisiyor bir seyler supplemenet de alıyor ama gelisme yok gibi. kimi diyor testosteron eksikliginden cunki adamin yasi bayagi ileri ve hayatinda hic tras olmamis yuzunde bir tane sakal biyik yok. yani bu adamdaki durum ozel mesela mutlaka bir gelisim olurdu su ana kadar. soruyu soran da boyle bir durumu sormus olabilir.

9. rugal

rugal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet deathlifter testesteronum bayağı düşük normalin altında yani sizce endokrin uzmanına checkup yaptırsam bu soruma cevap alabilirmiyim bu arada başımdan kanser diye bi rüzgar geçti bunuda belirtim.

10. kaka

kaka Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    bence bi endokrin uzmanına git bunları söyle testonun düşük olduğundan şüpheleniyom de.Eğer gerçekten düşük çıkarsa bitakım ilaçlar verebilir.

11. wolf13

wolf13 Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    benim bir sorum olacak bu spor salonlarına üye olunca ayda ortalama ne kadar para ödüyoruz lütfen yardım edin

12. devilish

devilish Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    en az 50 tl'den başlar

13. wolf13

wolf13 Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    teşekkürler

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:50 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:44 ----------

peki kayıt olunca antrenmanların süresine göre fln mı çalışıyoruz yada kaldığımız süre fark ediyor mu?

14. Samet22

Samet22 Yeni Üye

Beğenileri:
    202
    Ödül Puanları:
    0
    kendı kendinizee şuyum düşük , buyum düşük demeyin, bunlar ilaçlara başlamak için bahanelerdir genel olarak. ( bkz: coyote, bkz : ben) ölçümlerini yaptırın, 2 kere yaptırın, hormonlarda 1 ölçüm yeterli değildir. hattaki laborantlar çok yüksek yada düşük çıkars tekrar teste sokarlar onu yanlışlık olmasın diye.

Sayfayı Paylaş