Gaspari Nutrition MyoFusion Hydro

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve lazur tarafından 13 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

71,4%
  2. Orta karar

26,2%
  3. Başarısız

2,4%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. lazur

lazur Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    rize

Ekli Dosyalar:

• adsız.JPG
      adsız.JPG
      Dosya Boyutu:
      212 KB
      Görüntüleme:
      1.377
  2. lazur

lazur Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    rize
    KAS BİNASI PROTEİN-ŞİMDİ İLERİ SEVİYE PEYNİRALTI SUYU Hidrolizat

o vücut geliştiriciler ve atletler benzer bir REAL beslenme ihtiyaçları geldiğinde, biraz "meşru" bilim farklı protein kaynağı ek piyasadaki hakkında söyleyeceklerini orada şüphe yoktur. Ne yazık ki, bu proteinin en satıcıları tarafından pazarlama mesajı yaymak ile ilgisi yoktur bugün tamamlamaktadır. firmalar arasındaki rekabet ve şiddetli olduğu sürücü herhangi bir ürün farklılaşarak daha fazla protein satmak (o ya da meşru bilimi değil mi) gerekli araçları az söylemek yaygındır. sayısız "multi-zaman-released" proteinler ile Takviyeler emilimi çok amino asit düzeyleri her yerde 5-13 saat kanda pik kalması yavaş övünme, her yerde vardır. Bazı gerçek-en ... iyi değil. Ama hadi onu tüm gerçek her bit söylüyorlar. İyi haber, bir kanepe patates olup olmadığını ve yeterli sıklıkta yemem, sadece zaman zaman spor salonuna gidip, size şans olabilir! Bu ürünlerden biri sadece sizin popo kapalı her 5 ila 13 saat kalkmak için ve yemek yeterince kan amino asit düzeyleri sürdürmek olabilir. Sanırım o oyun oynamak isterdim, ama olamaz. Son biz Gaspari Nutrition ürünleri kullanan eğitimli sporcu, bir 2,5-3 saat aralıklarla yemek planlayabilir, bu nedenle New MyoFusion ™ varlığı sert ve hızlı tek ve en meşru biyoyararlanımı yüksek protein teslim için, tipik hardcore kontrol! yalnız kalitede peynir altı suyu proteinleri sindirerek, amino asit düzeyleri güçlü anti-katabolik, kas geliştirme düzeyde olduğu 4 saat-ilk 2,5-3 saat kan içinde kaldığını unutmayın. hidrolize whey protein (oyunculuk süper hızlı), yumurta albümini (sadece sporun seçkin zihninde büyük vücut proteini gibi whey rakip) ve süt protein ekle izole (% 80 kazein /% 20 whey) onun "uzun kuyruk "sağlayarak kan amino asit düzeyleri MyoFusion sonraki anabolik patlamanın önce yüksek kalır ve sen kas lehte ne şekilde yetiştirmek için en uygun koşul var. kesinlikle amacıyla eğitimli sporcu, gece, gün sabahtan kullanmak için sert bir vuruş ultra-biyolojik yarar protein için, uyku saatlerinde artık kan amino asit seviyesini korumak için yatmadan önce çok yavaş hareket eden proteinleri sindirerek için makul bir argüman olmasına rağmen ve gece, hiçbir şey Yeni MyoFusion gibi büyüyecektir.

Zaman her varlığı en etkili rakip protein takviyesi oluşturmak için aşırı giden, sizi lezzet gelişmekte eşit aşırı gitmek zorunda. Tıbbi açıdan bu tadı, bunu kullanacak daha iyi, sadece "uyum faktörü" olarak koymak denir. Bu superfood formül arkasında üstün lezzet teknolojisi Whey Hidrolizat Yeni MyoFusion-Şimdi Ultimate Kas Bina Durumu ile Yine Yeni MyoFusion her time.Gaspari Beslenme Sağlıyor içme bekliyoruz garanti eder

* Cross-Flow Soğuk Süreç / Mikro Whey Protein Konsantre ve İzolatı, Yumurta albumen, Süt Protein izolesi ve peynir altı suyu Hidrolizat
    Bloodstream yılında Extreme Biyoyararlanım ve Maksimum Amino Asit Düzeyleri için * Güçlü Proteolitik GaspariZyme ™ Kompleksi
    * Hayır Şeker, eklendi Ücretsiz Aspartam
    * İnanılmaz Uzun Vadeli Taste Memnuniyeti

Mustafa Canpolat bunu beğendi.
  3. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    Hydro'nun farkı ne?

4. mtcinar

mtcinar Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Teknisyen
    Yer:
    İstanbul
  5. obenturkcan

obenturkcan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    daha yeni aldım deneyince yazarım ama çok tavsiye ettiler

6. fernandes

fernandes Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ürünü kullandım yeni bitti düzenli beslenme antremanla birlikte güzel sonuçlar elde ettim tavsiye ederim fiyatıda 150 - 160 tl civarlarında uygun fena degil.

7. özel

özel Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    ben kullandım çikolatalı olanının yada hangi tat olursa olsun mıkserde karıstırısanız tüm tadını kullandıgınız su yada sute tamamen bırakıyor arkadaslar bu ürünü bence amıno max 8000 le kombine edin ekstardan bcaa almanıza gerekte kalmıyor hem ben bu ay öle yapıcam

8. ryangt

ryangt Yeni Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    hydro ile normali farklı
    hydro tam whey
    normali blend.

9. badboy9119

badboy9119 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Kullanan? Memnun kalan arkadaş varmı

10. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    bu urunu ne kdar az kısı kullanmıs kımse bırsey yazmamıs ?

11. wurtz

wurtz Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bergama
    Şu anda tek bir Myofusion var. Ki bunun ana başlığı da var. Yenilerin tümünün içinde Hidrolize whey bulunuyor.

12. D.Y

D.Y Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    73
    Bu urunu hic birseyle kombine etmeden kullandigimda bile baya faydasini görmusdum guc artisi ve hacim anlaminda ama bunlar ek besin sonucda seni bastan yaratmasini beklememek lazim,ama benim simdiye kadar en verim aldigim protein tozu buydu gaspari urunleri bir baska oluyor...

13. kenan_23

kenan_23 Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    28
    ürünün tadı nasıl bsn synt kıyaslarsak ben cok tatlı sevmemde bayıyor beni mesela bsn cok tatlı içemiyorum opti sıktı tadı bayıyor tiksiniyorum bugünlerde tadı baymayacak bir ürün arıyorum ve genelde gaspari öneriyorlar

Sayfayı Paylaş