Gaspari Nutrition-Novedex xt

Konusu 'Diğerleri' forumundadır ve yunusemre tarafından 27 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. yunusemre

yunusemre Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle herkese merhaba.Aslında bu sporda çokta yeni olmamama rağmen çok aşırı bilgilide sayılmam.Bayramla birlikte sağlam bi supplement kürüne başlamak istiyorum.Testosteron booster bi ürün kullanmak istiyorum.Gaspari'nin Novodex Xt adlı ürününü buldum free testosteronu %600 e kadar arttırdığını belirtiyolar.Ancak steroid-metan ve benzeri ürünleri kullanmayada karşıyım.Acaba bu ürünün sağlık açısından sakıncalı oldugunu bilen varmı,varsa paylaşabilirmi?Birde bana önerebileceğiniz testosteron boosterları yazarsanız sevinirm.

Teşekkürler

2. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    Son düzenleme: 30 Ekim 2010
  3. sheridan

sheridan Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    53
    bu testo boosterların içinde prohormonlar var bir çoğunda ama yazmıyor animal staktede var bildigim kadarıyla böyle salak saçma prohormon kullanacagıma direk küre girerim daha iyi en azından hazırlıklı olurum sonunda ne olacagını bilirim vücüdumda testoyu primoyu vurdugun zaman lh fsh baskılanır vücut vücut kendi testo üretimini durdurur testo vs vs önlem alabilirim yani bu ürünler sacmalık bence direk realitesi dururken... amerikadaki alt tabakadaki insanlar steroidlere ulasabilsinler diye yapılmıs ürünler bence zaten amerikada yasal yolla steroid yazdırabiliyorsun kendine anti aging doktorları çatır çatır gh falan yazıyor ...

Sayfayı Paylaş