Gd Academia D'Esports - Ataşehir - İçerenköy

Konusu 'Istanbul' forumundadır ve Veyron tarafından 2 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    Ferah bir fitness salonunda tüm gün günışıgı alan bir güzellik içerisinde çalışacağınız alanlar, özel tasarımlarıyla size sıkılmadan, konforlu ve ferah bir ortamda forma girme imkanı tanıyor. Fitness alanında uzman eğitmenleri, size özel egzersiz çözümleriyle daha sağlıklı ve planlı şekilde çalışmanıza yardımcı olacaktır.

2. F35

F35 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
    Gerçekten resimler dende anlaşılıyor çok güzel bir salon.. İzmirde yokki böyle yerler..

3. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    2013 ocak 2014 ocak arası buradaydım ; naçizane izlenmimlerimi paylaşmak isterim

Salonun artıları;

- tavan çok yüksek , havadar
    - çalışma alanı geniş.
    - Aletler yeni ve yeterli , Serbest ağırlık ve dual line tipi aletler impulse(esjim) marka, mekanizmalı aletler nautilus marka
    - Basketbol alanı haftaiçi tüm gün ve haftasonu 5 ten sonra kullanıma açık, yeterince pota var.
    - Tesisin temizliğine çok dikkat ediliyor.
    - Müzik sistemi üst seviye.
    - otopark ve vale hizmeti ücretsiz veriliyor.
    - hocalar ve çalışanlar güleryüzlü, anlayışlı
    - Fiyatları uygun

Eksileri;
    - şampuan ve havlu hizmeti bulunmuyor.
    - Saunası olabildiğince küçük ve çoğu zman soğuk, buhar odası fin hamamı vs. yok
    - 2013 te kurulan havuzun derinliği çok azdı, pek kullanamadım. (120 cm)
    - Hoca değişimlerinin sık yapılması ve grup derslerine gerekli özen gösterilmemesi sonucu çok fazla üye kaybı yaşadılar.
    - Girişte galoş takılmasına özen gösterilmiyor, hijyen halısıda bulunmuyor. Dışarıda giydiği ayakkabı ile antrenman yapanlar var.
    - Satış elemanlarının sirkülasyonu çok fazla, yanlış ve eksik bilgilendirme yapabiliyorlar.
    -Yazın fazla ısınıyor. Özellikle spinning odasında durmak çok zor.
    - Üyelik dondurma yapmıyorlar.(1 yıllıklarda böyleydi, Belki değişmiştir.)

Belirttiğim hususlar da iyileştirme yapıldıysa lütfen buradan yazınız. Ben spor yapmaktan çok zevk aldım şahsen.

4. laresistance

laresistance Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    1 sene once üye olmustum fakat yurt dısına cıkmam geldigimde de saglık problemleri dolayısıyla toplasanız 2 ay gidebildim. Bu ay uyeligim bitecek fakat üyeligimi uzatacagım.

Salon genel olarak güzel, ben fazla hocalarla takılmadım programı yaptılar arada soru sordum ama hareketlerde falan yanlıs gorurlerse düzeltiyorlar. Daha once Sporium' daydım eskiden güzeldi fakat cok kalabalık olunca buraya üye olmustum. Acıkcası mekan spor yapmak icin birebir. Gelen kisilere bakarsanız hava atmak icin degil spor yapmak icin geldikleri belli oluyor. Spor aletleri gayet iyi, ve sıra bekleme gibi birsey sadece is cıkısından sonra belki oluyor. Mekan cok büyük, ses sistemi iyi fakat ben kulaklık kullandıgım icin pek umrumda olmadı. Soyunma odaları gayet iyi fakat havlu ve sampuan malesef yok. En azından sampuan koyun dedik calısma yapacagız dediler bekliyoruz. Otopark derdi yok gayet rahat. Sauna da daha kimseyi gormedim arada ben kullanıyorum denk gelmedim kullanana.

Üyelik dondurma hakkını ben kullanabilirdim fakat pasaportum kayboldu, onunla ugrasırken sporu dondurmak aklıma gelmedi. Tavan yüksekligi cok iyi ama havalandırma bana yetersiz geliyor, astım hastasıyım biraz daha temiz hava olsa iceriside biraz daha serin olsa daha iyi olacagını düsünüyorum.

Genel olarak uygun fiyatı ve kaliteyi bir arada sunan nadir yerlerden. Genclere ve ogrencilere ekstra indirimleri bulunuyor. Bostancı, İcerenkoy civarında oturanlara tavsiye ediyorum.

Sayfayı Paylaş