Gelişme konusunda yardımlarınızı bekliyorum

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve bedirhan37 tarafından 25 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. bedirhan37

bedirhan37 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar bodyde ikinci ayımı doldurdum ama hiç gelişme olduğunu hissetmiyorum sorunun nerede olduğunu daha bilgili arkdaşlara danışmak istedim yardımlarınız için şimdiden teşekkürler .
    Boy : 1.84
    Kilo: 73 74 arası değişiyor
    Antreman programımı şöyle açıklayayım hareketlerin isimlerini tam olarak bilmediğimden
    Pazartesi: göğüs biceps zorlayabildiğim kadar zorluyorum bu antreman bittikten sonra mekikler sıkılaşmak için yan eğilmeler ve elime dumbell alıp kalf çalışıyorum bu her günki antreamandan sonra düzenli .
    Çarşamba: Sırt Triceps çalışıyorum ve mekikler vs.
    Cuma: Omuz Trapez ve bacak Çalışıyorum ve mekik vs.
    Cumartesi:Kollarım cok zayıf olduğu için ekledim sadece biceps ve triceps hareketleri mekik vs .
    ( Yaklaşık bir antremanım sondaki mekiklerle beraber 2.5 saat civarı sürüyor)
    Beslenmemede çok dikkat ediyorum şöyle anlatıyım:
    Sabahları 4 yumurta Birisini sarısıyla gerisinin beyazını antreman günleri antremandan bir bir buçuk saat önce yağsız tuzsuz suda haşlanmış bulgur yiyorum iki tabak kadar antremandan yarım saat bir saat arası kadar sonra 1.5 ölçek (MuscleTech Nitro Tech Hardcore Pro Series ) kullanıyorum akşamda normal yemek yiyorum eti olabildiğince fazla tüketmeye çalışıyorum her gece yatmadan önce lor peyniri ve süt içerim sabahlarıda kahvaltımı sütle yaparım sebze yemeklerinide olabildiğince fazla tüketmeye çalışıyorum çikolata cips vs dışarıdan hiç bir şey yemiyorum sadece vücudumdaki yağlanma azaldı ve gelişme hiç yok denecek kadar az kendimi bu kadar zorlamama rağmen neler önerirsiniz sorun nede olabilir. Birde yemeği biraz yağlı ve fazla kaçırdığım zaman iki üç gün içerisinde 75 kg a kadar çıkıyorum ve belim falan çok kötü görünmeye başlıyor bu nedenle çok aşırı yemekte tüketemiyorum vücut olarak kemik yapım ince kasla artış içerisine girmeye çalışıyorum imkanım yeterince var önerilerinize muhtaç durumdayım sadece salonumdaki hoca çok iyi birisi ama pek birşeyden anlamıyor

2. Middlesmex

Middlesmex Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yani 1 ay az bence ama ben 3 haftada kolumu 4,5 cm arttirdim sen ölcülerini söylesene ilk ayla 2.ci ayi felan olmuştur ya bu dediklerini yaptiysan olmalı gelişme genetik faktörde önemli tabi konuyu uplamiş olayim

3. bedirhan37

bedirhan37 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yorumun için teşekkür ederim kardeşim başladığımdada şu anda ölçü almadım ama bu ay sonunda almayı düşünüyorum artık ama görünüşte pek bir fark olmadı genetiğimin yatkın olduğunu düşünüyorum kemik yapım ince ama omuzlarım falan geniş normale göre ölçülerimide yarın alıp sizinle paylaşıyım

4. Middlesmex

Middlesmex Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    benim koldada pek belli olmuyo kimse aa nolmuş sana demiyor ama başladiğimda 30 du suan 34,5 cm bu beni mutlu ediyor yani başarilar ölcülerini al bi an önce azda olsa gelişmeleri görmek acayip motive eder en azından beni

5. kaka

kaka Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53

yazmıyım yazmıyım diyorum ama 3 haftada 4.5 cm ölçü bu kadarınada pes doğrusu insanların moralini bozma bari adama derler ; ATMA ZİYAAA

6. Middlesmex

Middlesmex Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ya bak ciddiyim bu duruma bende inanamadim 3 hafta olmasa bile belkide 4 toz felanda kullaniyorum ama genelde öyle olmaz mi başta hizli artar sonra yavaşlar ne aticam işim gücüm yokmu başka

7. obensaltan

obensaltan Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    her antrenmandan sonra neden calf çalışıyorsun? bacak çalıştığın gün yap sadece...
    ayrıca 2,5 saat antrenman çok uzun bir süre... antremanlarını 1 saat içinde tükeneceğin tempoda yap... karın çalışmalarını da off günlerde yapabilirsen daha iyi olur.

şimdilik antremanlarda max kiloyu arttırmaya odaklan.

8. mcan09

mcan09 Yeni Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    VG :)
    Yer:
    Aydın
    3 haftada 4.5 kol ?.yanlışın var senin.kendine düzgün bir program ayarla bunlarla olmaz.supplement kullanımı ilk 6 ay gerekli değildir

9. bedirhan37

bedirhan37 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    yorumlarınız için teşekkürler. Bacak bölgem vücuduma oranla daha zayıf olduğu için kalfları zorlamaya çalışıyorum yapmadığım antremanlarda sanki iyice eriyolarmış gibi geliyor mekikleri off günlerin hepsinde mi çekmeliyim off günlerde çekerim ama ağırlıkla çekiyorum salonda evde bu imkanımda olmayak off günlerde

10. obensaltan

obensaltan Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    mekiği ağırlıkla çekmen şart değil, profesyonel vücut geliştiricilerden birinin röportajını izlemiştim, o bile kendi ağırlığı ile çalışıyormuş sadece. karın kasında hacim pek istenmeyen bir şey diyordu...

ayrıca bir bölgeyi her gün çalışmak o bölgeyi geliştirmez. tempon ağırsa geriletme ihtimali bile vardır. ufak kas grupları 48, büyükler ise 72 saat dinlendirilmelidir. antrenmanlarını bu kurala göre ayarlarsan uzun vadede daha iyi sonuçlar alırsın

11. bedirhan37

bedirhan37 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bu gün salona girdim gayet hırslıyım enerjim yerinde 15 dakika koşu yaptım ısınmak için bir iki hareket sonra enerjim tamamen bitti tamamlayamadım antremanı çarşambada böyle olmuştu önceden ölsem yine bitirirdim ama hiç gücüm kalmıyor kalkmıyor ağırlık hocamda bir hafta dinlendir kendini çok zorladığın için vücudun dinlemeye ihtiyacı olmuştur dedi ne kadar doğrudur bilemiyorum ama böylede devam etmiyor 1 hafta dinlendirme sizce nasıl olur

12. SweatingBullets

SweatingBullets Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18

Sana yav he he diyorum ve gülüyorum şuan burda

13. Middlesmex

Middlesmex Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    abisi bak 3,5 hafta öncesi başlamadim ondan önce 1 aylık geçmişim vardi düzensiz ama antremansiz 30 cm di kol hesapladim şimdi 4 hafta geçmiş şuan antremansiz 34cm hoca bile muazzam diyor öyle profile bredi koymakla olmaz

14. cankanko

cankanko Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    adana
    arkadaşlar ben evimde spor yapıyorum barfiks şınav mekik neredeyse 3 ay olacak hergun hepsini tekrarlıyorum ve yavaş yavaş değişiklikler basladı 6 tane baklava yerini aldı çizgiler fln çıktı omuzlar genişledi gögüs oturdu vucut sıkınca üçgen duruma geldi evde daha başka neler yapmalıyım kollar içinde 15 kg lik dumbell alıcam hepsine başlamadan öncede 10 dk koşu bisikleti sürüyorum ısınmam için

Sayfayı Paylaş