Gaspari Myofusion vs. Muscle-Tech Mass Tech

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve melo_15 tarafından 4 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. melo_15

melo_15 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar ben 7 aydır bu sporla uğraşıyorum. son 5 aydır da Optimum Whey kullandım. Hala da kullanıyorum, geçen ay bunun yanına bir de GH Max ekledim. Sonuç istediğim gibi olmadı malesef, performansımın artmasına rağmen hacim kazanamadım.

Şimdi yukarıda yazdığım Gaspari Nut. Myofusion ya da Mass Tech ürünlerinden birini alacağım. Ve Universal Kreatin ile desteklemeyi düşünüyorum. Acaba hangisiyle daha iyi sonuç alabilirim sizce? Dediğim gibi vücudumda bir fark görmek istiyorum 1-2 aylık sürede sizce hangisi beni daha memnun edebilir?

Cevaplarınız benim için önemli. Teşekkürler.:)

2. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    biri elma biri armut

3. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    :D iyide muscletech mass-tech o protein tozu değilki kilo aldırıcı senin demek istediğin nitro-tech ismi yanlış yazmışsın nitro-tech kullandım hacim kazandım ama myfusion için birşey diyemicem bir ara alıcaktım stokta kalmamış bende nitro-tech aldım diğer ürünü kullanmadığım için birşey diyemicem

4. melo_15

melo_15 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Hayır arkadaşlar birinin Gainer olduğunu biliyorum. Benim bir arkadaşım Myofusion'la daha iyi hacim kazandım dedi. Ben Mass-Tech almayı planlıyordum, öyle deyince kararsız kaldım. Biri Protein Tozu diğeri Gainer ama gainerda da protein miktarı yüksek.

Dediğim gibi "hacim artırmak için" hangisi daha uygun olur Kreatin ile ?

5. Kaanrlz

Kaanrlz Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    arkadasım gainerdaki protein miktari daha yüksek olunca sana hacim kazandırmıyor ki.yukardaki arkadasında dedigi gibi biri elma biri armut birazcık araştır.kütle istiyorsan mass tech gainer olarak karbonhidratla aldırır sana myofusion ise complex protein tozu kaldıki benimde bi arkadaşım myofusion kötü diyor.Arkadaşlarla yürüme araştırma yap.

6. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    nitro-tech ve cell-tech kombinasyonunu yap düzenli kullan birer kutu bittimi ölçülerine tekrar bak derim yalnız sadece bunlara güvenme beslenmenede dikkat et

7. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    eco formül güzelde ekonomik boyutunu hiç düşünmemişsin:D

8. oksimveiti

oksimveiti Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  9. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Myofusion ve Mass-Tech ürünleri farklı kategorideler.
    Hangisi ile daha iyi sonuç alabilirim gibi bir soruya yanıt vermek kahinlik yapmak gibi olur.
    Bu ürünlerin başlıkları forumumuzda mevcut. Biraz daha fazla araştırma yaparak bilincinizi arttırmanızı öneririm.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş