Gaspari Nutrition Bcaa 6000

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve acemix tarafından 16 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 130
    59,1%
  2. Orta karar

oy sayısı 81
    36,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 9
    4,1%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 96 üye.
  1. mtcinar

mtcinar Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Teknisyen
    Yer:
    İstanbul
    Ben de 1 kutu bitirmiş biri olarak yorumlarımı yazayım. Öncelikle kullanım 80kg'nın altında spordan önce 2 spordaan sonra 2. 80kg ve üzerinde spordan önce 3 spordan sonra3 şeklinde. Ürünün tabletlerinin yutumu kolaydı. Bir sorun yaşamadım. Tabletler üzerinde gaspari yazıyordu. Etkisi de belki ilk kutu olduğu için bilemiyorum ama genel olaarak çok fazla fark edemesemde orta karar diyebilirim. Tercihimi yine aynı üründen yana yapıcam. Zira proteinim de Myofusion. Gaspariyi Türkiye pazarında fiyat-kalite açısından ideal buluyorum. Herkese iyi, keyif dolu sporlar..

agantaa bunu beğendi.
  2. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    6-6 almayın 3- 3 alabilirsiniz. Kendi ihtiyacınız doğrultusunda belirleyebilirsiniz.

xinplysz ve agantaa bunu beğendi.
  3. virtual shark

virtual shark Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Çok teşekkürler.

Ben de sorumun cevabını ilk elden aldım. Başımdan geçenleri kısaca özetliyim.

Önce netten Gaspari'nin yetkili distribitörünü aradım. Bursa'da bir firma çıktı. Ancak kendileri distribitörlüklerinin Temmuz ayında başlayacaklarını belirterek, şu anda kendilerinin ithal etmediğini söyledi. Şu anki distribitörü de bilmediğini belirtti.

Sonra, ürünü GNC'den almamama rağmen, distribütörünn adını öğrenmek için kendilerini aradım. Bana adını söylediler, ancak telini bulamadılar. Bu arada nezaket göstererek, ürün ile ilgili sorunu kendilerine de sorabileceğimi söylediler ve ben de mevzuyu anlattım. Kendilerine aynı sorunun bir başka müşterileri tarafından sorulduğunu ve bunu distribütöre sorduklarını söylediler ve distribütör de GNC'ye sizin yukarıda verdiğiniz cevabı vermiş.

Akabinde ürünü aldığım ****** e telefon edip, distribütörün telini aldım ve Bionutra'yı aradım. Telefonda bunun sebebini bilmediklerini, ancak ürünün sahteliğinden şüphelenmeme gerek olmadığını belirttiler.

Bütün bunlar devam ederken, Gaspari'nin Amerika'daki müşteri hizmetlerine de mail attım. Benden ürünün üzerindeki son kullanma tarihini ve üzerinde yazan lot numarasını istediler. Bunu kalite kontrol departmanı ile çek edip ürünün orijinal olduğunu bildirdiler.

Biraz uzun oldu kusura bakmayın :)

4. desire45

desire45 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben de sipariş verdim sanalpazardan,haydi hayırlısı bakalım:)

5. komutantopatan

komutantopatan Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Şahsen ultimate ve gaspari kullanmış biri olarak ultimate'in gaspari'den daha etkili olduğu söyleyebilirim ama bir dahaki sefere gasparinin tabletlerinden kullanacağım nedeni ise ultimate'in karpuz aromalı toz bcaa'sının içiminin tek kelimeyle rezalet olduğudur zaten suda çözünmesi sorunlu olan bir amino asit karışımının bir de bu kadar ekşi bir aromayla içilmesi gerçekten insan için işkenceye dönüşüyor hatta bazı günler içemediğimi bile söyleyebilirim o derece kötü yani

6. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    toz haptan daha iyidir tabikide.şu anda ultimate yok zaten.multipowerın bcaası geldi 400 gram olarak ve kiraz aromalı.ultimate e ekşi tat konmasının amacıda bcaanın tadının aromasız olarak içilemeyecek kadar acı olmasından kaynaklanıyor.

7. badboy9119

badboy9119 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Amino max mi önnerirsiniz yoksa bcaa 6000 mi?

8. komutantopatan

komutantopatan Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Kullanım amacına göre değişir, sadece tek bir ürün kullanacaksan max, yok başka şeylerle kombinasyon yapacam diyorsan 6000 al derim

9. badboy9119

badboy9119 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Tek bir günden kasıt ne? Antreman öncesi + ant sonrası - veya bcaa alsam da ant öncesi ve sonrası olmuyor mu? whey + a.asit kombinesi

ayrıca aminomaxteki bcaa oranı bcaa6000den fazla değilmi

10. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    ben definisyonda sadece bcaa tüketyiorum. ant snorası basit şeker + bcaa yeterli oluyor. wheyle kombineye gerek yok. zaten definasyon için kullanılıyor bunlar genellikle.

11. mahasamatman

mahasamatman Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba, bu sporu 2.5 senedir yapan birisi olarak ben de görüşlerimi paylaşmak istedim:

şu anda definisyon dönemindeyim. Çalışma şeklimi kabaca anlatmak gerekirse, 3 parçalı bir vücut programım var, ve her program superset sisteminde. Her antreman sonrasında duruma göre 10 dakika HIIT uyguluyorum

1- Bacak + Omuzlar +HIIT
    2- Biceps + Triceps + Karın + HIIT
    3- Sabit tempolu 40dk. cardio ( Bazı günler 30dk. yüzme)
    4- Göğüs + Sırt + HIIT
    5- Bacak+Omuzlar
    6-Sabit Tempolu Cardio
    7- Dinlenme.

Şeklinde devam ediyor.

Kullandığım supplementler:

Optimum Gold Standard Whey
    Gaspari Nutrition BCAA
    Gaspari Nutrition Glutamine

BCAA+Glutamine kullanmaya balşamadan önce yukarıda yazdığım şeklide çalışabilmem hayaldi. En fazla 3 gün yaptıktan sonra toparlanmam 2 günü (bazen 3. günde çalıştığımda hala tam toparlanamamış olabiliyodum) bulabiliyordu. Sonrasında hocamın da tavisyesiyle glutamine ve bcaa kullanmaya başladım, etkileri muhteşem, eski halime göre neredeyse 2 kat daha hızlı kaslarım toparlamaya başladı ve hafta boyunca hiç yorgunluk hissetmiyorum.

Kullanmaya balşadığım 3 haftalık süreçte gözle görülür bir şekilde kaslarım belirginleşti ve yağ oranım azaldı.

Bir ilginç nokta, glutamine ve bcaa kullanmaya başlayana kadar kilo verirken başladıktan sonra yavaşlamaya balşadı. Bunu kas yıkımının ortadan kalkmasına yoruyorum.

Eskiden sadece Whey protein kullanırdım, ama artık bcaa ve glutemine de sürekli kullanacağım supplementlere eklenecek gibi gözüküyor :)

SAWASH ve himrkolo bunu beğendi.
  12. mtcinar

mtcinar Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Teknisyen
    Yer:
    İstanbul
    3. kutuyu kullanan birisi olarak benim yorumum bu ürün bir şeylere yardımcı oluyor. Uzun süreli antrenmanlarda performansım daha uzun sürüyor sanki. Definisyon konusunda da faydasını gördüm. Toparlanma konusunda da. Ürün benden iyi not aldı. Ama esi süngerli ve filmli hali daha güzeldi. Üzerinde gaspari yazan. Denemeye değer bir ürün olarak önerebilirim. Özellikle definisyon ve sıkı bir antrenman döneminde kendine yardımcı bir ürün arayanlar için.

13. aht

aht Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    gayet guzel bı urun ozellıkle yutumu cok kolay tabletler kucuk ve kaygan bı yapıya sahıp

14. emre_a35

emre_a35 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    bugun başladım bende ama cesaret edemedim idman öncesi 3 sonrası 3 taneye idman öncesi 2 sonrası 2 aldım benim sormak istedigim kilom 74 boy 1.75 3+3 fazla gelmez demi ? bide idmanın olmadıgı gün alsakmı almasakmı :D

15. aht

aht Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    idmanın olmadıgı gun alma bana kalırsa anrenmandan once 2 yut antrenman sonrası 4 antrenman sonrası daha cok gereklı yıkım olmaması ıcın . son olarak 2+2 az gelır

16. emre_a35

emre_a35 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    eyw. saolalsın öyle yaparım

17. gkyakkus

gkyakkus Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    ilk defa kullanan biri olarak kesinlikle tavsiye ederim.aynı zamanda gaspari glutamine ve muscletech nitrotech wheyde alıyorum..

spordan yarım saat kadar önce bi ölçek whey + bi çay kaşığı (5 gr) glutamine + 3 bcaa alıyorum..eskisinden çok daha sert bir program uyguluyorum ve hiç kaldıramadığım ağırlıkları kaldırıyorum..spor sonrasıda aynı ölçeklerde alıyorum.gerçekten minimum kas ağrısı.daha 1 kutu bitmedi ve gözle görülür bi gelişme var.O kadarki t-shirtle bile görenler aynı şeyi söylüyor.Bu zamana kadar neyi yanlış yapıyordunki birden böle bi değişim oldu diyorlar.Değişen doğru supplement ve ağır-doğru program.Aynı zamanda haftada en az 1 kez yorucu bi cardio antremanı yapıyorum.Cardio yu sabah yapmayı seviyorum hem etkisinden dolayı hemde kattığı zindelikten dolayı ama ağırlık antremanını akşam yaptığım için sabah gidemiyorum cardioya o yüzden boş günüm varsa hemen ertesi günü cardio olarak değerlendiriyorum..Mesela p.tesi sabahını.Onun dışında her hafta halı saha maçım var.(Kesinlikle en zevkli cardio :) ) Bazen maçtan öncede ağırlık idmanımı yapıp üstüne maç yapıyorum.Bunu çok araştırdım sordum soruşturdum forumdada dışardada kimi kaynaklar kas yakımı olmadığını kimi kaynaklarda yıkım olduğunu söylüyor.Ben aldığım takviyelere güvenerek yıkım olmayacağını düşünüyorum.

Cardio antremanım:

5 dk yürüyüş (ısınma)
    10 dk sabit tempo koşu (hız 10)
    20 dk HIIT
    5 dk yokuş yukarı sabit tempo koşu

Tartılara takılmış biri değilim çok sık tartılmam 27 kg vermiş biriyim artık aynadaki görüntüm önemli benim için.ama gözle görülür yağda yakmış olmama rağmen (pantolonlarımdan da anlamama rağmen) en son tartıldığımda çokta olmasa kilo almıştım ilk kez aldığım kilo beni rahatsız etmedi çünkü yağ olması imkansız.

Son düzenleme: 2 Eylül 2012
  18. ISMAIL UFUK

ISMAIL UFUK Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese iyi forumlar dilerim, foruma bu gün itibarı ile üye oldum.
    Bu ürünü Profilo'daki GNC mağazasından satın aldım, antrenman öncesi 3 adet antrenman sonrası 3 adet alıyorum.
    Antrenmanlarım bir gün göğüs, omuz, ön kol, triceps bir gün sadece mide şeklinde haftada 1 gün ful dinlenme şeklinde.
    Bir salona gitmiyorum evdeki serbest ağırlıklarla çalışıyorum. Boş günlerde bu ürünü öğün arasında 1 veya 2 tane destek amaçlı alıyorum.
    Üründen genel itibarı ile memnunum, daha net fikrimi ilk kutu bitip 2. yi sürdürdüğümde paylaşırım.
    Herkese iyi forumlar.

VENGEANCE bunu beğendi.
  19. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    türkiye de 75.56 tl amerika da $18.99 isterse mücizeler yaratsın hiç bir ürünü benim kullanmaya vijdanım el vermiyor.

20. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli

Sayfayı Paylaş