1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Gelişimi bu başlıkta inceleyeceğim(14.07.2010)

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Tun4 tarafından 14 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Tun4

Tun4 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Öncelikle merhaba arkadaşlarım, abilerim.Tarih itirabiryle başlangıç programım bitti ve şimdi bir üst programa geçtim.

Yaş 19 ve ölçülerim şu şekilde;

Boy:1.75
    Kilo:69
    Omuz:112
    Kol:33
    Göğüs:96,5
    Bel:81
    Üst Bacak:56
    Diz Üstü:41
    Calf:38,5
    Karın:89

Şimdilik tamamen kaslara yoğunlaştım, 2 ay kadar sonra daha çok kardiyoya yüklencem ve yağ oranını mümkün olduğunca azaltacağım.Şu ilk 2 aylık dönemde kas yaparken yağ yakabiliyormuyum onu görmüş olacağız.Yediklerime ufak kaçamaklar dışında çok dikkat ediyorum ve yoğun bir programım var.İkinci fotoğrafları 2 ay sonra koyacağım, umarım en azından farkedilebilcek bir değişim olurbench_O

Ekli Dosyalar:

2. serdar_94

serdar_94 Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Yağlı bir vücudun var. Sana önerim omuzlara yüklenmen ve beli inceltmeye çalışman. Kardiyo sana yarayacaktır. Kilon fazla değil fazla kilo vermeye çalışma. Orantılı bir şekilde hacim kazanmaya çalış. Zaten salonda antrenörün sana yol gösterecektir. Başarılar...

3. Tun4

Tun4 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Teşekkür ederim yardım için.2 ay sonra başka şehire gideceğim ve salon değiştireceğim, bu 2 ay hacimlenmeye çalışıcam ve sonraki belirli bir süre kardiyo-basketbol vs. olarak devam edeceğim.Sizce nasıl olur bir süre sonra hacimlenmeyi bırakıp yağlara odaklanmak?

4. rambo34

rambo34 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    Bence cardioya fazla yüklenme biraz hacim yapıp kas inşaa et.Sonra yağ oranını düşürmek programına cardioyuda koyarsın.Başarılar.

Sayfayı Paylaş