Gelişirken Definasyon Yapılabılırmı?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve uA-Boss tarafından 28 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. uA-Boss

uA-Boss Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    hocalarım arkadaşlarım aklıma takılan bir soru var.her zaman bulk olup sonra definasyona girilen bi antreman sistemimiz var.

ancak ben 1.84 70 kilo olan biriyim benim bulk olmadan zaten zayıf fit bi fizigim var sadece hatlarımı ortaya cıkarmak istiyorum gelişirken ayrıca yag yakmanın manası nedir?

2. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    dediğin şey yağsız kas gelişimi. öyle birşey mümkün ama çok zor ve sabır isteyen birşeydir. muntazam bir beslenme ve diyet programının olması gerekir öncelikle

3. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Gelısırken defınasyon degılde, yaglanmadan gelısım daha dogru olur..

Gunluk yag alımını ve karbo alımını ıyı ayarlar ısen olabılır.. Ve haftada 1 gun kardıyo yaparsın mesela..Ama bu yag-karbo-proteın oranını ıyı ayarla eger yaglanmayayım dıye az karbo alırsan bu sefer kas kazanamazsın.. ;)

4. dizzyhero

dizzyhero Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Mühendis
    Yer:
    Aydin
    Suanda idela bir fizigin varsa, yağ oranin az ise defin işlemin daha kolay olacaktir yani sıkıntı cekecegini sanmiyorum ileride(genetik rol cok önemli) metabolizmasi hızlı insanlar ne yapip edip gelişimi maksimum yapmalidir.defin ile birlikte gelişma zayiflar ve daha uzun zaman alir. ama tabiki bu dediklerim genetik olarak yag orani az olan metabolizmasi hizli insnalar için gecerli. En baştan kilo almaya meyilli insanlar senin dedigin işlemi yapmalidir yani bir yandan kas gelişimi bir yandan da defin işlemi yoksa ipin ucu kaçirildiginda zor toparlanir vucut...

Sayfayı Paylaş