Gelişemiyorum. :/

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve introomen tarafından 1 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. introomen

introomen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    4 aya yakın bb yapıyorum ama fazla bi gelişme sağlayamadım protein de kullanıyorum beslenmeme de dikket ediyorum program olarakta burda ki konulardan faydalanıyorum ama yine de bi gelişim yok. spor anında gayet şişiyor ön kol göğüs falan ama ertesi gün ya da işte bu zamana kadar fazla gelişme olmadı. nerde yanlış yapıyor olabilirim ?

2. Ninares

Ninares Yeni Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilisim
    Yer:
    Istanbul
    Suan uyguladigin programi buraya yazarmisin , ve programini kac aydir uyguluyorsun hic degistirdinmi ?.

Tavsiyem en kisa zamanda duzgun bir aile salonuna yazilman ama ilk olarak uyguladigin programi yazarmisin buraya

introomen bunu beğendi.
  3. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2.kademe Vücut Geliştirme antrenörü
    Yer:
    Trabzon
    Yanlışın sabırsız olman.

introomen bunu beğendi.
  4. introomen

introomen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Pazartesi : Ön Kol : barbell curl 3x10, hammer curl 3x10, concentration 3x10, close grip palms down barbell curl 3x10
    ve göğüs : incline dumbbell press, dumbbell bench press , decline bench press, cable crossover bide dips hareketini yapıyorum öne doğru eğilerek.
    salı off
    çarşamba omuz: seated dumbell lateral raise, wide grip upright row, behinde the neckpress, shoulder press makinayla.
    bacak : leg press, squat bide ismini bilmiyorum ama oturarak takılı olan dumbelları kaldırıyorum.
    perşembe off
    cuma ön kol aynı
    ve arka kol : yatarak triceps, makarada aşşağı bastırış, dips bide dumbella arkaya kaldırış french diyolar sanırım
    cumartesi de sırt kardiyo ve karın.

sırt programını hangi bölge ile yapmalıyım ?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:11 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:07 ----------

http://m1307.hizliresim.com/1c/1/psghz.jpg

5. Voitzeo

Voitzeo Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    0
    Boyunuz her halde uzun ve göğüsleriniz 4 aya göre gayet iyi diye düşünüyorum?

introomen bunu beğendi.
  6. İsmailTuna

İsmailTuna Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selam arkadaşlar nereye sorucağım bilemedim en son acılan konularda yardım alırım diye düşündüm bir çok konuyu inceledim yinede fotoğraf paylaşıp yorumlarını almak istiyorum göğüs kaslarımla alakalı çok büyük bir sorunum var hocam layt calışıcaksın diyor makinede normal kaldırdığımdan daha afif calışıcaksın diyor boş calışmak gibi birşey oluyor acıkcası bu kası eritmezmi okadar bilgimde yok sizlere sormak istedim

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:07 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:38 ----------

Buyrun bu da kendi cabalarımla cektiğim resim http://r1307.hizliresim.com/1c/1/pt0hy.jpg

7. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    Gelisememeniz normaldir bu programi nerden buldunuz anlayamadim. Kimse size ilk aylardan decline bench yada squat vermez. Yada soyle soyleyeyim cable crossover ile decline yi ayni anda vermez

2. ilginc nokta ise uyelik tarihi 09 gorunuyor ve 4 aylik vg gecmisi de biraz garip geldi bana acikcasi

introomen bunu beğendi.
  8. tigerrr

tigerrr Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2. Üniversitesini okuyor
    Bacak günlerini çoğalt. Bacak çalış faydasını göreceksin.

introomen bunu beğendi.
  9. introomen

introomen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    daha önce 6 ay yapmıştım ama fazla kasmadan. 2009 da üye oldum sonra giremedim siteye. 4 aylık bi kişiye nasıl bi program olur tavsiyeleriniz neler her türlü eleştiriye açığım. bacak günlerini arttıracağım. predatel program hakkında tavsiyen nedir ? ramazanda sporu bırakmıcam ama fazla da yüklenemicem daha sonrası için sağlam bi çalışma içinde olmak istiyorum.

Sayfayı Paylaş