Gaspari Cytolean

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve aneximandros tarafından 4 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica][SIZE=-1][FONT=Verdana, Arial, Helvetica][SIZE=-1]Yag yakiminda kullanilan bir urun, Turkce tercumesini daha sonra kismen yapacagim. Bilgiler netrition web sitesinden alinmistir. Kullanan varsa deneyimlerini paylasabilir.[/SIZE][/FONT]

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica][SIZE=-1]New Cytolean™ from Gaspari Nutrition is undoubtedly the most exciting news in fat burning to hit the market in years. Using a unique, patent pending formula exclusive to Gaspari Nutrition, this amazing product promises to burn fat, reduce appetite, increase energy levels and induce a unique "feel good," euphoric effect that is sure to take the industry by storm. [/SIZE][/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica][SIZE=-1]If you remember the good old days of ephedra and phenylpropanolamine then you are going to love the feel of Gaspari Cytolean™. Using a multi- tiered system that increases lipolysis, energy levels, and ability to concentrate while decreasing appetite and fat deposition, Cytolean™ stands alone in the fat loss supplement marketplace as the only product that really works without giving you the "shakes, jitters or stomach discomfort." If you are using a fat loss supplement and its not Cytolean™ you really are not maximizing your fat loss potential. Get Cytolean™ today! [/SIZE][/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica][SIZE=-1]Cytolean™ - Start Burning Fat Today!™ [/SIZE][/FONT]
    • [FONT=Verdana, Arial, Helvetica][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica][SIZE=-1]
    • the most comprehensive and powerful fat loss product to come out in 10 years
    • patent pending thermogenic agent
    • crushes appetite & constant cravings
    • long-term explosive energy (no crash!)
    • profound sense of well-being & mental focus
    • 120 extended release capsules[/SIZE][/FONT]
    • [FONT=Helvetica, Arial]Nutrition Facts[/FONT]
      Serving Size: 1 capsule
      Servings Per Container: 120
      [​IMG] Amount
      Per Serving
      [FONT=Verdana, Arial, Helvetica] % Daily
      Value*
      [/FONT] [​IMG] [​IMG] [​IMG] Proprietary Blend Glucuronolactone, Green Tea Extract (90% Catechins and 60% ECGC), DL Phenylalanine, L-Tyrosine, Beta-Phenylethylamine, Caffeine, Evodia rutaecarpa extract standardized for Rutaecarpine content, Hordenine, Ginkgo biloba extract, Uncaria rhynchophylla, Sinofranchetia chinensis. [​IMG] [​IMG] *Percent Daily Values are based on a 2,000 calorie diet. Other Ingredients: Calcium Phosphate, Magnesium Stearate, Gelatin. Recommended Use: As a dietary supplement, take 2-3 caps in the morning and 1-2 capsules 6-8 hours later. To avoid sleeplessness, avoid taking Cytolean later than mid to late afternoon. Do not exceed 4 capsules per day and 6 weeks of continuous use. Warning: This product is only intended to be consumed by healthy adults 21 years of age or older. Before using product, seek advice from a physician if you are unaware of your current health condition or have any pre-existing medical condition including but not limited to: high or low blood pressure, cardiac arrhythmia, stroke, heart, liver, kidney or thyroid disease, seizure disorder, psychiatric disease, diabetes, difficulty urinating due to prostate enlargement or if you are taking a MAO-B inhibitor or any other medication. Do not use if you are pregnant, nursing, prone to dehydration or exposed to excessive heat. Discontinue use and consult you health care professiional if sleeplessness, tremors, dizziness, nervousness, headaches, or heart palpitations occur or if you experience any adverse reaction to this product, Do not exceed recommended serving size. This product contains stimulants such as caffeine and should not be used by individuals wishing to eliminate such products from their diet. This product should be used in conjunction with proper diet and exercise. Store at room temperature and avoid excessive heat. Do not use if inner safety seal is broken or missing. KEEP OUT OF REACH OF CHILDREN.
    [/SIZE][/FONT]

diez, bonatschi ve (silinen üye bunu beğendi.
  2. Miracle

Miracle Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ticaret
    Yine her ürünündeki gibi gaspari baya iddalı girmiş. 10 yıldan beri çıkan en iyi yağ yakıcı die.

Deneyenler çıkar yakında :)

3. Miracle

Miracle Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ticaret
    Kullanmış olan var mı acaba?

4. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    etken madde degistirmeden nasil fark yakaladik diyebiliyorlar anlamis degilim.

klasik termo yag yakici iste, yesil cay, kafein, bi iki aminoasit vs.
    idman oncesi bi bardak yesil cay + sade kahveden pek fark yapacagini sanmiyorum

5. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0
    Doğru söylüyorsun cannabis.

İlla etki isteniyorsa tiroide etki eden bir yağ yakıcı tercih edilmeli.

Kafein kullanıyorum ve etkiden çok memnunum.

6. Miracle

Miracle Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ticaret
    sleepy zatenbu "thyroid regulator"

7. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0
    Ürünün açıklamasına tekrardan baktım ve tekrardan tiroidle ilgili bir ibare göremedim.

http://www.bodybuilding.com/store/gn/cyto.html

İsterseniz içeriğini bir Animal Cuts ve Lipo 6x ile karşılaştır Miracle.

Her Tyroid Regulator yazana inanma.

Prosoektüste belirtiyorlar neyin neye etkidiğini.

Gaspari' nin bu ürününün prospektüsü bana Greg Valentino'nun evinde yaptığı supplementları hatırlattı.

Üstüne "Proprietary Blend" yazdınız mı iş bitiyor diyordu.

Gaspari' de öyle yapmışa benziyor.

Ben bu ürünü araştırmıştım, bb.com forumlarını gezdim ve beğeneni pek görmedim.

Tabi ki herkesin kendi kararıdır.

İyi sporlar.

aneximandros bunu beğendi.
  8. Miracle

Miracle Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ticaret
    Herkesın begenısı kendısıne. Bodybuilding onu tiroid regulator grubuna almış demekkı bıldıklerı bısı var bırdaha okumanı tavsıye ederım. Begenmedıgın urun Netritionda stokta kalmamıs onun yuzunden cuts almak zorunda kaldım :S

9. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0

Miracle, tekrar söylüyorum. İçeriğini kontrol ettiğimde herhangi bir tiroid içeren ibareye rastlamadım ve uyarıcı madde olarak da birşey göremiyorum.

Bildiğim kadarıyla aralarında tiroide etki eden bir madde yok.

Forumları gezersen cytloean hakkında değil de, mithotrophin hakkında daha umut verici şeyler bulabilirsin.

Cytolean kullanıp memnun kalan birkaç bayan sporcu dışında insan göremedim ben.

Ayrıca stokta yok demişsin de, bunun nedenini sana şöyle açıklayayım.

Cytolean V2 olarak Gaspari bu ürünün yenisini piyasaya sürüyor. Örnek ürünlerin şu an online olarak sunulmuş olması lazım ve bu ürünün gerçekten sağlam olduğunu okudum.

Stokta bulamamasının diğer bir nedenine gelirsek, bu ürün son dönemde çıkan yağ yakıcılar arasında en uygun fiyatlı olanlardan biri. Hydroxycut ve Lipo 6x ile arasında 8 dolara yakın bir fark var.

Benim araştırdığım ve gerçekten sonuç veren 3 yağ yakıcı var.

En çok önerilen Lipo 6x. Sonra Hot Rox geliyor ve bu aralar VPX Meltdown' u çok görür oldum konularda.

Ben sana boşuna Hot Rox ve Animal Cuts ile karşılaştır demedim Cytolean ürününü.

Bu 2 üründe de tiroide etki eden etkin maddeler açıkça belirtilmiş.

İçerikleri karşılaştırarak bir fikre varabilirsin.

Bodybuilding'in ne dediğine çok aldırış etme.

Intra workout ürünleri arasında glutamine görebilirsin. Prospektüsünde "after workout" yazan ürünleri de intra workout bölümünde bulabilirsin bazen.

Cytolean' e bir düşmanlığım yok, Gaspari genelde etkili ürünler yapan bir firma; fakat ürün hakkında iyi şeyler duymadığımı söylüyor ve izlenimlerimi belirtiyorum.

İyi sporlar.

Sayfayı Paylaş