gelişim anatomisi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve BodyTimed tarafından 2 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. BodyTimed

BodyTimed Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar vucudumda kanat sırt göğüs vs herşey ilk güne göre gelişti ama kol calısıyorum kaldırabildiğim fazlası ağırlık ile kollarım gelişmiyor hocama sordum dedi herkezin herbölgenin gelişim anatomisi fazladır. örneğin aynı programdaki göğüsü önce gelişir kolların daha fazla çalışma ister sonra gelişir acaba böyle birşey varmı?

teşekkürler

2. brhmcr

brhmcr Guest

Bence yok ole bir durum, genelde bazi bolgeler yanlis calisildigi icin geri kalir.

Genetik faktorler var tabi ornegin Jay cutlerin gogusleri buyumede sikinti cekmistir halen de bellidir.

Once idmana bakilmali nerde ne yanlis dogru yapiliyor, sonra genetik faktor denmeli.

3. vkonuralp

vkonuralp Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    benim fikrime göre tamamen genetik ile alakalı ha gelişmezmi gelişir ama bi kademe geriden gelir benim kanatlarım vcudumun her yerine göre fazla gelişti ve ben 3 aydır bilerek kanat hareketlerini es geçiyorum resmen göğüsüm belli olmuyor kanat yuzunden benim şuanki durumuma göre çok büyük ve onlara hiç bir zaman ağırlık ve sıkı antreman vermemiştim

4. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    tüm antreman programını detaylı yazarsan yardım edebiliriz

Sayfayı Paylaş