gelişim farklılığı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve colkurduu tarafından 16 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    mrblar gecen gun salonda bi arkadasla tansıtım . yaklasık 2 senedir vuct calısyormus bende 17 ay oldu baslayalı .
    2 senede nasıl yaptım vucudu die bir soru sordum cunku vuctu gayet iyi basdığı ağılrıklarda baya iyi bana bölgesel calıstını söyledi
    proğramını istedim verdiği proğram aynen söyle
    1. gögüs 8 harkekt 4*8 set
    2,biceps 5 harekete 4*8 set
    3gun triceps 5 hareket 4*8set
    4,gun dinleme
    6,omuz 7 hareket 4*8 hareket sırt 3 hareket 4*8 set
    7dinleme hers set agılrık artırorum dedi baya bir hayret ettim beslenmeye dikkat edemisn dedim hayır dedi vücütu gayet te iyi gelişmim göstermiş sadece anteremandan önce 6 amino anterman sonrası 10 amino asit kullanıyormus protein tozu creatin streoid kullanmıyormus.
    ben hayret ettim biz küçük kaslara 3 hareket ve 3 set büyük kaslara 4 hareket 4 setten fazla girmiyoruz 3 bucuk ayda 1 cm anca ölçü kazanıyoruz.kaslarmız fazla calısır eririkütle kazanamayız die protein tozu creatin amino kullanıyorz ama sonuc ortada proğramdan mı yoksa neyden anlamadım

Son düzenleme: 16 Ekim 2011
  2. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    bilgisi olan yok mu

3. HiDYA

HiDYA Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    vala bnde anlamadım kendimi 1 haftadır bu işi prof yapanlara bıraktım beslenmede ona ait 2 ayda bakalım ne olucak onun gözetiminde

4. conicon

conicon Üye

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    53
    3,5 ayda 1 cm ölçü kazanıyorsan yine iyi:)

5. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    programdan olmadığı kesin. genetiktir veya geçmişindeki spor faaliyetlerindendir.
    bizim salonda da var öyle tipler takma kafana. adamın ne beslenmesi iyi ne antrenmanı. günde 4-5 bira içiyor full fast food gram yağ yok ama anormal kuvvetli. 65 kilo iken 120 bench basıyor vücut paramparça. haftada 2-3 anca gelir onda da kafasına göre çalışır bir de bacak en önemli kastır adam 1 kere bacak çalışmamış hayatında.

sen doğrusunu yap o tiplere takılma.

6. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    genetik olabilir ama coğu vg yapanların mantığında küçük kaslar 3 yada 2 ahereket 3*10 buyuk kas gurupları 4 haraket 4*10 seklınde
    biceps ve triceps girerken 3 hareket 3*8 yada 2 hareket set 3*10 ben artık verim alamıyorum kollarımdakı acıyı gelişimi hissedmiyorum setleri yada hareket saysısını artırmayı düşünüyorum.belki bizimde genetiğmiz de 3 hareket 4*10 seti kaldırır yada 4 hareket 3*8 seti kaldırır.yarın ki proğramımda değişiklik yaptıcam
    gögüs biceps
    gögüs 4 hareket 4* 10 set biceps 4 hareket 3*8 set sekılnde anteraman öncesi 3 dk kardio anterman sonrası 6 dk cardio 150 ters düz ve yarım mekım cikicem .
    diğer gün omuz 4 hareket 4*10 set triceps 3hareket 4*8 set seklınde setler arası süreyi 20 snyeden 30 snyeye cıkarıcam anterman öncesi aminoyu 5 den 7 anteraman sonrası aminyu 7 den 10 cıkarıcam umarım verim alırım. 17 ay oldu kendıme bakıyorumda fazla ilerleyemedim.bu 2 ay içinde güzel bir ierleme yakalıcam yada bırakıcm vg artık...

7. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    bu işte genetik çok önemli , çok fazla hareket girersin bir bölgeye çok zor gelişir başka bir bölgede 2 haraket girersin beklemediğin kadar iyi gelişir

8. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    kendi genetiği çözeabilsem ah ama yukarda dediğim gibi harekert sayısını artırcam .den eme yanılma yöntemiyle 1 ay denicm bakalım ne olucak

Sayfayı Paylaş