geliştirmek istedğimiz bölgeyi haftada 2 keremi çalıştırmalıyız?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve gagkoo89 tarafından 21 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. gagkoo89

gagkoo89 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben sırt bölgemi daha çok geliştirmek ve ona yoğunlaşma istiyorum her bölgeyi hafatda 1 kere çalıştırıyorum fakat sırtı 2 defa çalışmak istiyorum ve verim alacağımı düşünüyorum sizce yapmalımıyım

2. ReveR

ReveR Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    kafana göre ya bakma sen nettekilere. vücüdun kaldırıyosa bas ama günde max 3 farklı bölgeni çalıştır

3. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Rever ;

Bu nasıl bir anlayıştır senin önerin doğru veya yanlış olabilir ancak nettekileri boşver demek çok saçma olmamışmı..madem nettekileri dikate almıyosun bu forumda ne işin var...

konu açılmış kii daha önce buna benzer konular var forumda konuda kilitlenebilir bu nedenle...

Ancak bu kadar kesin konuşuyorsanız o zaman nedenlerini alacağı verimleri veya oluşabilecek varsa zararlarını da belirtmelisiniz...

bu nettekiler dediklerin ben bunu bizler olarak alıyorum boş değil..illaki bilgi sahibi kişiler var bu forumda...

Lütfen konuşurken eleştirrken veya yüceltirken GENELLEME yapmamaya özen gösterin...

sultanmehmed ve Danny Boy bunu beğendi.
  4. ReveR

ReveR Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    sen yapma bari demircan. internetteki programları uygulayıp amele gibi gezen dolu arkadaşımız var. her insanın ama her insanın vucudu farklıdır adamın teki kafasına göre program yazıp koymuştur elden ele dağılmıştır program biri demiştir kaliteli diye kalite denmiştir. ben nettekiler derken bu yuzden dedim. sana bir soru soruyorum bi program nasıl yazılır ? hmen cevaplıyım bir bölgen kasılırken diğer bölgeni yaparken o bölgen hiç kasılmıcak. sen bunu netten bulamazsın her insanın vucut yapısı biyokimyası değişiktir . emin ol bugune kadar tum belgeselleri izledm. adamın kolu gucluyse biceps ve göğüs çalışabilir ama zayıfsa kaldıramıyosa biceps ve göğüs aynı gun koysan bile o kaldıramaz yarım yamalak yapar elinde değildir çünkü. ben senden beklemezdim bunu okudugum kadarıyla bilgili birine benziyordun ama herneyse ben ne kadar konussamda kimse haksızlıgını kabul etmez ben arkadaşa bilgi verdim sende verdin eyv kolay gelsin

5. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Tamam bu şekild eyazmış olsan hak verirrim sana ama direk salla kafana göre takıl demek hoş değil...program konusundada sana katılırım..kaldıki ben halen kendi programımı yazamam lazım olursa ilk çalacağım kapı burasıdır kii zaten gerektiği zaman halettim o işi...

beslenme programıda yazamam..ama nelerin yenmesi gerektiğini nelerin yenmemesi gerektiğini iyi bilirim..

program ve beslenme herkese göre değişir...bunada katılıyorum..

ancak ilk izlenim çok öenmlidir...ilk mesajda bu şekild eyazmış olsan sana sadece teşekkür ederdim...

sultanmehmed bunu beğendi.
  6. ReveR

ReveR Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    haklısın tv izliyordum bi an boş bulundumda yazdım tekrardan özür dilerim :)

demircan256 bunu beğendi.
  7. gagkoo89

gagkoo89 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    benim sorum hariç herşeyi tartışmışsıız:)

8. ReveR

ReveR Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    hocam verdik ya :D kendi programını kendin yaz derim ben yani günde en fazla 3 bölgeni çalıştır ama ağır bölgeler olmasın . mesela göğüs-omuz-kanat olmaz aynı gün. göğüs-biceps-abs yapailirsin yada trapez-triceps-bacak, kanat-sırt-ön kol yapbilirsin 2 tane ağır 1 tane hafif bölge olucak

9. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    idman yoğunluğun düşüktür. önce o sorunu aşmaya çalış. sırt için 4 hareket ise bütün setlerini maksimum zorlanma ve yanma olacak şekilde yapman lazım ama maksimum hareketle değil, kontrollü

Sayfayı Paylaş