Gaspari Nutrition IntraPro

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 14 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasil ?

1. Basarili

oy sayısı 30
    69,8%
  2. Orta karar

oy sayısı 11
    25,6%
  3. Basarisiz

oy sayısı 2
    4,7%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    Benim şuana kadar tadını beğendiğim 2 protein tozu var nitro-tech çikolata ve myofusion çikolata. Protein tozu alırken çikolata en garantisi. Öteki aromaların ne olacağı belli olmuyor bi kere hadi değişiklik olsun dedim syntha-6yı çilekli aldım bitirene kadar canım çıktı. Ama etkisi güzeldi. Dediğim gibi tercih meselesidir ;)

2. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0
    Eğer Nitronun tadına dayanamıyorsanız ON HydroWhey' i deneyin bir de.

Kullanmadım ama tadı ve etkisi ile herkesten tam puan almış bir ürün.

3. LUDA

LUDA Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    hydrowhey çok pahalı 3lbsye nitro parası veriorsun neden bu kadar pahalı anlamak mümkün değil...ayrıca içinde glutamin yok...

4. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    hydrowhey cikolatali kullaniyorum. benim için tadın ve karışmasının önemi yok isterse zehir gibi olsun ama etkili olsun yeter. hydrowhey çok iyi karışıyor ve tadı mükemmel. glutamin yok evet bca sı fazla. etkisi için bir şey söylemek zor bence suppl. den oyle birden bire değişim beklememek lazım.

5. LUDA

LUDA Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    inanırmısın ben senle son 2 aya kadar aynı mantıktaydım..isterse hayvan pisliği olsun içerim diordum ve nitrotech takıntım olduğu için (adamların reklamları ,eşşek kadar adam olmama rağmen beni hala gaza getirior) yine aldım..ama artık iğrençliğinden içemez oldum inan yada 4er lbs aldığım için tadı bi süre sonra bayıyo..şu an kutuya düşman gibi bakıorum..ev arkadaşım tadı hakkaten mükemmel olan (çikoltalısı mükemmel ayrıca çilek_muz olanın kokusu bile insanı bitirio) optimumları zevkle içior,ayrıca optimum hep birinci oluoyor ama biz hala nitrocuyuz maalesef...şimdi ben bu kadar konuştum salak gibi gidip nitro alırım yine...bu yüzden arayıştayım gold,hydro ya da synhta6 alıcam karar veremiorum...

6. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Arkadaşlar Optimum 1. oluyor ancak bir sitede birinci oluyor. Lütfen kanmayın artık. Nitrotech çok daha üstün bir üründür, nitrotech dışında bir çok ürün optimum %100 wheyden çok daha üstündür, örneğin bu başlıktaki İntrapro. Bunları bilip yine de 1. seçildi deyip kendinizi kandırmayın.
    Karışımı ve tadı güzel olabilir, ancak her ürünün farklı aromalarda favorisi olur. Sıradan bir protein tozu istiyorum derseniz, Optimum, Elite whey gibi ürünler kullanabilirsiniz ve ihtiyacınızıda bu ürünler karşılayacaktır. Fakat bir üst seviyeye çıkmak için İntrapro, Nitrotech tarzı ürünleri kullanmanızı öneririm. Fiyat konusunda da en azından şu an Nitrotech kampanya da.

Bunlar dışında BB.com da seneye neler olacak çok merak edıyorum, sizce Hydro whey 1. seçilecek mi ?
    Seneye görecez, ancak öyle bir şey beklemeyin. Yaparlarsa herkes ON gold'i bırakıp Hydroya geçecek. Hydro whey peki en iyi ürünleri değil miydi ?
    Bu işler ticaridir, BB.com içinde aynısı geçerlidir.
    ON whey Türkiye'de çok gereksiz yere abartıldığı için bunları yazdım.

AngryHun ve zigbog bunu beğendi.
  7. LUDA

LUDA Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Despo çok kızmışsın anlaşılan! ancak bu forumdaki herkes ve ben de nitrocuyuz zaten..ama yurt dışındaki forumlara falan bakıyorsundur sen de..herkes ya BSN ya Optimum diyor protozunda...sadece bir site meselesi değil ki bu..ayrıca yurtdışı fiyatlarında da platinumhydro en pahalı protozu şuan..demek optimum okadar da sıradan değil yani...
    Benim asıl anlamadığım pardon belki de kaçırdığım şey nitronun yurtdışı fiyatlarının diğer ünlü protozlarıyla kıyaslandığında fazla farketmemesi ama türkiyede muazzam fark atması...????

8. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Hayir kizmadim, fakat ortada bir abarti var bunu dile getirmek istedim.

Optimumu bir cok kisi tercih eder, tercih etmeyen yok demedim. Ancak en iyi ürün degil demeye calistim. Ürünlerin icerigine bakin yeterli olur, nedir optimumun üstünlügü ? BCAA ve glutamine icermesi mi ? sirf bunlarla olsaydi, her bir uretici bunlari eklerdi. Zor bir sey degil. Optimum tad ve karisim acisindan begenilen bir üründür. Ancak etki acisindan hic bir sekilde üstünlügü olamaz.
    Bunlari derkende, sunlarida belirtmekte fayda var, protein tozlari arasinda fazla fark olamaz.
    Yurtdisinda bir cok forumda, ayni konulara deginilmistir. Ancak optimum en iyi protein diyen azdir. Diyenlerin argumanlari tad karisim ve tercih meselesidir.
    Nitrotechin fiyati dedigin gibi Türkiye de cok pahali, ancak su an iki farkli distributoru var ve 2 lbs olanlar kampanyada.
    Fiyat konulari tamamen ayri bir mesele, ben burada urunleri iceriginde bahsetmeye calistim.
    Her firmanin fiyat politikasi vardir.

Iyi forumlar.

AngryHun, 2shae, diez ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  9. Seedorf

Seedorf Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    son günlerin en popüler en cok övülen protein tozlarından biri bugün siparişi verdim pişman olmayacağım Kesin :D :D

10. altaylar

altaylar Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    whey ürünlerinin hepsinde glutamin vardır bence, sadece hydrowhey de özel oalrak ne kadar içeridğini yazmamışlar, ama ek olarak bcaa eklediklerinden onu yazmışlar
    yani hydrowhey de glutamin içerir bulacağınız en dadnik whey tozu da

11. vandeta2006

vandeta2006 Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    İZMİR
    arkadaşlar bu ürünün içeriği gerçekten çok güzel nitro tech gibi komplike bir ürün kesinlikle kullanmayı düşünüyorum. kullananlar tad ve etki bakımından fikirlerini daha çok paylaşırlarsa sevinirim. bende içeriğini veriyim bodybuildingden alıntı yaparak.

1 scoop(36 gr)

Kalori 145
    Fat From Kalori 32
    Toplam Yağ 3.5g % 6
    Doymuş Yağ .5g % 2
    Trans Yağ 0g % 0
    Kolesterol 40mg % 13
    Toplam Karbonhidrat 6g % 2
    Diyet Lifi 1g % 4
    Şekerler .5g
    Protein 21g % 40
    Vitamin A (Retinyl palmitat olarak) 1,250IU % 25
    C vitamini (Askorbik Asit gibi) 15mg % 25
    Vitamin D (Cholecalciferol gibi) 100IU % 25
    E vitamini (dl-alfa-Tocopheryl Asetat gibi) 8IU % 25
    Thiamin (Thiamin mononitrat gibi) .375mg % 25
    B 2 vitamini .425mg % 25
    Niasin (Niacinamide gibi) 5mg % 25
    B6 Vitamini (Piridoksin HCl gibi) .5mg % 25
    Folat (folik asit gibi) 100mcg % 25
    Vitamin B12 (dozunda siyanokobalamin gibi) 1.5mcg % 25
    Biotin 75mcg % 25
    Pantotenik Asit 2.5mg % 5
    Kalsiyum (As dikalsiyum Fosfat Ve Whey Protein) 250mg % 25
    Demir (Demir fumarat olarak) 4.5mg % 25
    Fosfor (As dikalsiyum Fosfat, Magnezyum Fosfat Ve Whey Protein) 300mg % 30
    İyot (potasyum iyodür gibi) 37.5mcg % 25
    Magnezyum (As Magnezyum Fosfat Ve Whey Protein) 100mg % 25
    Çinko (Çinko Oksit gibi) 3.75mg % 25
    Selenyum (Sodyum selenit gibi) 17.5mcg % 25
    Bakır (Bakır oksit gibi) .5mg % 25
    Mangan (Mangan Sülfat olarak) .5mg % 25
    Krom (Krom Dinicotinate Glycinate gibi) 30mcg % 25
    Molibden (Sodyum molibdat gibi) 18.75mcg % 25
    Sodyum 100mg % 4
    Potasyum 215mg % 6

12. berg

berg Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0

bodybuildingde yeni formulde bu iceriğin coğu çıkartılmış.

13. altaylar

altaylar Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar o yazdıklarınız sadece multivitramin gibi duruyor
    intra pronun asıl amacı yukarıdaki yazanlar gibi potasyumu karşılamak falan değil
    amacı antrenman sırasında sindirilmiş protein(amino asit) vererek toparlanma sürecini hızlandırmak, yıkımı azaltmak, anabolizmayı yükseltmektir
    ayrıca bir miktar glisemik indeksi yüksek olan karbonhidrat(Soluble Fiber Glucose Polymer Complex şeklinde geçiyor içindekiler kısmında) ve bir miktar cla gibi esansiyel yağ+ ter yoluyla kaybedeceğiniz potasyum gibi madde leri vermek
    yani asıl dikkat çekmesi gereken kısmı hidrolize protein içeriği, ayrıca çok da karışık bir formulu yok karışık formuller genelde muscletech de oluyor dediğiniz gibi:)
    ancak dediğim gibi yukarıda sizin yazdığınız maddeler bana sadece çok düşük dozdaki bir multi vitamin-mineral gibi geliyor

14. Ayberk.K

Ayberk.K Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bu aralar protein tozu bakınıyorum. Şimdi Intra Pro nerede kullanılıyor? İdman öncesi mi yoksa sonrası mı? Ayrıca MyoFusion'a kanım felaket ısındı ama idman öncesi alabiliyor muyuz? Bu 2 ürünü tam olarak hangi zamanlarda kullanmalıyız?

15. kaotik

kaotik Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    ıntrapro kullanıyorum şuan o kadar protein tozu kullandım hiç biri gaz yapmamıştı ilk defa bunda gaz sorunuyla karşılaştım acayip bir gaz yapıyor ve karışması çok zor shakerla bile baya çalkalamak gerekiyor

16. BLACKFLASH

BLACKFLASH Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    asker
    Yer:
    Türkiye
    bu ürünü yabancı sitelerde tanıtırlarken yorumları gördüm. Kullananlar övgüyle söz ediyor. Bende merakla bu ürünü bekliyorum. Bu yıl elime geçme ihtimali var. Bakalım nasıl bir ürünmüş.

17. Phobos

Phobos Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Biraz önce bu ürünün siparişini verdim. Bakalım nasılmış, tecrübelerimi paylaşacağım :)

18. Phobos

Phobos Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Ürün bitmek üzere. Tadı inanılmaz, myofusiondan tad olarak çok daha üstün. Karışma sorunu ve köpürme yok. Gerçekten hızlı etki ettiğini hissediyorsunuz.

Tek kötü yanı, antremandan sonraki porsiyon yarım saat sonrasında ishal yapabiliyor.

Tşk

19. huncback

huncback Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    bu ürünü kullananlardan son yorumları alabilirmiyiz

20. lazyjoke

lazyjoke Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    murat
    Yer:
    ankara
    geçen yaz kullandığım bir üründü, bildiğim kadarıyla gaspari'nin ilk whey protein tozu olma özelliğini de taşıyor. Oldukça memnun kaldığımı belirtmek isterim. Tad ve karışım açısından oldukça iyi, tabi gelişim açısından da beklentilerimi karşıladı diyebilirim. Türkiye'de şu anda var mı bilemiyorum ama bulabilirseniz denemenizi tavsiye ederim.

Sayfayı Paylaş