Gaspari probiotic çok köpürme

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve MuminG tarafından 16 Mart 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. MuminG

MuminG Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Gaspari Myofusion Probiotic muzlu kullanıyorum ve ölçek başına 300 ml koyunca shakerle karıştırdıktan sonra çok fazla köpürüyor 600-700ml seviyesine yükseliyor sizce bu neden ve azaltmak için ne yapabiliriz? Birde tadını güzelleştirmek için içine ne katabiliriz çok köpürünce içim kalktı biraz.

2. flyod

flyod Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    bakü
    muming Gaspari Myofusion Probiotic kremalı kullandım bende. köpürme durumu olmadı ama kokusu ve koyu kıvamından bende çok şikayet ettim her kullanmamda işkence oldu resmen.
    haz alarak içmediğin birşeyden verim almakta zor oluyor sanırım,psikolojik olarak böylede bir etki yaptı bende,sonuçlarından memnunda değilim. umarım sende hersey daha iyi sonuç verir.

3. MuminG

MuminG Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    İşin kötüsü daha bitirmem gereken 1 kg var.Köpürmeden sonra pek içesim gelmiyor veya çok yediğimdende böyle geliyor olabilir.

edit:Tad olarak kötü olsada içerik bakımından fena değil bence.Ne kadar 39 gr da 24 gr protein olsada içinde farklı protein çeşitleri var(yumurta proteini vb.)

Son düzenleme: 16 Mart 2013
  4. flyod

flyod Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    bakü
  5. MuminG

MuminG Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bugün tekrar kullandım birazda mide boştu ve suyla karıştırdım oldukça güzel geldi fazlada köpürmedi.Dün akşam fazla yediğimden tadı kötü gelmiş olabilir,6-7 yumurtadan sonra bayıyo biraz :D

6. brhmcr

brhmcr Guest

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş