Gen Shi hakkında neler düşünüyorsunuz ?

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve SteeLHammeR tarafından 21 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. SteeLHammeR

SteeLHammeR Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Güvenilir midir sizce kaliteli midir ? Sitesi falan baya iddalı.

2. yseyhan

yseyhan Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    ankara
    söylentilere göre leon labs ve genshi gibi birkaç marka türkiyede piyasa tarafından gayet tanınan kişiler tarafından üretiliyor.gen-shi'nin çok önceden üretimini durdurduğunu duymuştum.yani şuan piyasada olanlar bu bahsi geçen kişilerce üretilen ve orjinal olmayan ürünlerdir büyük ihtimalle.

hatta yeni bir forum açılmış - geçen inceleme şansım oldu -. resmen 3-5 kişi oturmuşlar biri leon satıyor,diğerleri de ondan satın almış ve çok memnun kalmış gibi teşekkür ve övme mesajları atıyor. danışıklı dövüş anlayacağın. ben şüpheyle bakıyorum bu markalara.ama başkaları da bir görüş bildirirse daha iyi bir karar verebilirsin.

3. GEN

GEN Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Enjektörcü
    Yer:
    Adana
    Bu güne kadar hakkında hiç olumlu eleştiriler duymadım olumlu yaklaşan bir kaç kişi var onlarda satıcısı ve yancıları o yüzden uzak durmanı öneririm.

martymfly bunu beğendi.
  4. utkux54

utkux54 Üye

Beğenileri:
    292
    Ödül Puanları:
    73
    Arkadaşlar durumu gayet iyi açıklamış.
    Eğer ug lab kullanılacaksa ben kendimde kullandığım optimum pharma'yı ve forumdaki olumlu mesajlarıda değerlendirerek thaiger'i öneriririm.

5. won_dutch

won_dutch Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    ya arkadas nedendır bılmem bu gen shı ankarada mı yaplılıyor ney ankaradan bıldıgım 3 tane prof ove ove bıtıremıyor helekı bırısı bana optımumum sahıbını tandıgını bes para etmedıgını soyluyor dıyorum abı kullandık urun on numara ... sen testoddan almıssındır alacagını dıyor hala.... yanı ARKADAS BEN BIRTEK SEY ANLADIM BU ISTEN KAPITALIZM GERCEGI HERYERDEKI GIBI bızım camıamızdada cok etkılemıs ............................

6. SteeLHammeR

SteeLHammeR Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Bu ürün hakkında bilgiyi forumda bulamadım. Ve bilgi almak istedim açıkcası kullanacağımdan değil. Yaş el vermiyor ne yazık ki ama belli olmaz ne olucağı tabi :) Optimum pharma'yı övende var şikayetçi olanda. Bu işler tam bir muamma açıkcası.

7. GEN

GEN Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Enjektörcü
    Yer:
    Adana
    Ozaman sende alacan Balkan Pharmayı rahatına bakacan dumbelllls

utkux54 bunu beğendi.
  8. selim4141

selim4141 Üye

Beğenileri:
    727
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Free
    Yer:
    Cehennemin dibi
    Balkan pharmanın sahtesini yapamıyorlarmı ? hiç bir ürünü gönül rahatlıgı ile alabileceğimizi sanmıyorum :)

deathlifter, martymfly ve santor bunu beğendi.
  9. SteeLHammeR

SteeLHammeR Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Valla benim şuan içime en yatan ürün Alpha Pharma. Güvenlik kodu falan olayları. Birde çok kolay bulunabiliyor.

10. utkux54

utkux54 Üye

Beğenileri:
    292
    Ödül Puanları:
    73
    Balkan pharma'dada var.
    Kolay ulaşılabilir olması iyi olması anlamına gelmez şuan bahsettiğin firmanın piyasadaki ürünlerinin ciddi bir kısmı sahte.
    Aynı şey balkan içinde söylenebilir ama 1-2 satıcısı var genelde onlar pahalıyada olsa gerçek ürün sattığı için piyasada balkan'ında sahtesine pek yer kalmıyor bence.

11. batt_34

batt_34 Üye

Beğenileri:
    479
    Ödül Puanları:
    73
    merak ettim senden antrenman programı ve beslenme programı istiyenmi var :) banada lazım bi msjlarını gözden geçiriyim.

DEXONİA, eludem, martymfly ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  12. SteeLHammeR

SteeLHammeR Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Zoruna giden bişey mi var ?

13. batt_34

batt_34 Üye

Beğenileri:
    479
    Ödül Puanları:
    73
    evet vucudunuzu ve bilgi düzeyinizi fazlasıyla kıskandım bu boşlugu mesajlarınızı okuyarak gidermeye çalısıcam.

eludem, Danny Boy, won_dutch ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  14. akara

akara Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    alpha saglamdır balkan iyi dir ama enjeksiyonları agrılı thaiger da iyi marka.Optimumun da cok fena agrılı vede ug lab hemde turkiyede uretiliyor hic bir denetim i yok karar senin.

15. SteeLHammeR

SteeLHammeR Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Oraya onu yazmamdaki sebep forumda konularda herkesin okuyabilceği paylaşabilceği bilgileri konuları yorum olarak yapılması özel mesaj olarak değil böylece 1 kişi değil çoğu kişi faydalanır düşüncesiyle yazdım ama madem bu kadar dert oldu sana. Az yada çok bir bilgiye sahibim bunuda en olabildiğince vaktim olduğunca aktarmaya çalışıyorum paylaşmaya çalışıyorum kendi çapımda kendini Ifbb Pro falan sanıpta insanları küçük görmeye yönelik cümleler kurma. Ben en iyiyim ben mükemmelim ben süperim demiş miyim senden iyiyim bilgim geniş demiş miyim ? Ben kendi konumdada yazmışım dimi vücudumu beğenmediğimi ? Bi sıkıntın varsada bunu özelden yazarsın adı üstünde ÖZEL. Burda herkesin içinde bişeyler yazmak zorunda değilsin. Değiştirdim şimdi daha rahat edersin.

akara

Valla biri ağrı yapıyor diyor biri yapmıyorum diyor biri ödem oldu diyor biri yanıyorum diyor biri hiçbişey yok diyor. Müsabık birisiyle konuştum şuan uzak dur dedi o yüzden yapmıyorum amacım bilgi edinmek.

Sayfayı Paylaş