Gelişme sürecim sorun

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve ramo65 tarafından 12 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. ramo65

ramo65 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar ben 3 aydır vg yapıyorum haftada 3 gün.Yaşım 17 bu süreçte 5 hafta 100mg primobolan,Multipower mass gainer 3kg ve biolab aminoasiti kullandım primobolan kullandığıma pişman oldum .Okulda vg gittiğimi bilen arkadaşlarım kaslarını sık diyorlar ben sıkıncada yok bunun içi boş yok ben gitsem 2 ayda hayvan gibi olurum diyorlar.Uzun boylu ve biraz zayıfım sizce gelişimim iyi mi.Zor kilo alıyorum.Psikiyatristin yazdığı ilaçlarda iştahımı kapattı.Motivasyonum 0 a düştü çok mutsuzum.Omuz ölçülerde geniş çıkmasada herkes omzumun geniş olduğunu söylüyor ve beğeniyorlar.

-Önceki ölçüler:

Omuz:108
    Kol:27
    Bel:77
    Göğüs:90
    Kilo:67
    Boy;185
    Yağ oranım%8 falandı

-Sonraki Ölçüler

Omuz:114
    Kol:33.5
    Göğüs:94.5
    Bel:72
    Kilo:75-76 değişiyor
    Boy:185
    Yağ oranım:%4-5

Ölçüleri çok kafama takıyorum ve mutsuz oluyorum lütfen bana yardım edin.Moralim
    çok bozuk.

Son düzenleme: 12 Nisan 2013
  2. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    şimdi 3 ayda 9 kilo alıp yağ oranının %5 e düşmesi mümkün değil burası yanlış. kilo alabilirsin ama ne kadarı kastır orası önemli.
    diğer bölgelerdende gayet iyi ölçü almışsın öyle görünüyor. 27 cm kol ile başlayıp 3 ayda 40 cm ulaşmasını mı bekliyordun? ve birşey daha söyleyeyim ilk 3 ay supplemente hiç gerek yoktur ihtiyacın olan protein karbonhidrat miktarını karşılarsın zaten. 6 ay ı tamamladıktan sonra oyle umuyorumki daha güzel görünüme kavuşacaksındır.

3. ramo65

ramo65 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    benim kafamada orası takıldı herhalde eski bel ölçusu sütle toz içtigm zaman karın şişmiş oluyordu ölçüleri hoca ölçmüştü yağ oranını da internetten kilo ve bel çevresini yazarak hesapladm.

4. Kuzey07

Kuzey07 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    kolda 3 ayda 6,5 cm..doğru ölçtüysen çok iyi..ben 3 ayda sadece 3 cm geliştirebildim..

5. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Ölçüler pek gerçekçi gelmedi kolun 6cm gelişmesini kiloya bağlasak yağ oranı yüksek olmalı derim ama yağ oranı da düşmüş üstelik 3. ayındasın ölçüler doğruysa zaten bu konuyu açman saçma. Arkadaşlarının ne dediğine neden takıyorsun ki? Aynaya baktığında ne olduğunu kendine söylersin zaten.

6. ramo65

ramo65 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ölçüler doğru hoca ölçüyor yorumlarınız için teşekkür ederim.

7. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    bir allahın kuluda 3 aylık vg cisin daha vücudunu tanıma evreni bile tamamlamamışken sana kim STEROİD kullanmanı önerdi bu nasıl bir vicdansızlıktır demiyor neden ?primobolan steroid dir heralde şuana kadar yorum yapan arkadaşlar onu suplement sandı ondan yorum yapmadılar
    ben 3 aylıkken protein tozu kullanmıyodum seni steroid e 3 ayda iten kişinin suratına okkalı bi tokat atmak istedim

ramo65 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş