Gaspari Real Mass

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve seytantuyu tarafından 25 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

48,8%
  2. Orta karar

45,0%
  3. Başarısız

6,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 38 üye.
  1. Ohzman

Ohzman Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Valla internette gezinmeyen insanların rahatlıkla alabileceği mağazalardan biri GNC, Gaspari'nin tek bir tedarikçisi yok demek olabilir herhalde.

Durup dururken niye etiket hatalı olsun. 2 farklı distribütör ürünü mü var demek istiyorsunuz piyasada ?

O zaman çakma gaspari olma ihtimali mi var gerçekten. GNC başka bir Gaspari distribütörü ile çalışıyor olabilir mi ?

Ayrıca üzerinde GNC'nin Gaspari'si tarzında birşey yazmadığı sürece benim bu konuda yorum yapmam neden doğru olmasın. Pazarcı tezgahı değil ki bu , belli başlı ismi olan pahalı ürün satan bir mağaza zinciri. Olayı nedir ?

2. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Pazarcı tezgahında görseniz şüphelenmeniz normal. Ancak GNC tezgahında görüp şüphelenmeniz garip. Benim anlamadığım bu. Şahsen GNC güvendiğim bir markadır.

Ayrıca hala içiniz rahat etmiyorsa başka gainer kullanabilirsiniz. Piyasadaki tek gainer bu değilki.

3. Ohzman

Ohzman Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Ben zaten GNC böyle hatalı etiketle satmayı niye kabul ediyor diye merak ediyorum. İngilizce bilen herkesin şüphesini çekecek bir kalitesizlik söz konusu çünkü.

Garip işte. Özellikle bu etiketli ürünlerin SADECE onlarda satılıyor olması da.

4. cece1

cece1 Üye

Beğenileri:
    225
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    serious mass suyla alımı çok kötüymüş o yüzden vazgeçtim.Şu an için hardline pro gainer ile bu ürün arasında kaldım.sizce hangisini almalıyım.
    yani sabah akşam kullanmayı düşünmüyorum sadece antrenman sonraası ve kahvaltıdan sonra olabilir.haftada 3 kez antrenmn yapıyorum.Kullanan arkadaşlar görüşleriniz neler??

Kullanım önerisinde:Günlük protein veya karbonhidrat ihtiyacınıza göre 3-4 kez 3 ölçek ürünü (1 ölçek 150 gr)700ml sıvı ile karıştırarak alınız.
    yazıyor.açıkçası ürünün biraz uzun süre gitmeside önemli :) şimdi biz kafamıza göre 2 çorba kaşığı atsak etkisini göremeyebilirz.o yüzden kafam karıştı..

Son düzenleme: 4 Haziran 2012
  5. grandor

grandor Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Marmaris
    Arkadaşlar Bende Almayı Düşünüyom Nasıl kullanmamı tavsiye edersiniz benim düşüncem şu
    Sabah kahvaltıdan önce----- bide antremandan sonra ???

6. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    elit spor salonlarına gidip para saçan biriyseniz bu işide zevk için yapıyorsanız gnc den ürün alırsınız(şahsi görüşüm) Zira gnc de ürün satan arkadaşların vg ile uzaktan yakından alakası olmuyor genelde.ama sahte bir ürün satılacagını hiç zannetmiyorum.ki normal supplement sitelerine de bakarsanız fiyat farkını görürsünüz. Ürün ile ilgili yorumum ise içeriginin iyi oldugu şeklindedir. zira hiç bir üründen de mucize beklememek gerektigini hepimiz biliyoruzdur. Saygılar

7. falco

falco Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende 2 haftadır bu ürünü kullanıyorum,sporda 2. ayım ilk ay mas tech kullandım düzensiz beslenmeme rağmen ilk ay 1 kilo aldım.Bu ürün ise 2 haftada daha doğrusu 10 günde 1 kilo almamı sağladı.Kalktığımda yemek yemeden önce bu ürünü kullanıyorum 2 ölçek,antrenmandan önce veya sonra kullanmıyorum. Ayrıca antrenmandan sonrada nitro tech kullanıyorum 1 ölçek buna ek olarak.Ama muscultech ürünlerinden çok memnun kalmadım.Gaspari kesinlikle hem fiyat hem etki bakımından çok iyi.

8. tugi190794

tugi190794 Üye

Beğenileri:
    119
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İSTANBUL
    başka bilgiler yok mu :)

9. arhon06

arhon06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Gnc; sadece Gaspari için değil, bir çok markada belli harfleri kapatarak satıyor.Bunun sebebi sorduğumda tarım bakanlığının bazı kelimelere izin vermemesinden kaynaklanan durum nedeniyle kapatıyoruz diyorlar. Daha önce bir çok gainer denedim. Bu sefer bu ürünü kullanmayı düşünüyorum. Gaspari diğer ürünlerde benim güvenimi boşa çıkarmadı.Bakalım bu ürün nasıl olacak.

10. BioMech

BioMech Yeni Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    gnc real mas etiketini kendi öyle yazdırdı.cift s olunca siyah bant gerekiyordu bu durumda gerek kalmadı.

11. CeceN37

CeceN37 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende gnc den Gapari aminomax8000 aldım hapların üstünde baskı yok ve 350 tane yazıyor paketın ustunde ama 325 tane var supplement magazında baktım aynı hapların üstünde gaspari nutrion baskısı var orjinal sitesindede baskı gözüküyo acaba bunun nededi nedir bilen varmı?.içimde bi şüpe oluştu

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:57 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:54 ----------

bende gnc den Gapari aminomax8000 aldım hapların üstünde baskı yok ve 350 tane yazıyor paketın ustunde ama 325 tane var supplement magazında baktım aynı hapların üstünde gaspari nutrion baskısı var orjinal sitesindede baskı gözüküyo acaba bunun nededi nedir bilen varmı?.içimde bi şüpe oluştu

12. Zer0

Zer0 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Bu etiket hatası halen sürüyor,Real Mass'lerde REAL MAS,True Mass'lerde ise TRU-MASS yazıyor.GNC de satış elemanına bunu sordugumda yüzüme avel avel bakmıştı,onun da haberi yok hiç bir şeyden.

13. ahznlich

ahznlich Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar öncelikle yararlı bir başlık açtıgınız için tesekkürler boyum 1.82 kilom 68 haftanın 3 yada 4 günü idman yapıyorum bu ürünle birlikte bsn no xplode aldım saatleri nasıl ayarlarsam daha verimi alırım şimdiden tesekkürler

14. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    aldıgın ürünün dubai den gelmesi sebebiyle.bundan sonra aldıgın ürünleri hangi şirketin ithal ettigine bak.UPAFARMA kullanıyorum ben ve üstünde GASPARI yazılı tabletlerin

15. sefa123

sefa123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben bu ürünü 4 ay önce kullanmaya başladım.idmandan önce bi ölçek ve idmandan sonra bi ölçek kullanıyorum suyla.vücudumda alerji oluşmaya başladı sanırım . arada böyle kızarıp kabarmaya başlıyor ve sonra geçiyor vücudumun belli yerleri. ohzmanın dediği gibi benimkinde de real mas yazıyor. gerçektende sahte veya kalitesizmidir . yardımcı olursanız sevinirim.

16. juventus

juventus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ben de kullanıyorum Gasparı Real Mas ama sahte olma ihtimali sıfır. Çünkü tadı çok güzel ve içimi kolay öncelikle. Birçok farklı markanın gainerini kullanmış biri olarak söylüyorum bunu. Kilo alma problemim var da(1.84-70kg) ayrıca ürün etiketine takılanları anlayamıyorum. Bu ürün türkiyede etiketleniyor sonuçta. Ayrıca aklınızda bulunsun gainerlar hiçbir zaman sahte olmaz. Protein tozları sahte olabilir. Çünkü tat ve renk bakımından hiç farkları yoktur. Gainerın maliyeti daha düşük olduğu için bir dönem bazı sahtekarlar protein tozu diye gainer kaptırmışlar millete. Neyse sonuç olarak mas da yazsa ne yazarsa yazsın içiniz rahat olsun internette ve gncde satılan gaspari real mas orijinaldir. Tadı zaten her şeyi açıklıyor bu kadar teferruata da gerek yoktu :))

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:10 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:07 ----------

He illa içiniz rahat etmiyor mu o zaman üstteki etiketini çıkarın bakalım altta çıkan orijinal etikette mas mı yazıyor mass mı yazıyor :)

17. wurtz

wurtz Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bergama
    Bu ürünü almak üzereyim. 94 TL gibi çekici bir fiyatı var 2.7 kg lik olanın. Ancak içeriğinde karbonhidrat bir hayli az. Protein olarak çok zengin ama yağ miktarı da fazla. Kullananların yorum ve kıyasları burada paylaşmasına ihtiyaç var.

18. Zyzzz

Zyzzz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11

Antremandan 1 saat önce gainer, antremandan yarım saat önce nox antremandan cıkar cıkmaz gainer idman yapmadıgın gunlerde sabah kalkar kalkmaz yada öğün aralarında senin tercihin... iyi forumlar.

19. Roy Jones JR

Roy Jones JR Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    İddaa Bayi işletimi
    Yer:
    İzmir
    Ürün gayet başarılı ektomorfi yapıda olmama rağmen bir ayda cok iyi ve düzenli bir beslenme ile 4.5 kilo almama yardımcı olmustu.

20. tokenblack

tokenblack Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    birşey soracağım ürünün incelemesine baktıgımda A vitamini 4500IU yazıyordu bunlar 1 scoopda değil mi ? ama normal bir insan günde A vitaminini 4000-5000IU arasında almalıdır. günde 3 scoop kullanırsak bu değer 13500IU olur buda zararlı değil midir?

fazla A vitamını kusma ishal bulantı bulanık gorme ve iştahsızlık gibi sorunlar cıkartıyormus.

Sayfayı Paylaş