1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

geçmişi sildim sadece son 8 aylık çalışmam

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve ceyo tarafından 26 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ceyo

ceyo Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    evet arkadaşlar tekrar merhaba bundan öncede resim paylaştım ama onlar sadece kendim için gönül alma idi. şimdi size hayatımdaki son 8 ayımı ve aldığım sonucun resmini paylaşıyorum. ilk 3 ay salona gittim (5gün). 2 hafta ara verdim. sonraki 3 ay home fitness programı uyguladım(6 gün). reklam olur diye ismini vermiyorum. 2 hafta ara verdim. son bir ayın 2 haftsını pzt çarşamba cuma olarak çalıştım. son 2 hafta home fitness a tekrar başladım. 6(gün).

yolculuğum ocak ayında başladı. bu sefer azmim ve kararlılığım yerindeydi. gece hayatını bıçak gibi kestim. alkol sigara şeker çukulata yapay besinlerin hepsinde uzaklaştım. ekmek ve hamur işini hayatımdan çıkardım. sadece sebze meyve et genelde buharda yada suda pişmiş yiyecekler kızartma yok yağ yok. ve sürekli doğal yoğurt tükettim ve devam ediyorum. sekiz aydır çayı ve kahveyi şekersiz içiyorum. sabah 6 da kalkıp 1 saat program yapıyorum. yulaf ezmesi süt muz ve fıstık ezmesi tüketiyorum. genelde 3 yada 4 yumurta yiyorum sarısıyla birlikte. öğlen mutlaka et tüketiyorum. genelde tavuk 300 gr kadar. akşamlarıda karbon hidrat almıyorum. sebze salata et yada ne bilim meyve salatısı yoğurt gibi...ekim ayına kadar bu şekilde devam edicem. ekim ayında salon başlayıp ağırlık çalışmayı düşünüyorum. beslenmemide kas inşasına göre ayarlıcam. bu sekiz ayımda sadece alt taraf için uğraştım. gece saat en geç 11 de yatıyorum sabah 6 da kalkıyorum. sadece cumartesi akşamları arkadaşlarıma vakit ayırıyorum. ve o gün kendime küçük hediyeler veriyorum. bitter çukulata, biri dilim pizza yada pasta ,soslu makarna gibi..fotorafım 1 ayn önceki halim cep telim kırıldığı için güncel fotomu şuan için koyamıyorum.

ilk gün kilom 74. yağ oranım %22 idi. üç ayın sonunda kilom 65 yağ oranım %16. şuan kilom 61 fakat salon kapalı olduğu için yağ oranımı ölçtüremedim.

Ekli Dosyalar:

2. kursadolgun

kursadolgun Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Amaç ne tam olarak anlamadım ben olayı.

3. to Sun

to Sun Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Almanya
    Yanliş yoldasin gibime geliyor.
    Aktuel kilon 61. Cook az.
    Boy kac bilmiyorumda yinede hedef yanlis.
    Zaten resimde de yagli bir vucudun olmadigi belli.
    Terazinin versigi degerlere aldanmayin.
    Vucuttaki sivi oranina gore cok farkli degerler cikar.
    Niyetin jokey olmak degilse iyi beslen, kilo al, kas inşa et.
    Basarilar

ceyo ve deepsoul bunu beğendi.
  4. ceyo

ceyo Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    amaç sivri göbekten kurtulmaktı gerçekleştirdim. yaz ayları nedeni ile sürekli sıvı alımı ve gün içindeki hareketli iş hayatı birazdaha fazla kilo kaybetmeme neden oldu. amacım 6 packs ve oblikleri çıkarmak. ekimde salona başlıyorum, fazla kilo az tekrar ve suplement yardımı ile kas inşası yapmayı planlıyorum. greksiz yağlarımdan kurtuldum diye düşünüyorum.

5. freakedout

freakedout Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    Bu fotonun amacı ne anlatabilirmisin.fotografa baktım ve yazdıklarını okuma gereği duymadım açıkçası

6. ceyo

ceyo Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    amacım kas yapmak değil sporu yaşam biçimine dömüştürmek. ben amatörüm burda bir çok arkadaşım resmine bakıyorum. hepsini tebrik ediyorum ve kimin nasıl açalıştığını anlayabiliyorum. ben p90x i tamamladım. çok çabuk kilo alan bi yapım olduğu için ve hem çalışıp yanlız yaşadığım için beslenmemi pek ayarlayamadım. ama bu forumda artık takılmıcam çünkü motivasyonu bozan gereksiz yorumlar var. ben bu resmi çalışmadan 12 saat sonra çektim başkaları gibi çalışmış şişmiş kasları değil. 2. cisi alman ve ingliz sayfalarındada paylaştım. harika tepkiler aldım. acaba sadece resmi mi koysaydım da herkes diet ne diet ne kılları ne yaptın diye soru sorsaydı. amatör olduğum halde kimin nasıl çalıştığını anlıyorum. yorumlar yapıcı değil yıkıcı oluyo arkadaşım eğer ne yazdığımı okumuyosan yorumda yapma bi zahmet.

yoğun çalışma temposu yanlız bir yaşam ve amacım spor yapmak. herkese kolay gelsin.

3 ay sonra yeni resimlerle görüşmek üzere.

Sayfayı Paylaş