Galiba göbekleniyorum

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve wonderkid tarafından 17 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. wonderkid

wonderkid Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese ilk önce merhabalar..
    Kafama takılan bir soru var sizin bilgilerinize danışmak istedim.
    Aktif lisanslı futbolcuyum yalnız yaz tatili dolayısıyla geçtiğimiz sürec içerisinde bir süre antreman yapmadım. Bugünlerde göbegimin sanki eskiye oranla büyüdüğünü hisseder oldumHenüz yaşım 19 , 1.85 boyunda ve 75 kiloyum. Göbeğimde yağlanma yok sanki şiş ve içi su dolu gibi.Dik durup aşağı bakınca engebenin oldugu bariz şekilde ortada. Sizler ne dersiniz?? acaba su falan mı var veya başka bidurum.. bodyi sadece futbol antremanlarında nadir yapıyoruz bunuda belirteyim

İlave yapayım burnumda cok önemli olmayan bir kırık var 1-2 yıl evvel doktor bunun göbek yapabileceğini sölemişti acaba onun mu etkisi var diye düşünmeye başladım şimdilerde.

2. hakan3438

hakan3438 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    burunla alakası yok bundan emin ol ramazan iftarda çok yiorsundur şişiodur yada çok sıvı tüketiyorsan sıvı şişiriyordur endişelenmene gerek yok kilonda boyuna göre tam kıvamında

3. StaticX

StaticX Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    Benimde yaş 17 yiyeceği bu aralar bozdum düzensizleşti göbeğim aynı senin tarifinde oldu.karın idmanıda yapmıyordum durum kötüye gitti.ama 1 ayda düzelebilecek bir durum benimki kardiyo ile gider.hele seninki,o futbol idmanlarınadn sonra yok olur zaten endişe etme.

4. wonderkid

wonderkid Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok sıvı tüketiyorum evet galiba ondan olabilir çünkü sarkma falan öle bir durum yok. Karın hareketlerinin üzerinegitsem bir süre normale döner galiba. Rahatlattınız beni çok teşekkür ederim.

Sayfayı Paylaş