Gaspari SuperPump MAX

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Ayberk.K tarafından 23 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. Ayberk.K

Ayberk.K Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ne zaman çıktı bilmiyorum ama ben daha yeni karşılaştım.

Serving Size 1 Scoop (16g)
    Servings Per Container 40

Amount Per Serving % DV
    Calories 10.00
    Total Carbohydrates 3.00 g
    Vitamin C (as Ascorbic Acid) 30.00 mg 50%
    Vitamin B3 (as inositol hexanicotinate) 80.00 mg **
    Vitamin B6 (as pyridoxal-5’-phosphate) 3.00 mg **
    Vitamin B12 (as methylcobalamin) 10.00 mcg **
    Calcium 39.00 mg **
    Phosphorus 69.00 mg **
    Magnesium 40.00 mg 10%
    Sodium 30.00 mg 1%
    Potassium 20.00 mg 1%
    SUPER PUMP MAX Proprietary Blend 11.30 g **
    MyoVol ElectroHYDRATION Complex 0.00 **
    L-Taurine Calcium Glycerophosphate Sodium Glycerophosphate Sustamine (l-alanyl-l-glutamine) Di-Magnesium Malate **
    Nitric OxiENDURANCE Complex 0.00 **
    L-Citrulline (2 g) Carnipure (L-Carnitine L-Tartrate) L-Ornithine-L-Aspartate Beet Ext. (beta vulgaris) (root) **
    Branch Chain mTOR Stimulation Blend 0.00 **
    L-Leucine (2 g) L-Isoleucine L-Valine **
    PhosphoDRIVE Signaling Complex 0.00 **
    Creatine Monohydrate (1.3 g) Creatine Magna Power® (magnesium creatine chelate) Setria® (l-glutathione reduced) **
    CogniDRIVE Acceleration Matrix 0.00 **
    L-Tyrosine Caffeine Oxytropis Falcate Ext. (whole plant) Peak ATP(adenosine 5-triphosphate disodium) Glucoronolactone **

** Daily Value (DV) not established

Other Ingredients: Maltodextrin (glucose polymers (Acesulfame Potassium, Sucralose, Maltodextrin, Potassium, Silica, Medium Chain Triglycerides, Natural and Artificial Flavors, Gum Blend, Borage Seed Oil Powder, Flaxseed Powder, Fructose Anhydrous, Acesulfame Potassium, Sucralose, Maltodextrin, Potassium, Silica, Medium Chain Triglycerides, Natural and Artificial Flavors, Gum Blend, Borage Seed Oil Powder, Flaxseed Powder, Fructose Anhydrous, Acesulfame Potassium, Sucralose, Maltodextrin, Potassium, Silica, Medium Chain Triglycerides, Natural and Artificial Flavors, Gum Blend, Borage Seed Oil Powder, Flaxseed Powder, Fructose Anhydrous, Acesulfame Potassium, Sucralose, Maltodextrin, Potassium, Silica, Medium Chain Triglycerides, Natural and Artificial Flavors, Gum Blend, Borage Seed Oil Powder, Flaxseed Powder, Fructose Anhydrous, Acesulfame Potassium, Sucralose, Maltodextrin, Potassium, Silica, Medium Chain Triglycerides, Natural and Artificial Flavors, Gum Blend, Borage Seed Oil Powder, Flaxseed Powder, Fructose Anhydrous, Acesulfame Potassium, Sucralose, Maltodextrin, Potassium, Silica, Medium Chain Triglycerides, Natural and Artificial Flavors, Gum Blend, Borage Seed Oil Powder, Flaxseed Powder, Fructose Anhydrous, Acesulfame Potassium, Sucralose, Maltodextrin, Potassium, Silica, Medium Chain Triglycerides, Natural and Artificial Flavors, Gum Blend, Borage Seed Oil Powder, Flaxseed Powder, Fructose Anhydrous, Acesulfame Potassium, Sucralose, Maltodextrin, Potassium, Silica, Medium Chain Triglycerides, Natural and Artificial Flavors, Gum Blend, Borage Seed Oil Powder, Flaxseed Powder, Fructose Anhydrous, Acesulfame Potassium, Sucralose, Maltodextrin, Potassium, Silica, Medium Chain Triglycerides, Natural and Artificial Flavors, Gum Blend, Borage Seed Oil Powder, Flaxseed Powder, Fructose Anhydrous)), Citric Acid, Natural & Artificial Flavors, Malic Acid, Silica, Sucralose, Acesulfame Potassium, FD&C Red No. 40

bdyc22 bunu beğendi.
  2. Fυякαη Acαя

Fυякαη Acαя Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Kemerburgaz
    Gaspari PlasmaJet Kullandım. Cok Etkisini Gördüm. Fakat Buna Bir Yorum Yapamayacağım. Fakat Bence En Az PlasmaJet Kadar İyidir

3. setmenteros

setmenteros Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bu urunu cok tavsiye ettiler bana aramızda kullananlar var ise bilgilerini tecrubelerini paylasmasını rica ediyorum.

4. lazur

lazur Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    rize
    yeni sizeon lara sp250 az gelırdı zaten :))

Ekli Dosyalar:

5. lazur

lazur Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    rize
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

6. kenan81

kenan81 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    evet arkadaşlar bu ürünü kullananlar varmıdır ?
    Superpump250 ile arasındaki fark nedir acaba ?

7. wanderlei99

wanderlei99 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    urun daha cok yenı 1 ay once kullanmıştım..cokda basarılı gelmedi bana daha once nerdeyse cogu antreman oncesini kullandım..jack3d aldıgım enerjiyi su ana kadar hiçbirinden alamadım..

8. jemholie

jemholie Üye

Beğenileri:
    326
    Ödül Puanları:
    73
    2gün sonra elime geçecek sonucları yazarım.

9. Ahmt9

Ahmt9 Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    28
    gerçekten bir çok konuya açıklık getirmiş :)

lutfen bilgilendirici yorumlar yazalım.

Sp250 yi cok ovuyorlar ama MAX da aynı seyi duymadım malesef Tek olcegi geçince perfonmansı arttırmak yerine dusuyormus diye duydum.

10. burakjudo

burakjudo Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım bu ürünü kullaandı etkisinide gördüğünü söylüyor ki zaten bndecede gözle görülür bir fark yarattı hayriyetten kokusu çok güzel insanın normal olarak yiyesi geliyorr

11. Rooturk

Rooturk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Noxplode - mp assault - jack 3d ve son olarak gaspari superpump max aldım içlerinden sadece jack 3d den biraz etki aldım diğerleri hiçbir işe yaramadı malesef

12. harunarslan

harunarslan Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    ürünü kullanan varmı dostlarım aranızda superpumb250 ile arasındaki fark nedir? tam olarak superpumb250 nin verdiği etkiyi sağlıyormu acaba ? ayrıca iki ürünün etiketlerine baktığımızda maxda arginine yok kullanlar bilgi verirse iyi olur

13. bdyc22

bdyc22 Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Fitness Eğitmeni
    Yer:
    denizli
    zamanında superpump 250 kullanmıstım baya bi faydasını gormustum bu seferde arkadaşıma geliştirilmiş olan superpump max önerdim alıp almama konusunda kararsızdı ve sonunda ikna ettim aldırdım şuan antrenmanları inanamazınız çok iyi gelişti ;) ben proteınde olsun amınosuda olsun perf. arttırıcısıda olsun gasparıyı tek geçerim

14. jokerjolly

jokerjolly Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Superpump iyi die duydum ama önerilenler arasında Mp assaultta var sanırım içerik olarak da Gaspariden daha iyi ve en iyi zararlı da olsa pump enerji ve güç bakımından jack3d olsa gerek .)

Sayfayı Paylaş