Gelişememe sorunu!! Yardım edin..

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Ynsmd tarafından 20 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. Ynsmd

Ynsmd Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    4. ayım bitme üzere fakat son ayımda hiç gelişemedim yardım edin lütfen tavsiyelere uyacağım..

Bu arada hiç bir supplement kullanmadım ve pek de doğru beslenemiyorum okulum olduğu için zor oluyor 8 den 3 e kadar okul var supplementte alamıyorum yardım ederseniz sevinirim..

2. ömer faruk satmış

ömer faruk satmış Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Spora gitmeden once karbanhidrat agirlikli beslen spordan sonra yarim saat 45 dk icinde protein agirlikli beslen kaslarini proteine doyur yumurtanin beyazini tavuk kirmizi et vb beslinler al sekerle baglantini kes hayatindan cikar

3. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    beslenmem iyi değil diorsun üstüne birde gelişemiyırum yardım edin diyorsun beslenme en önemli faktör bin tane supplement te kullansan beslenme olmadan hiç birşey olmaz soru sorarken zaten kendi cevabını bulmussun

onur04 bunu beğendi.
  4. mmayg

mmayg Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    masabaşı iş
    merhaba, fizik ve kondisyon olarak gelişmek maalesef zaman ve sabır ister. normal şartlar altında ilerleme çok yavaştır. siz mutlaka gelişiyorsunuzdur ama kendinizdeki değişimi hissetmiyorsunuzdur. doğru olanları yapın ve en az 1 yıl sonraki durumunuza bakın. doğru beslenme , doğru antreman ve günde en az 30-40 dklık tempolu yürüyüş yapın ve sabredin.

5. dextermorgen

dextermorgen Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    gazi üniversitesi - kamu yönetimi
    Yer:
    ankara
    Beslenme beslenme beslenmee ! Kardesim bu bi bahane değil üniverstedeyiz sırf doğru beslenelim diye yemeğimi sabahın köründe kalkıp hazırliyor çantamda taşıyorum. Yeri geliyo saatinde cafelerde çıkarıp başlıyoruz. Doğru beslenmek için ne gerekiyorsa yap.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

elezar bunu beğendi.
  6. SpReaD

SpReaD Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Aydın
    arkadaşların dediği gibi beslenme bu spordaki en önemli faktör onun dışında eğer başladığından beri hep aynı programı uyguluyorsan vücudun bu programa artık tepki vermeyecektir. O yüzden programında değişiklik yapmalısın.

7. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Doğru beslenmeden fitness yaptığım zmanlar oldu ve emin ol bende hiç gelişemedim , iyi antrenman , iyi beslenme , iyi dinlenme, iyi uyku bunlar eksiksizse herkes yapısına göre gelişim gösterir elbette, başarılar.

8. Ynsmd

Ynsmd Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Sağolun teşekkür ederim daha iyi beslenmeye dikkat edeceğim.

9. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Yediklerini çoğalt. İlk aylarda vücudundaki kas kütlesi artmıştır. Bu, günlük ihtiyaç duyduğun kalori miktarının da artması anlamına gelir. Diyelim ki o zaman günlük 2500 kalori gelişmen için yetiyorsa şu anda bunu 3000'e çıkartman gerekecektir.

elite35 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş