Gaspari SizeOn Yanında Creatine ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Kauss tarafından 22 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Merhaba arkadaşlar,

Daha önceden sizeon kullanmıştım. Bilindiği gibi sizeon antreman sırasında kullanılması öneriliyor. Peki bu ürünün yanında ekstradan creatine kullanan arkadaşlar var mı ? Yoksa içeriği yeterli midir ?

2. badboy9119

badboy9119 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    İçeriği bence yeterli. Bu kadar çok supplemente yönelmeyin bence. İş görür o fazlasıyla.

3. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Antreman sırasında kullanım ürünü olduğu için creatine olarak yeterli olup olmadığını araştırıyorum. Çünkü amaç kütle kazanımı.

4. brhmcr

brhmcr Guest

Kauss, aslında yorum yapmak zor etikette creatin gramaj olarak verilmemis, bildiğin üzere 80 altı kilolarda 5 gr, 80 üstü 10 gr gibi kullanım önerilir. Etiketinde SizeOn Proprietary Blend 61g olarak gosterilmiş, bu 61 gr,ın ne kadarı creatine sanırım Gaspariye mail atılarak sonuca ulaşılabilir. Şahsen sizeon kullansaydım ek creatine almazdım.

SizeOn Proprietary Blend 61g
    Outlast® Insutropin Matrix
    Palatinose™ (Isomaltulose), D-Glucose, Trehalose, Pterostilbene *
    Protein Synthesis Acceleration Matrix
    Whey Protein Hydrolysate, L-Leucine (5g), L-Isoleucine, L-Valine, L-Ornithine-L-Aspartate *
    PhosphoDrive Endurance Complex
    Creapure® (Creatine Monohydrate), Creatine MagnaPower® (Magnesium Creatine Chelate), Disodium Creatine Phosphate *
    OsmoDrive Advanced Hydration Complex
    L-Taurine, Sodium Glycerophosphate, Calcium Glycerophosphate, Potassium Glycerophosphate, Sustamine™ (L-Alanyl-L-Glutamine), Magnesium Glycyl Glutamine

5. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Gaspariye mail attım ama cevap gelmedi. Açıkcası geleceğini de pek sanmıyorum içeriği belirtmek istemezler gibime geliyor :) En son kullandığımda ürün işe yarıyordu fakat normal bir creatine'e göre pek de etkili değildi. Forumda bir arkadaş sizeon'u amino değeri yüksek diye antreman sonu kullanıyordu. Eğer istediğim etkiyi göremezsem çıkarmaktan başka çare kalmıyor heralde :)

6. brhmcr

brhmcr Guest

İçerik değilde sadece 61 içindeki creatine gramını sorduysan cevap gelir gibime geliyor. Cevap alırsan haber eder misin?

7. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Gram olarak sordum ama ses soluk yok şuana kadar :)

Sayfayı Paylaş