Gelişemediğimi düşünüyorum

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve LRyuza tarafından 22 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. LRyuza

LRyuza Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar 3 aydır spor salonuna gidiyorum ben spor salonuna baslarken kollarım 28.5 ve 28 di 1 ay sonra ölçtüklerinde 30-29 oldugunu soyledıler sonra 2 ay boyunca ölçmedıler yeni programa gecene kadar ben 32-31 civarı bir şey düşünüyorum 4. ayıma girdim 2 hafta tatılde oldugum için kaslar gevşedi alışması için 1 hafta eskı programı yapıyorum kilo 70 boy 1.90 yaş 15 kas şekli uzun kas çıkmadıgımda çok bellı olmuyor sıkınca bellı oluyor sizce nasıl yorumlarınızı ve önerilerinizi aliyim ne yapmalıyım kilo almayı deniyorum 72 ydim 70 e düştüm tatile gittiğimde lütfen yardım teşekkürler

2. Muafız

Muafız Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    kendine birbeden büyük gelen bir tsihrt al hedefin onun içini doldurmak olsun o tshirtle vücudunu doldurabildiğin gün bir beden daha büyüğünü al böyle böyle yardır 195 lik bir arkadaşımı başlattım 1 sene önce antrenmanlara 27 cm kolu vardı inan tahta gibiydi şimdi doğru beslenme ve disiblinli bi çalışmayla 37ye kadar öıktı kolları 3 tane yeni tshirt aldı kendine :D

Sayfayı Paylaş