Geldi Yaz Ayları Başladı Kıl Sorunları

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Shredded tarafından 28 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. Shredded

Shredded Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Benim gibi olan arkadaşlar varmı bilmiyorum ama ağda yaptırıyorum genelde ayda bir,ağda yapmasam göğüs ve göbek kıldan gözükmüyor.
    Benim gibi bu sorunu yaşayan arkadaşların görüşleri ve deneyimledikleri yolları paylaşmalarını rica ediyorum.

Bence ağda üst üste yapıldığında baya yararlı oluyor . Özellikle de bioderin ürünlerini ağdadan sonra düzenli olarak kullandıktan sonra.
    Aklıma yeni gelen bir fikir var,jöle sürüp 2-3 gün yıkanmamak.Jöle denen madde saçları döküyorsa vücudumuza sürsek 2-3 gün yıkamasak bence baya kıl kökü öldürür normalde saçımı birgün yıkamadığımda bile jöleliyken yıkadıktan sonra baya saç dökülüyor.
    Göğüs ve karın bölgesini aldım,fakat kollar ve bacaklar duruyor halen :/ havalar ısınıyor.T-shirt giyeceğiz ama nasıl

2. xlygan

xlygan Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Bana ne demeli?Tişört giymek istemiyorum.Özellikle ensemden çok şikayetçiyim bugün jilet ile alınsın yarın bile rahatsız edecek şekilde beliriyor.Arka kollar ve sırt konusuna hiç girmeyeyim.

3. Shredded

Shredded Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Yaş 19 sırt yağlanıyor ve sivilceleniyor kılların habericisi şu anda çok yakından bakılmadıkça belli olmayan tüyler var
    tavsiyem sir ağda veya evde hazırlamanız üstünede bioder.
    + şu jöle deneyimimi yazacağım.Yarın alıp süreceğim bacakları.

Kıl aslında birazcık olsa belli bölgelerde güzel bile olabiliyor erkekler için ama bizim için söz konusu değil heralde :D
    Lazer epilasyon düşündüm fiyatlar pahalı değil 2 sene için ama işte 2 sene artık şehir değişince bakarız thums:
    Tavsiyem bioder + ağda
    El parmaklarında bile kıl var ya, kızlarla falan masada otururken elimi masaya koymaya utanıyorum.

4. xlygan

xlygan Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Ağdadan kastınız biodere ait bir şey mi yoksa?Bildiğimiz ağdalardansa eğer ben almayayım benim kıllar için ciddi sıkıntı..Lazer olayına çok sıcak bakmıyorum açıkçası garanti vermiyorlar genelde azalma diyorlar neye göre kime göre azalma...Ciddi anlamda azalma olmadığı sürece ve ben ikna olmadığım sürece de lazer epilasyon bana uzak..

5. Solwied

Solwied Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    philips bodygroom tt2021 kullanıyorum oldukça memnunum :D

6. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    tüy dökücü kremler var nasil acaba.Sivilce falan yapiyormu?

7. Shredded

Shredded Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Benim vücudu görsen böyle demezsin göbek ve göğüs bölgesi kıllı yani nası diyim baya kıllıydı çektim ağdayla baya acıdı,sivilce falanda oldu.1 haftadır rahatım
    bioder dediğim ürün epilasyondan sonra sürülüyor,kıl köklerini zayıflatıyor azaltıyor uzun vadede ve geç çıkmasını sağlıyor.

Hürrem hamam otunu deneyen var mı? Biraz tereddütlüyüm.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:01 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:58 ----------

Sivilce yapmıyor ama ağda gibi kökünden almadığı için 1 hafta sonra baya belirginleşir.thums:
    Tüy dökücü krem çok eskiden almıştım fiyatları ne kadar bilmiyorum ama haftada 1 kez komple tüm vücuda uygulamak baya zahmetli olur :D

Hürrem hamam otunu deneyen arkadaşlar yazabilir mi işe yarıyor mu?
    Ben bioderin duş jeli ve tüy azaltıcı kremlerini denedim gerçekten seyrekleşti kıllar.Ve inceldi eskisine göre.

8. 2157

2157 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    jöle saçı döker ama uzun süre kullananlar için yani bi saça hiç jöle sürmediseniz ve bikere sürerseniz o saçı falan dökmez :) ayrıca döşe joleye nasıl sürüceksin merak ediyorum :D bi foto koysana sürdükten sonra :D

9. Shredded

Shredded Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Bacaklara sürmeyi düşünüyorum :D
    Ya eğer jöleyi sürüp saçı 2-3 gün yıkamazsan ilk olsa bile döküyor dediğim gibi bacaklarda deneyip yazacağım.
    Üst bedeni ağdayla hallediyorum zaten. :D
    Abi şu kıl işi çok büyük dert ya alsan ayrı dert almasan ayrı dert hele çevrendeki insanlar kıl erkekliğin simgesidir gibi saçma bir görüşe sahipse dahada kötü oluyor.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:29 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:26 ----------

Hürremi deneyen yok mu hiç?

10. 2157

2157 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    al en temizi bundan kullan bende almayı düşünüyorum biizim arkadaş almış oda sporcu bide bunu yanına acıyı hafifletmek için spreymi ne varmış uyuşturuyomuş onla birlikte kullan tertemiz işine yarar :)

Ekli Dosyalar:

11. Shredded

Shredded Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Bu epilasyon aletlerini biliyorumda dayanması imkansız.Sprey falanda işe yaramıyor bence en azından bende yaramadı a32
    En temizi sir ağda 3-5 çekişte halloluyor bölge.

12. 2157

2157 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    ben siir agdayı gögüsüme uyguklattımda aynı bölegeye 5 kere uygulansı çok fena açımıştı

13. Shredded

Shredded Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Kıllar uzunkenmi kısaykenmi ben uzunken aldırdığımda çok acıdı,şimdi 1 ay olsun alıcam tekrar kısayken fazla uzamadan.Tabi o bölge baya hassas acıyor ister istemez.Zaten o yüzden maksimum 5 çekiş falan olacak şekilde bir yöntem gerekiyor.Bir erkeğin kıllarını epilasyon makinesi en az 5dk da alır o acıya 5dk katlanacak adama helal olsun derim :D

Sende sivilce oldumu peki?Bende bir tek göğüste sivilcelenme oldu aldığım bölgelerden.

14. 2157

2157 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    sir agdayla aldıgımda sivilce oldu zaten agayı yarıda bıraktım gittim tüy dökücü krem kullandım :)

15. Shredded

Shredded Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Tüy dökücü krem ne kadar etkili ben kullandıktan 1 hafta sonra tekrar çıkmaya başladı.

16. 2157

2157 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    1 hafta da uzuyor ama o acıyı cekmektense tüy dökücü kremi her hafta kullanmaya razıyım :) :p

17. Shredded

Shredded Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Sivilce sorunu olmuyorsa deneyeceğim. thums:

Umarım şu jöle fikrim işe yarar yoksa ömrümüz boyunca bu dertle uğraşacağız. hyper_

Ya hadi kendi ülkemizin insanı neysede bu yaz sevgilimle buluşucam.Kız macar beni çıplak görünce korkar ya :lol:

18. onurr_535

onurr_535 Üye

Beğenileri:
    434
    Ödül Puanları:
    73
    17 yıllık kuaforum jole sac dokmez.sacın bir birine yapısık olur joleliyken gunde ortalam 100 tel zaten dokulur ama iki gun yıkamazsan bu sayı artar haliyle iki gunluk sac birden dokulur.emin ol tüyleri sürdükce azaltan bir krem olsaydı bunu icat eden dunyanın sayılı zengınlerinden olurdu..agdaya devam body ci adam kadar acıya dayanır

19. Shredded

Shredded Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Kıl kökleri hava almadığı için dökmez mi emin misiniz? Çünkü kuzenimin saçları baya döküldü ve özel şampuan serum kullanmak zorunda kaldı.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:06 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:48 ----------

Aklıma bir konu daha takıldı saç ekim merkezlerinde vücuttan alınan kıllar başa ekiliyor o alınan kıllar vücutta tekrar çıkıyor mu? Yoksa alınma şeklinden dolayı alınan bölge kel mi kalıyor

eğer öyleyse ben kellere bağışta bulunabilirim:D

20. 2157

2157 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    alınan bölge kel kalıyo :D kökten aldıkları için. bagışta bulunıyım deme belki senin işine yarar :D

Sayfayı Paylaş