Gaspari Nutrition IntraPro

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 14 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasil ?

1. Basarili

oy sayısı 30
    69,8%
  2. Orta karar

oy sayısı 11
    25,6%
  3. Basarisiz

oy sayısı 2
    4,7%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka

The IntraPro™ Competition Advantage ™ IntraPro™ gives bodybuilders what they want; the first incredible tasting, ultra-high quality, competition strength protein supplement engineered specifically for athletes with a desire to achieve and maintain that big, full and lean look year round.

At Gaspari Nutrition, we cater to bodybuilders. People who take real supplements. People who know the difference. The same people who consume vast quantities of protein in order to maximize their training efforts. I've been there…..and I'm still there! I thought it was time I tackled protein the same way I've tackled everything else so far…..to simply make the best product possible. I developed IntraPro™ for two reasons: to be unsurpassed in raw, muscle building nutrition and, to be honest, because I desperately needed a protein that I simply wasn't going to get sick of; something I would actually look forward to drinking everyday. A protein powder as satisfying as the best full blown meal replacements on the market. So far, our customers and colleagues unanimously agree that we've accomplished just that.. I invite you to give IntraPro a try. I think you're gonna like this one too.

I hope you like what we've done so far, and I hope you like where we're going. Let me know what else you need; I've got some great ones up my sleeve! Only the best for you guys. Thanks for all your support.
    -Rich Gaspari

The IntraPro™ Competition Advantage ™ IntraPro™ gives bodybuilders what they want; the first incredible tasting, ultra-high quality, competition strength protein supplement engineered specifically for athletes with a desire to achieve and maintain that big, full and lean look year round.

IntraPro™ draws its significant body composition altering capabilities from the complex anabolic/anti-catabolic power of IntraPro AAC7™, a unique combination of pure pharmaceutical grade cross flow micro and ultra-filtered whey protein isolates and high yield concentrates significantly infused with an optimal ratio of branched chain amino acids for inhibiting muscle breakdown, precise amounts of L-glutamine and taurine for maximum muscle cell volumization, and a precision dose of the potent micronutrients turkesterone (from Ajuga turkestanica extract) and 20-beta-hydroxyecdysone (from Rhaponticum carthimoides extract) shown in clinical trials to significantly increase strength and enhance protein synthesis.
    IntraPro™ contains a highly effective Protein Dispersion Complex designed to sustain the release of notoriously fast absorbing whey proteins to help maintain positive nitrogen levels up to twice as long as the typical 2-hour window elicited when ingesting whey proteins. Intelligent bodybuilders on normal 2 ½ to 3 hour intervals between meals can count on "no downtime" when feeding precious muscle tissue.
    IntraPro™ also contains an important full spectrum vitamin/mineral complex for more complete nutrition for those looking to substitute IntraPro for a meal during low carb phases of training.
    When going to every extreme to create the most effective competitor's protein supplement in existence, you have to go to equal extremes when developing the flavor. In medical terms it is referred to as "compliance factor", put simply, the better it tastes, the more you will use it. The flavor technology behind this superfood formula ensures that you will look forward to drinking IntraPro™ every time.

The wait is over. IntraPro™ by Gaspari Nutrition™; continuing to address the needs of the competitive bodybuilder or serious athlete desiring to achieve "peak condition" in any season.*
    *Gaspari Nutrition does not advocate the use of illegal anabolic steroids. These statements have not been evaluated by the FDA. This product is not intended to diagnose, treat, cure or prevent any disease. IntraPro™ is a trademark of Gaspari Nutrition, Inc.

Phobos, zigbog ve Overlord bunu beğendi.
  2. Despo

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Phobos ve zigbog bunu beğendi.
  3. ozzers

ozzers Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    şu ürün tanıtımını türkce yapsanız daha iyi olmazmı ..

4. Despo

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Güzel fikir, sanirim herkes isterdi. Bu ürün türkiye de bulunmadigi icin, üreticilerin tanitim yazisi bulunmuyor.

Her ürünün tanitimini biz cevirsek, baska seye hic zamanimiz olmazdi. Bazi üyelerimiz bu cevirilerde destekci olmakta, sizde ingilizce biliyorsaniz cevirebilirsiniz.

Saygilarimla

5. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Gaspari şirket olarak reklamlarında kendine çok güvendiğini belli ediyor her fırsatta en iyi olduklarını rahatça söyliyebiliyor Superpump'da buna şahit oldum bu protein tozunu da kullanmayı düşünebilirim

6. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    whey alacağım karar veremiyorum. maddi kısmını sallayın kesenin ağzı açık ne tavsiye edersiniz:

- bu ürün (şu an sp + sizeon kullanıyorum) belki aynı marka daha verimli olabilir
    - optimum hydro
    - muscletech nitro
    - bsn syntha

2shae sen kullandın mı bunu? ne dersin?

7. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    bu nitro-tech gibi bir ürün sanırım?

Son düzenleme: 21 Aralık 2009
  8. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Kullanmadım Hardline BiPro'ya geçeyim diyordum eldeki bitince fakat Hardline hiç hesaplı değil, Gaspari'de Netrition'da kargoyla 120 liraya geliyor öğrenci olduğum pek para ayıramıyorum galiba ON'a zorunlu devam da bulunacağım

9. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    bir de whey olarak MyoFusion var Gaspari'nin

10. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    Evet kullanıyorum ve çok memnunum,

Tad; 10/10
    Karışım su ile 10/10
    süt ile 9/10

Etki olarak bir şey söylemesi zor daha 1 haftadır kullanıyorum...
    Gaspari ürünleri bence oldukça başarılı thums: Bu ürün de iyidir diye tahmin ediyorum.

Son düzenleme: 23 Aralık 2009
  11. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    zigbog karar veremedim hala. muscletech im bitmek üzere. netrition önümüzdeki haftaya kadar gönderim yapmayacak tatile giriyorlar. optimum un platinum hydro su hakkında ne düşünüyorsun? yabancı forumlara bakmaya devam ediyorum muscletech den biraz soğudum gibi çoğu kimse balon diyor abartılı reklamları var o kadar diyor. optimum sanki daha iyi gibi geldi ama syntha ve gaspari nin tozları da kafamı karıştırdı. yazı tura atacağım en sonunda.

12. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    zigbog hangi aromasını kullanıyorsun?

13. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    ben çikolatalısını kullanıyorum.

Protein seçimi konusunda günlük beslenmeyide ele alırsak. Mesela iş yerinde 3 saat boyunca aç kalıyorsun diyelim bunun için pratik bir anti-katabolik girişim lazım. Bunun için myofusion veya syntha-6 iyidir hem antrenman çıkışı hemde günlük kullanımı için. Ama nitro-tech antrenman sonrası çok iyi bir ürün bence. Eğer alabiliyorsan nitro ve myofusion veya syntha yap derim. Nitro almak istemiyorum diyorsan Syntha-6 kullandım etkisinide kanıtladı. Ama myo hakkında kesin bir şey diyemem. On hydro bb.com da iyi oy almış oda güzel bir üründür ama hiç kullanmadım.

14. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    dördünü de alıp (nitro + syntha + hydro + intra) hepsinden 1/4 ölçek koysam nasıl olur acaba :):)

15. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    intra ya gerek yok bence. nitro + syntha güzel olur. Hatta içine hydra karıştırmanda ayrı güzellik katar :D

16. LUDA

LUDA Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    iki tane protozu kombinesi yerine başka kombineler yapsak daha mantıklı olmaz mı???

17. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    ne gibi? 2 protein tozu kullanmak başka ürün kullanamazsın anlamına gelmez. İstediğin ürünleri kominene ekleyebilirsin ;) Burada sadece protein kombinesine değindim çünkü başlık protein tozuyla alakalı.;)

18. LUDA

LUDA Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    ben zaten 2 protozu kullanırsak başka ürün kullanamayız gibi bişey yazmadım..sadece tek protozu kullanıp onun yanında başka ürünler kullanırsak daha mantıklı olur dedim..2 protozu almak maddi açıdan fazla lükse girebilir..ayrıca nitrotech ile bsnsyntha nın farkılı özellikler taşıyan proteinler olduğunu biliorum..ama yine de fazla lüks gibi.. bende netritiondan yeni sipariş verdim nitrotechhardcorepro soledim..ama syntha hiç kullanmadım ikisi arasında gelip gidiorum açıkçası..bir de şimdi platinum çıktı..

19. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    syntha-6 yı kullandım öneririm. Ama çilekli sakın alma, iğrenç :D
    Şimdi neden 2 protein tozu kullanıyor? çünkü nitro-tech antrenmandan sonra kası doyuran ve çok iyi verim alabildiğim tek protein tozu, bu antrenmandan sonrası için.
    Birde gün içinde hem o anı kurtarabilecek hemden uzun süreli emilimi olan bir ürün olan syntha kullanıyoruz. Onu almasak bunu alsak gibi mantıklar yanıştır. Şöyle ki herkesin durumu farklıdır. Ben antrenman olmayan günlerde hiç toz almıyorum, normal gıdarlarda almak için vakit bulabiliyorum ve bu yolun en iyisi olduğunu düşünüyorum. Hatta 4-5 hafta sonra tamamen kesmeyi veya minumuma indirmeyi düşünüyorum.
    Ama iş yerinde çalışan biri maksimum 3 öğün yiyebilir(istisnalar olabilir). Bu kişi için gün içinde syntha-6 iyi bir seçim olacaktır. Tabii ki senin dediğinide anladım ama arkadaş antrenmandan sonraki protein tozunun en iyisi olmasını istiyorsa bence bu nitro-tech'tir. Elbette antrenmandan sonra syntha-6 da gayet işinizi görebilir. Tercih kişinindirthums:

20. LUDA

LUDA Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    zigbog ben sana şu kadar söyleyim protozu alırken artık tadına daha fazla bakmaya başladım açıkçası..nitrotech iyi hoş ama 4lbs alıoruz sürekli daha ekonomik olsun diye ancak nitronun iğrenç tadından bıktım..öce vanillya baymıştı sonra çilek sıktı derken..yurtdışından muzçilek söyledim aman allahım dün gece yarısı kusuyodum...arkadaşım optimum muzçilek kullanıo,çikolatlısını da kullandı..tadları mükemmel..ben de geçen yıl kullanmıştım hem tadı hem çözünürlüğü çok ii..bu yüzden synthatı merak ediorum tadı ii ise hemen alıcam,bu kutudan sonra benim için nitro bitmiştir..

Sayfayı Paylaş