gece işi ve bb

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ACR tarafından 4 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ACR

ACR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben gece 12.00 sabah 09.00 çalışıyorum. bu saatler arasında bb yapma imkanım yok. sabah işten çıkınca doğru yatağa koşuyorum. uyanmam akşamüstünü buluyor. bu saatten sonra antrenman yapsam acaba doğru yapmış olurmuyum. çünkü antrenman sonrası dinlenemeyeceğim yine işe gideceğim. bb'de dinlenmenin ne kadar önemli olduğunu biliyorum. acaba bu durumda bana öneri verebilecek arkadaşlar varmı?

gece işinde çalışıyorsak antrenman ve beslenme programlarımızı nasıl düzenlemeliyiz genel olarak.

2. beycank

beycank Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    Zaten birtane konu açmışsın. yeni konu açmana gerek yoktu. eski konudan devam edebilirsin. tahminimce zaten adminler bu konuyu silecektir...

3. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    ACR, daha once bonatschi'nin seni yonlendirdigi linkten tatmin edici bir cevap alamadigin icin mi actin bu basligi? Eger onu okumadan actiysan, bu basligin da kilit ve cop olacak.

bonatschi ve saydam bunu beğendi.
  4. ACR

ACR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aneximandros bonatschi'nin attığı linki tamamen okudum ve forumdada arama yaptım ama gece işi ile ilgili herhangi bir konu yok.

önceki açmış olduğum konu da yöneticiler tarafından kilitlendi. bu topic i açma gereği duydum.

5. ACR

ACR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gece çalışan kimse yok galiba!

Sayfayı Paylaş