Geçmeyen kas ağrısı...

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve ondeer09 tarafından 9 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ondeer09

ondeer09 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaklaşık bir hafta önce düzenli spor yapmaya başladım ama 2.gün sol ayak kasımda şiddetli bir ağrı belirmeye başladı..daha öncesinde hiç böyle bir ağrı yaşamamıştım..şuan iyi yürürken filan zorluk çekmiyom ama oturup 1-2 dk çömeldikten sonra ayağa kalktığımda veya havaya doğru sıçradığımda ağrılar oluşuyor..benim tek korkum kas yırtılması olup olmaması..yarın bir doktora gidecem ama gitmeden önce sizinde aynı olay başınıza geldimi veya geldiyse uyguladığınız yöntemleri yazarsanız çok sevinirm..şimdiden teşekkürler....

2. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Hamlıktan, antrenmanlara devam ettikçe geçer. Çivi çiviyi söker olayı :)

Danny Boy bunu beğendi.
  3. ondeer09

ondeer09 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    haklısınız hamlıktan ama baya uzun bir süre dir devam ediyor..üstüne gittim nafile dinlemiyor bu ayın sonunda pmyo mülakatımda var kara kara düşünüyom o zamana kadar geçmese sporda ne yaparım diye..

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:24 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:11 ----------

Arkadaşlar başka yokmu yardım edecek çaresiz kaldım yardımlarınızı bekliyorum...

4. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Bu kadar takma :) Zaten kas yırtılması gibi bir durum yeni başlayanlarda söz konusu olamaz. Daha hafif ağırlıklar seç ilk 1-2 hafta.
    Çok içine dert olduysa bir kas gevşetici iç yatmadan önce :)

5. ondeer09

ondeer09 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tm hocam çok teşekkürler içimi rahatlattınız...:)

Sayfayı Paylaş