Gaspari nutrition myofusionmu yoksa muscletecht?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve blackeaglee tarafından 27 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. blackeaglee

blackeaglee Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben gaspari nutrition myofusion ürününü aldım ama aklımda soru işaretleri olmasın diye henüz açmadım ürün çikolatalı ve arkadasında okudugum gibi bir serviste 157,5kcal calori var 31,5kcal yağdan kalori var 3gda toplam yağ var aynı zamanda 5 gram kabonhidrat 2 gramda şeker var ben yağsız bir kas kütlesi istedigim için dahamı şekersiz ve kalorisiz bir protein kullanmalıyım gncye gittigimde muscletech nitroyu gördüm onunda aşşağı yukarı aynı gibiydi aklıma birşey takıldı bunlarda whey protein falan yazmıyo acaba muscletechin özel whey proteininimi alsam? Şimdiden teşekkürler

2. Ahmt9

Ahmt9 Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    28
    komplex protein definasyonda kullanılmaz genellikle ama o dediklerinde sana aman aman kilo kazandırcak şeyler değilki.

3. blackeaglee

blackeaglee Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    hocam ben proteinlerden pek anlamıyorum ya cahillik ediyosam kusura bakmada :) ben yağsız define bir vücut yapmak istiyorum su anda boyum 183 kilom 68 yağ oranım %15.6 alt karın bölgesi yağlı biraz o yüzden aldıgım proteinede dikkat etmem gerektigini dusundum sen bana göre bir marka ve türk önerebilirmisin?

4. Ahmt9

Ahmt9 Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    28
    Kaç senedir bu sporu yapıyorsun ? türk marka önermem biraz zor olacak var ama kulfetli.

5. blackeaglee

blackeaglee Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Türk yazmışım o tür olucaktı kusura bakmayın :)

6. Ahmt9

Ahmt9 Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    28
    İso Sensation 93 u onerırım muscle tech nıtro tech bulk proteın tozudur .

7. blackeaglee

blackeaglee Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    yani sizce gaspari myofusion yağlanmadan kas kütlesi yapmakta pek başarılı değilmi?Ben bu sporu bu sene basından beri yarım yamalak yapıyorum cunku futbolcuyum ve ölü sezondayız bende bu ölü sezonu değerlendirmek istiyorum ölü sezondan sonrada devam edeceğim.Aynı zamanda bu ürünü kullanıpta 3 gün ağırlık 2 gün spinning(cardio) yapsam karın bölgemdeki yağlanmaya zararı dokunurmu?

8. Ahmt9

Ahmt9 Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    28
    Çok etkisi olmaz merak etme. gece yatmadan en az 3 saat once felan bişey yeme yeter .

aslında herşey hikaye önemli olan çalışmak ve diyet..

blackeaglee bunu beğendi.
  9. blackeaglee

blackeaglee Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ozaman gaspari myofusiona başlıyorum az önce muscletech whey proteini arastırdım sizin yorumunuz üzere açıyorum kutuyu çok teşekkür ediyorum :)

10. declorx

declorx Yeni Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    183 boya 68 kilosun 3-5 gram yağı sorun ediyosun :) bişey olmaz dayan gitsin.

+
    protein tozunun öyle kas kütlesi kazandırma gibi bi işlevi yok malesef :( o hataya hep düştük :D hep istiyoruz biraz daha hızlı olsun ama olmuyo işte

kas kütlesi istiyosan, zayıflamak istiyosan yada sağlıklı beslenmek istiyosan ne istersen iste formül aşağıda :)

iyi beslenme (şeker ve yağı en aza indirerek kalorileri protein ve karbonhidratlardan alıcaksın, proteinin iyisi hayvansal, karbonhidratın iyisi komplex)
    iyi antrenman (ne az ne çok)
    iyi dinlenme (günde 8 saat uyku)

11. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    Bence gaspariye devam et muschletech gibi sadece reklam ürünü bi marka alma derim

Sayfayı Paylaş