Gelin istişare yapalım.(yardıma ihtiyacım var)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve "FURKAN" tarafından 15 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. "FURKAN"

"FURKAN" Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Hepinize sağlık dolu günler diliyorum. Hemen konuya giriyorum çünkü uzun olabilir biraz.spor geçmişime bakacak olursak 3 yıl geçirdim(yaş17) sporla bunun 1.5 yılı v.g ile geçti 1.5 yılı güreş ile geçti, v.gye ilk başladığımda cılız kısa boylu birşeydim, spor hayatımı deiştirdi ve 160 boydan 175 e yükseldim, kilomda 48lerden 62-63lere yükseldi, şimdi asıl soruna geleyim, benim için v.gnin hep ayrı bir yeri vardı, fakat 1.5yıl ben herşeyi kendi başıma okuyarak araştırarak forumda dolaşarak yaptım, yaşadığım şehirden dolayı süper sporsalonlarına gidemedim, başımda bu işi bilen bir hoca yoktu.

Ve sanırım en büyük hatayı fazla ağır çalışmakla yaptım çünkü sadece kondisyonum vardı ama şişmiyordum ve bu da motivasyonumu bozdu herhalde beceremiyorum deyip diğer istediğim gönül verdim güreşe geçtim gayette iyiyim.

Bunları niye anlattım altyapıyı bilin istedim ki karar verirken düzgün karar verelim.

Soruma geleyim, bu yaz 2 ayım ankarada geçecek, kıştan beri yaz gelsin ankaraya gideyim iyi bir spor salonuna iyi bir hoca ile çalışayım onun bilgi birikiminden yararlanayım bana güzel bir beslenme programı yapsın yanlışlarımı söylesin yapmam gereknleri anlatsın sonra tekrar ankaradan kendi şehrime döneyim buradaki spor salonunda gelişimime devam edeyim.

Can alıcı nokta şu, şu an ramazan, sonra ise 1 ay ağustos var boş geçecek olan, sizce, mazeret üretmeden hemen başlayayım mı sor salonuna yoksa ağustos da 1 ay da olsa gidip birşeyler öğreneyim mi? ya da mümkün mü 1 ayda bir hocanın beni tanıması vücudumu şekile sokacak tavsiyeler vermesi?
    yanlış anlamayın 1 ayda arnold olur çıkar mıyım demiyorum, zaten vücudum güzel ancak artık daha yapılı daha belirgin olsun istiyorum ve kendi başıma yapamıyorum olmuyor, sonuçta karşınızda bu işe yıllarını vermiş birisi varken herşey daha kolay.

Ne dersiniz? ağustosta tam anlamıyla mı çalışmaya başlasam yoksa ramazana rağmen azar azar adapte olmaya mı çalışsam? gerçekten kararsızım ne yapacağımı bilmiyorum çünkü kıştan beri kafamı yaza hazırladım şimdi ise palnlarım altüst oldu diyebilirim, sizler ne önerirsiniz? acaba 1 ay süre bir hoca ile iletişim için çok mu az? yani tekrar kendi başıma çalışmak zorunda kalacağım, o zaman yine ihtiyaç duyacak mıyım iş bilen birine?

uzu noldu farkındayım ama vakit ayırıp akıl verirseniz çok sevinirim.

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş