Geçmiş Olsun

Konusu 'Forum Hakkında' forumundadır ve CURL tarafından 10 Ekim 2006 başlatılmıştır.

1. CURL

CURL Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Hack olayına üzüldüm arkadaşlar. Atılan onca mesaja yazık oldu.
    Sanırım bu ilk değildi. Daha öncede yaşanmıştı.
    Forum Yönetiminin gerekli önlemleri alması dileğiyle.

2. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    Tüm bu olanlar inanın bizi üzdü ancak despo sürekli backup aldığı için çok kısa sürede forum kaldığı yerden devam ediyor.kimsenin elinede bişey geçmiyor böyle saldırılara hazırlıklı forumumuz despo sağolsun yinde hepimize geçmiş olsun kaldığımız yerden devam ediyoruz sabrınız ve anlayışınız için bodyforumtr ekibi adına teşekkür ederim

3. NEFELIS

NEFELIS Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    hiç derdedilicek bişey deil böyle şeyler olur önemli olan yedeğin alınmış olması gercekden despo temkinli dawranmakla çok iyi yapmış 5 gün büyük bi kayıp deil hepimize geçmiş olsun

4. onkirk

onkirk Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    ?

umarım bu işi yapan eline birşey geçmediğini anlamıştır...
    bu hain saldırıyı esefle kınıyorum..
    kişisel hesapların yeri burası olmamalı
    hele ki hergün yüzlerce kişinin bilgi alışverişinde bulunduğu böyle bir platformda..
    umarım tekrarlanmaz..
    hepimize geçmiş olsun..

5. OdnamoK

OdnamoK Özel Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    0
    Bu saldırıyı yapanı Allah ıslah etsin. Onca kişinin ahını aldı en azından benimkini aldı. Yazık sana her kimsen.

6. brooklyn35

brooklyn35 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    gecmıs olsun arkadaslar bu ramazan gununde ah aldıya artık ıkı yakası bır yere gelmez onun :x

7. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Çok üzüldüm gerçekten

iyi olana mudahale edeceklerine iyi olmaya çalışsınlar daha çok alkışlarım böyle pisliklerle kimse bir yere varamaz

8. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Eger bunu yapan icerden biriyse söyleyecek söz bulamıyorum..bir kaç kişiden intikam almak için(tabi öyleyse) tüm üyelerin hakkı yenmez.gerizakalılıktan başka birşey değil..sinirlenmemek elde degil..

Bilgi paylaşımı siteleri ciddi hemde çok ciddi sitelerdir.Yani insanların bilgi edinmesi sekteye uğratılmaması gereken bir konudur..Forumu yolgeçen hanına çevirme çabaları boşa çıkınca böyle saçma tepkiler konabiliyor demekki..

9. akçakaya

akçakaya Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    kınıyorum onu.sanki marifet.

10. NUCLEUS

NUCLEUS Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar 2002 den beri bu forum islerinin icindeyim ve sunu rahatlikla soyleyebilirim ki;

boyle olaylar sunlari gosterir;

1) meyva veren agac taslanirmis; o zaman bence sinirimizi bozmak yerine sevinelim.
    Ayrica boylesi hem bu isleri yapan icin cok daha sinir bozucu olur, hemde zamanla karsimiza cikacak bu gibi DOGAL olaylara karsi ne gibi onlemler almamiz gerektigini ogrenmis oluruz ve zamanla cok daha saglam bir forum oluruz. (en azindan yonetimimizin guvenlikten sorumlu kolu icin soyluyorum).

2) Boyle olaylar, bir forumun basina gelebilecek en guzel seylerden biridir.
    Inanin bana oyledir, cunku bu gibi olaylar foruma destegin ve forumdaki dayanismanin cok buyuk bir ivmeyle artmasini saglar; ki buda bir forumun omrunu uzatan, gelecege daha saglam adimlarla ilerlemesini saglayan en onemli seylerden biridir.

ve..
    NOT-1: Bu isi yapan kisi bu satirlari mutlaka okuyordur, ve o kisiye diyebilecegim tek birsey var. FLeXoR unda dedigi gibi,
    yoksa boyle bos islerle zaman kaybederler anca. Bu gibi saldirilara verilebilecek en guzel cevap su an burada, hep beraber bir uyum ve dayanisma icinde burada olabilmemiz, onlarin ise kendi caplarinda egleniyor olmalaridir, umarim bu gibi bos islerle bir yere varilacagini en kisa zamanda gorebilirler.

NOT-2: Isinize karismak gibi olmasin dostlarim ama eger bu olay nedeniyle o 5 gun icinde uye olanlarin uyelikleride gittiyse giris sayfasina bir not yazip:
    "su su tarihte yasanan H**ck olayi nedeniyle su su tarihler arasinda uyelik yapmis olan arkadaslarimiz tekrar uye olarak BodyForumTR forumlarina tekrar giris yapabilirler, ayrica bu tarihler arasinda soru soran arkadaslarimizda sorularini tekrar sorarak cevap alabilirler.." gibi bir mesaj yazip tepeye bi yerlere 1-2 gunluk koyarlarsa iyi olabilir.

Boyle olaylarin tekrar yasanmamasi dilegimle,
    NUCLEUS

11. OdnamoK

OdnamoK Özel Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    0
    Çok güzel yazmışsın Nucleus, sonsuza kadar BODYFORUMTR, :)

12. NUCLEUS

NUCLEUS Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    KESINLIKLE odnamok (+rep)!! Sonsuza kadar BodyForumTR.com!! :)

Onemli olan 5 gunluk kayip degil,

BodyForumTR.com daki seviyeli ve kaliteli bilgi paylasiminin devam etmesidir! 5 gunluk kayip vermisiz, bosversenize; 5, 10, 15, belki cok daha fazla zaman bu kaliteli paylasimin insallah artarak devam edecegi bir forumda 5 gunun lafimi olur :)

:arrow: BodyForumTR.com ailesinin bir bireyi olarak goruyorum kendimi, bu siradan bir uye olmaktan cok farkli birseydir, bunu hissettirebilmek icin bir forumdan ote bir aile gibi olmak gerekir;
    Ve buradaki dostlarima guveniyorum, neredeyse herkesin elinden geldiginde dogru bilgiler vererek yardim etmeye calistigini biliyorum onemli olanda bu bence :idea: :!: :!:

Ve birsey itiraf edeyim;
    Bu sporu yapamayacak oldugum zaman bile, (Allah korusun) kocaman bir gobekle bir sabah uyansam bile, bu forumdan ve arastirmalarimdan ogrendiklerimi insallah yine burada ihtiyaci olan dostlarimla paylasabilmeyi istiyorum :) bu gibi zarar vermeye ugrasmis ve ugrasacak kisilere duyurulur.. :D

13. zagortenay

zagortenay Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    Kişisel hesaplar için forum kullanılmamalı.Eğer hack yapan vatandaş forumun eski sinirli üyelerinden biriyse şu sözümü dinlesin.Ne yöneticiler ne de üyeler forumu kişisel hesapları için kullanmamalı...Sonuçta ortak paylaşım alanı.

14. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    iki gün önce 5400 üyemiz olduğunu hatırlıyorum biz o kadar emek verelim milleti çağıralım foruma gel cehalletten kurtul diye birisi gelsin hacklemeye çalışsın sanki komedi sitesini hack liyor sinirlendiğin biri varsa onun mailini hackle bilgisayarını patlat ne yaparsan yap.

burdan şu hacker a sesleniyorum.'' yakalanırsan bunca body cinin hışmına uğruycaksın ''

15. JöNTürK

JöNTürK Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    [quote="burdan şu hacker a sesleniyorum.'' yakalanırsan bunca body cinin hışmına uğruycaksın ''[/quote] :badgrin: :badgrin: :badgrin:O hacker bozuntusuna bişiler demek istiom ama yeri diil o anlasın artık.Ama benim anlamadığım bişi var o kişi veya kişiler mesaj atıo ingilizce ve mesajda bi link var yıldızlar ile ismi yazmıo tıklayınca açılıo oda başka bi body ile ilgili forum o neydi öle???

16. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    herkese verdigi destek için yönetim adina teşekkür ederim.bu gibi durumlar her zaman başimiza gelebilir ve daha önceden de geldi de.mühim olan hepimizin dayanişmasi ve görüyorum ki bu dayinişma bizim sitede hat safhada.

herkese destegi ve emegi için hem kendi adima hemde yönetim adina tekrar teşekkür ederim.

17. Fazzer

Fazzer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  18. NUCLEUS

NUCLEUS Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bu gibi h*ck olaylarinda verilen linklere kesinlikle tiklamayin bence, cunku bu gibi olaylarda bu linkler guvenliginizi kirmak icinde kullanilabiliyor, bildigim kadariyla ozellikle yabanci uzantili sitelere verilmis linklerde cok sik karsilasilan bir durum bu

19. JöNTürK

JöNTürK Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    Bi Türk sitesinin linkiydi o nie yazıldığını anlamadım walla..

20. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    firsat bulup reklam yapmislardir 8)

Sayfayı Paylaş