Gaspari Myofusion ELITE serisi

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve BeachBoy tarafından 9 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    white450px.jpg

Gaspari Myofusion ELITE serisi

Gaspari bu ürününü piyasadan kaldırdığı Hydronun yerine piyasaya sürmüştü. Ürün 4 çeşit proteinden oluşuyor ve bu protein harmanı extra aminoasit eklenerek desteklenmiş. Gaspari Myofusion ELITE serisinin yakın zamanda Türkiye'de satışa sunulacağı distribütörler tarafındn ilan edilmiştir.

Ürünün Bir Porsiondaki EAA profili:

chart_myoelite_bcaa.gif

Supplement İçeriği :

18-101-SupplementFacts.jpg

StormBlast ve khephnes bunu beğendi.
  2. mavitürk

mavitürk Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    0
    Eskisi gibi gaz sorunu bide karışırken köpürme sorunu var mı kullanan arkadaşlar yazabilir mi ?

3. wixxx

wixxx Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    Gncde satışı var gözüküyo yarın almayı düşünüyorum şuana kadar optimumdan pek verim alamadım bide bunu deniyelim.

4. komutantopatan

komutantopatan Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Optimumdan verim mi alamadın ?

5. wixxx

wixxx Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    Aynen verim alamadım. Bugün kullanmak nasip oldu tat biraz değişik optimumdan biraz daha şekerli ( abartı şekilde değil ) bi gaz problemi şimdilik yok uzun süreli kullanımda sorun yaşatırsa tekrar yazarım

6. The_SamaeL

The_SamaeL Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Bu ürünü yaklaşık 15 gündür kullanıyorum fakat hiç memnun değilim. Performans ve etki olarak bir şey söyleyemem fakat eski myofusion serisi çok daha iyi bence çünkü bu ürün trans yağ içeriyor. Bu resimde trans fat sıfır yazılmış ama içindekilerden okuyacağınız gibi partially hydrogenated soy oil içeriyor, yani trans fat. Bendeki kutu içeriğinin "nutrition facts" kısmı bu resimdekinden farklı. Trans fat kısmı yok sadece sature yağ miktarını belirtmiş ve kutu üzerinde 52 servings yazıyor. Neyse bunlar işin ayrıntısı fakat sonuç olarak spor ürünleri üreten bir firma nasıl trans fat koyar anlamış değilim. Belki diğer ürünlerde de var gözden kaçıyor veya belirtilmiyor.

7. wixxx

wixxx Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    Protein tozundan performans beklentisi gereksiz diye düşünüyorum.

aa2a bunu beğendi.
  8. Xanthium

Xanthium Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    bb'de oldukça popüler olan myofusion hydro'dan sonra çoğunluğun memnun olmadığı myofusion probiotic serisi ve şimdi de elite serisi. Kulanıcı yorumları bekliyoruz..

9. wixxx

wixxx Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    Uzak durun derim. Uzun süreli kullanımda mideyi ciddi şekilde bozuyo zaten servis sayısıda az eko. değil yani. Hiç gerek yok kısaca. . .

10. war

war Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    protein tozlarının etkisi kişiden kişiye değişiyor bence. Örneğin sitelerde övülen muscletech nitrotech ve optimum whey bende sıfır etki yaptı. Myofusion elite ise hem hacim artışı hem de vücudumun şekillenmesinde etkili oldu. başarılı bir ürün.

11. ABK

ABK Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İzmir

Selamlar , ben 5 gündür bu ürünü kullanıyorum herangi bir gaz sorunu ile karşılaşmadım.

Kopurme konusu ise spordan hemen sonra salonda shaker ile 30 sn karıştırıyorum, hiç tortusu kalmıyor ve de kopurme olmuyor.O acıdan bir sıkıntısı yok benim goruşum.

12. KarakanMc

KarakanMc Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Öncelik ile merhabalar yukardaki ürünün aynısını aldım...
    Gaspari-myofusion-elite-serisi-(Çilekli)

İçindekileri ele alırsanız:
    Ürün 4 çeşit proteinden oluşuyor ve bu protein harmanı extra aminoasit eklenerek desteklenmiş..

Nasıl bir verim alıyorsunuz eksilerini artılarını yazarsanız sevinirim...
    İnternette araştırdım fakat daha henüz bir yorum yapılmamış yeni bir ürün olduğu için...

Son düzenleme: 17 Haziran 2013
  13. fsmy

fsmy Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    bende 10 gündür kullanıyorum,gayet güzel protein çeşitliliği avantaj bence.tadıda güzel.

14. bilkent

bilkent Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Ürünü bir kampanyadan yararlanmak adina 90 TL gibi bir fiyata satin almistim. Acikcasi denemeyi dusundugum bir urun degildi. Bugun itibariyle bitti. standart bir Optimum ya da Nitrotech olcegine gore daha buyuk bir kepceye sahip. Bir kepce icin Optimum'da 150ml, Nitrotech'te 200ml kullanirken bu urunde 250ml su kullanmam gerekti. yani daha yogun.

Tat konusunda oldukca basarili. Kullanimim sabah 1 olcek ve spor sonrasi 1 olcek olarak gerceklesti. Herhangi bir etki hissetmedim elbette. Cok az gaz problemi yasatti o kadar.

ON ve Nitrotech benim favorilerim. Ancak fiyat anlaminda firsat yakaladigimda kullanmayi dusunebilecegim bir urun olacak. Ote yandan icinde soya barindiriyor olmasi sebebi ile asla daha ust siralara yukselemeyecek nazarimda.

Tesekkur ederim.

15. KarakanMc

KarakanMc Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Merhabalar Gine kullanım sürecimdeki gelişimleri ve olumsuzları ele alalım...
    1 Haftadır Gaspari-myofusion-elite-serisi-(Çilekli)

Kullanıyorum bir maruzatım olucak biraz kendi Çapımda araştırdım google'da
    Protein Tozu mu acaba ishal yaptı diye kullandıgım günden beli ishalim karnım çok yanıyor vede çok gaz yapıyor .Acaba Havalardandamı olabilir cünkü bu aralar çok hava değişimi oluyor...Protein dısında hiç bir sey kullanmıyorum.Suan kepcesi 1ölçek 36gr yanılmıyorsam slim bir sekilde Shaker koyuyorum üstünede 300ml su ilave ekleyip 30 Sn kadar çalkalıyorum...
    Spor yaptığım günler 1 saat önce iciyorum Spordan hemen sonra olarak günde 2 kere alıyorum
    Dokunuyormu acaba fazlamı geliyor 60 kiloyum.

Bu süreç içinde bir etki yaptıgını düsünmüyorum ?

Bir çok kisi yorum yazmış ilk kullanımda öle oluyor vucudun alışması lazım sütle icme ws ws
    Son Kullanım tarihide 2015 Ocak ayına kadar Kabınıda Serin bir yerde muhafaza ediyorum ?
    Sorun ney acaba ? Devam etmelimiyim

Son düzenleme: 22 Haziran 2013
  16. FtgO

FtgO Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
  17. hasanferda

hasanferda Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    elit serisinden iki ay kullandım. 2 tane 1800 g bitirdim ancak hacim katkısı olmadığı gibi 2nci ayımda 1 kg kas kaybım oldu. tabii yağ eritmek için kardiyoda çalışıyorum ve beslenme eksikliğide oluyor. genede hem amino 2700 hem proteşin tozu kullanmama rağmen kas erimesi olunca protein tozunu değiştirme kararı aldım. hacim olarak bana bişey kattığını düşünmüyorum.

18. dgnytm

dgnytm Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    kullanan arkadaşların başka yorumları var mı acaba? bu ara almayı düşünüyorum ama eski myofusion bulamıyorum ya elite yada probiyotik var -.-

19. maxborn

maxborn Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    çikolatalısı çok yoğun ve tatlı 15 gündür kullanıyorum.şimdi çileklisini aldım.o çikolatalı gibi yoğun değil ama lezzetide çok yapay olmuş.tadı pek hoş değil..çikolatlısı tercih edilebilir.bana kattığı fayda olarak bişey diyemicem anlayamadım daha. ama içinde her porsiyonda 150 kalori olması yüksk bence.kilo almak istemiyorsanız bu ürün uygu değil size..porsiyonlar 37 ser gram büyük yani.on da 30gramddı porsiyonlar ve dahauzun dayanıyordu.. bence nitrotech veya optimum daha iyi ...

20. maxborn

maxborn Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    bende yağlanma yapmasın diye su ile karıştırıp içiyorum yinede hafif gaz problemleri başladı.15-20 gündür kullanıyorum.tuvalete çıkma sayım arttı.kilo artışım yok.bunun dışında içinde sadece whey olmadığından uzun salınımlı bir protein bu bence güzel bir özellik ama kazein proteini olduğundan gaz problemi yapıyor ..fiyat olarak makul aldığım için denemiştim.bu kutu bitince herhalde optimum yada syntexe dönüş yapıcam.

Sayfayı Paylaş