Gelde İğne , Hap , Vs Başlama ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Soldier93 tarafından 19 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 21 üye.
  1. Soldier93

Soldier93 Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Elektronik Teknisyeni / BodyBuilder
    Yer:
    Yurtdışı
    Arkadaşlar Moralim Gerçekten Bozuk ... 10 Aydır Salona Gidiyorum Bench PResste 40Kg + 10kg Bar = 50kg Yardımlaşarak ve Ter Kan İçinde Basıyorum Ama Bizim Salona Yeni Yazılan 2 Haftalık Bir Çocuk O Kiloyu Çok Rahat Zorlanmadan Basıyor Ve Hoca Herkezin içinde Çocuga Şöyle Dedi '' Vucuda Yüklüyeceksin Arabaya Benzin Verir Gibi Çocuk da Dedi Nasıl Yeme Düzenim Olacak Dedi Hoca Döndü Dedi Arabaya Nasıl Benzin Yüklüyorsan Vucudada Yüklüyecen Salona Geldigindede Tam Yüklenecen Ve 500mg Alacan Diye Kelimeler Duydum '' ARkadaşlar Bana Yardım Edin Güç Patlaması Yaşamam Lazım Doğal Yoldan Gerçekden Moralim Bozuldu ... Bu 10 Aylık sürede Hiç 1-2 Hafta Felan ARa vermedim Hep Gittim ...

Son düzenleme: 19 Mart 2010
  2. mcgrady98

mcgrady98 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    tokat
    arkadaşım ben daha yeni başladım 3. günüm bilekler 0 max kaldırma gücüm 10-25 beterin beteri var:) dert etme o kadar derim

3. Zugzwangi

Zugzwangi Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    50 kg gerçekten az bir miktar benim başlayalı 1,5 ay oldu ben 40 kilo basabiliyorum.yanlış antreman olma gibi bir durum varmı?

Steroidler gerçekten etkilidir ama ÇOK DİKKATLİ kullanılması gerekir.Zararlarını minimumda tutmak için. ona rağmen Kalbe çok zarar verir ve vücut ta sivilcelenme vs durumlara yol açar . Dikkatli kullanımı sigaradan daha az zararlıdır bana göre.

4. mcgrady98

mcgrady98 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    tokat
    pardon orası 10-25 degil 10-15 olacaktı :) yeniyim ya kusura bakmayın yavas yavas alısacağım :)

5. TuGhAn

TuGhAn Üye

Beğenileri:
    160
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci / Tasarımcı
    Yer:
    Ankara
    50kg az değil, 1.5 aya göre hesaplamış bir arkadaş ama bu oran sürekli aynı hızda artacak olsaydı 3 senede 300 kilo bench yapmamız gerekirdi. Benim 1.5 yılı geçti ve hala 5x8 60 kilo ile çalışıyorum mesela...

O hoca da yazık ediyor 2 aylık bir sporcuya bunu tavsiye ediyorsa. Şahsen bunca zaman hiç bir steroidle alakam olmadı olacağını da sanmıyorum. Bu sporu sağlık için yapın, birbirinizi şırıngalayıp at gibi yarışmak için değil...

6. Soldier93

Soldier93 Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    Yurtdışı
    Ben Bu İşi DOğal Spor AMaçlı Yapıyorum Ama Biraz Fİt Ve Hayvanın Hayvanı Olmak İstiyorum :))))) Ama Çevremdekiler İğne Ve Hap İle Olunabilecegini Söylüyor Bizim salona Gelen 5 yıllık bir abi var dedim ona doping yaptınmı diye adam bana dedi doping yapmadım ama protein tanrılarını kullandım bu iş doğalda yapılıyor dedi ...

2 aylık değil 2 haftalık bir sporcu ama sanırım geçen yıl'dan 4-5 ay altyapısı var ....

7. gakkos

gakkos Üye

Beğenileri:
    637
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    tekstil
    Yer:
    istanbul
    Soldier93
    bence sen kimseyi kafaya takma ve 50 kg kaldırıyorum diye hiç sorun etme. önemli olan senin ağır kaldırman değil önemli olan hareketi düzgün yapıp kaslara güzel baskı yapman. güç artırmak istiyorsan ant programını ona göre ayarlamalısın.

veveve ve Soldier93 bunu beğendi.
  8. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Parayı verip iğne olarabilirsin belki o kişiden daha fazla basa bilirsin. Fakat doğal yondan çalışarak vucudunun gerçekden gelişmesini görebilirsin. Güçünün nasıl artığını görebilirsin. Eğer hayatını bu işden kazanmayacaksan yarışmalar vs. steroid işine girmek gereksiz. Tabi bu kişiden kişiye değişir saygı duyarım. 4-5 aylık önceden geçmişi olması onu Aman Allah'ım bir alt yapıya sahip anlamına getirmiyor. İyi bir beslenme programı, supplementler ve doğru antreman programıyla iyi yerlere gelebilirsin. Tabi bu 1-2 ayda olacak şey değil yıllarında gidecek. Öncelikle kendine şu soruyu sorman lazım'' Ben bu sporu ne için yapıyorum ? '' bu soruya cevap bulduğunda zaten kendi yolunu kendin seçmiş olursun

9. Soldier93

Soldier93 Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    Yurtdışı
    Öncelikle Herkeze Teşşekür Ediyorum Biz Burada Bir Aileyiz Birbirimizi Resmen Motive Ediyoruz Ve Dertleşiyoruz Bİzi Burada Bİrleştiren Site Yöneticilerinide Unutmayalım ...

Kauss
    sabırlı Ve Azimliyim Zamandan Başka Birşeyim Yok Tek İstedigim Bulundum Şehirdeki En İyi Vucutcu Olmak Çünkü Yaşadım Yer Ufak Bir Yer Ve Toplasan Belki 5-6 Bodyci Vardır Sürekli Böyle Uğraşan Adamlar Direk Ünlü Oluyor Ve Çevreleri Oluyor Bende Bunu İstiyorum ....

Gakkos Çok İyi Diyorsun Ama Elde Değil Sen Orada 10 Aydır Canınla Kanınla Çalışıyorsun Ve KG Artıramıyorsun Ama 2 Haftalık Biri Seni Çok Gelip Çok Rahat Ağırlıgı Kaldırıyor.. ....

10. DewiL

DewiL Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    soldier93 kafana takma sen kendi ağırlığına bak bende liseye gidiyorum ama öyle bünyeler varki daha bb nedir bilmez adam benm kaldırdığım ağırlıkan fazla kaldırabiliyor.. merak etme sen zamanla arttırırsın.. dinlenmene,beslenmene dikkat et arttırabileceğine inanıyorum..

ayrıca sakın iğnelere bulaşma başına daha ktüleride gelebilir sen protein tozunla yetinmeye devam et deri ben :) ( tabi kullanıyorsan)

11. redbaron_

redbaron_ Üye

Beğenileri:
    166
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Elazığ
    Soldier93 bence bunun nedeni kendine uygun çalışma sistemini hala bulamamış olmandır.
    Bende 1 yılı aşkın süredir vg yapıyorum ama hala bana tam anlamıyla hacim kazandıracak bir çalışma sistemi bulamadım.

Ama asla bıkmadan usanmadan değişik antrenman yöntemleri deniyorum.
    İnanıyorum en sonunda bulacağım kendime uygun olan sistemi.Ne kadar süreceği umrumda bile değil.

Soldier93 eğer güç için çalışıyosan sana Max-OT'yi önerebilirim.Ben hacim kazanmak için 2 ay denedim ama hacim için faydası olmadı ancak müthiş güç artışı yaşadım tüm hareketlerde kiloları 2 kat arttırdım (abartmıyorum) sanada tavsiye edebilirim bu sistemi,denemekten zarar gelmez.

Soldier93 bunu beğendi.
  12. Soldier93

Soldier93 Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    Yurtdışı
    Dewil Dediğin Gİbi Bazi Bünyeler Bb Bilmiyor Bu ARada Protein Tozu Yada Başka Ek Besin maddesi ALmıyorum Başladıgımdan Beri Doğal Yapıyorum Şeytan Geliyor Dürtüklüyor Hap İğne Protein Tozu Vs Al Diye Ama Onu Dinlemiyom :))))

redbaron
    siteye ilk üye oldugumda bir makele görmüştüm yeni başlayanlara max-ot diye bu antreman ağır ve sakatlayıcı gözüktü bana ama bilmiyorum denememde fayda vardır bu max-ot olayını tekrar hattırlatıgın için teşşekür ederim ..

redbaron_ bunu beğendi.
  13. redbaron_

redbaron_ Üye

Beğenileri:
    166
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Elazığ
    Ben herhangi bir sakatlıkla karşılaşmadım ama kesin bişey diyemem tabi herkesin yapısı farklıdır.

Ama programın önerdiği ısınma sistemi çok ciddi bir ısınma ve hazırlık sağlıyor ve sakatlığı büyük ölçüde engelleyecek bir kapasiteye sahip.

Mesela 5 setlik bir ısınma söz konusu her bölge için ve en önemlisi yorulmadan gerçek setlerdeki performansı etkilemeden ısınmayı sağlayabilmesi.
    Bence farklı bişeyler denemek isteyenler için çok uygun Max-OT

Soldier93 bunu beğendi.
  14. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Kendimden örnek verirsem bir senede dört katı güç arttırımı sağlayabildiğimi biliyorum. Başlarda 5+5 kilo dambıl ile scott curl çalışırken 25+25 kilo ile çalışabilmeye devam ettim. Daha sonrası tekrarları yükseltmek oldu. Steroid fikri ise beni hep ürkütmüştür, ondan hiç bulaşmadım. Hiç bir zararı olmayacağını bilmiş olsam testesterona bugün başlarım. Bu arada supplementlerle de aram yoktur pek. Sağlıklı yaşam odaklı alırım alırsam, multivitamin gibi hesabını zor yaptığım şeyleri alırım. Ya da temel beslenmede kapatamadığım şeyleri alırım. Tabii bunları esas hedefi yarışmak değil de yaşamak olan biri olarak yazıyorum. Bu sporda genetik sınırların üç ile dört sene gibi düzenli bir çalışma ve beslenme temposuyla zirve yapıp takıldığı da söylenir. Vücuduna doyamayanlar varsa öylesi bir altyapının üstüne kullanacağını kullanabilir. Ben kullanmamayı seçtim, şahsım adına mutluyum. Başkaları kullanmayı seçti, onlar da şahsen mutlu gibi görünüyor ama kür deneyimleri çok da psikopatolojik durumlarını değiştirdiği de bir gerçek...

redbaron_ bunu beğendi.
  15. rasas

rasas Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Dewil Dediğin Gİbi Bazi Bünyeler Bb Bilmiyor Bu ARada Protein Tozu Yada Başka Ek Besin maddesi ALmıyorum Başladıgımdan Beri Doğal Yapıyorum Şeytan Geliyor Dürtüklüyor Hap İğne Protein Tozu Vs Al Diye Ama Onu Dinlemiyom )))
    protein tozu sana güç katmaz ayrıca ilaç değildir steroid hiç değildir.uygun zaman geldiğinde kullanabilirsiniz doğal vg den hiç bir ödün vermiş sayılmazsın bu konuda için rahat olsun
    bu spor ağırlık kaldırarak yapılıyor buraya kadar tamam ama burda ağır kavramı görecelidir sana göre 40 kilo bench press ağırken başka birisi bu kiloyla ısınıyordur buna yapı bünye genetik ne dersen de .Ama 10. ayda bu kilo ile girmek biraz az aslında beslenmene çok dikkat et ve dinlenmene acaba triceps idmanından sonra mı giriyosun bench e ?antreman şeklinde bir yanlışlık olabilir

16. calimocho

calimocho Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    4 aydır gidiyorum bencte 60 basıyorum protein gibi hiç bişey almadım

17. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    şimdi amacın ne ? vücut geliştirme ise bastığın kiloların hiçbir anlamı yok podyumda kaç kg ile bench yapıyosun diye sormuyolar o yüzden bu tür şeyleri kafaya takmamak lazım haa benim amacım powerlifter olmak hayvan gibi kilolara girmek istiyorum diyosan bırak spor salonunu bi halter salonu bul kendine orda daha güçlenirsin veya ben hem güç istiyorum hemde kas diyosan ikisini bi arada yürütmekde zor değil arada bir güç idmanları yaparsın 93 lü olduğunu tahmin ediyorum kullanıcı adından bu tür şeylere bulaşma şimdiden

18. YSF-JOSEPH

YSF-JOSEPH Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bence kendimi kimseyle kıyaslama özellikle steroid kullanan biriyle, zaten senin için steroid kullanan birisi kıyaslanacak grupta olmamalı, doğal yollarla iyi olanları gör onlar için hırslan

19. kaka

kaka Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    bence yaşın daha 16 gayet normal hele bir iki sene geçsin hormon dengesi sağlansın ergenlik tamamlansın sende rahat rahat kaldırıcaksın o ağırlıkları.Her şey çalışmayla olmuyor hormonlar, genetik çok önemli.Ama 16 yaşda erken.

20. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Since : 1/6/2009
    Sabır sporuna hoş geldiniz.