GAKIC kürden öncemi? kürdemi?

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve cagkanyuksel tarafından 22 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. cagkanyuksel

cagkanyuksel Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Graphic Designer
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar primo - sustanon küründen cıktım 1 ay kadar oldu bir ay sonra winstrol kürüne giricem GAKIC'i bu gecis donemindemi kullansam yoksa winstrol kürüne başladıgımda mı kullansam bilgili arkadaslar cevaplarsa sevinirim

saygılar

bench_O

2. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    GAKIC muscletech in creatine ürünü olan gakic ise, Kür bitimde creatine yüklemesi yaptıklarını duydum hacim kaybetmemek için sanırım. Kür bitiminde olabilir. PCT'ye geçerken. Ama tam emin değilim. Sen yinede kesin cevap bekle derim ;)

3. kutlukan

kutlukan Üye

Beğenileri:
    402
    Ödül Puanları:
    73
    ben kürde supplement olarak sadece whey-bcaa veya aminoasit kullanılması taraftarıyım boşuna daha da yük bindirmenin alemi yok bence iç organlarımıza...bu tip ürünleri kürsüz dönemlere saklamak daha yerinde olur...

4. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.746
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    cagkanyuksel yine yanlis isler yapiyorsun. daha once yazdin forumda ilk kur icin sana cevap olarak sayfalar dolusu yazildi genelde herkes kur icin yeterli bilgin ve tecruben olmadigini soyledi, hatirlarsan antrenman programin 2.5 saat civariydi ilk sorunda. dozlar da dogru degildi degistire degistire bir kur plani olustu.

simdi ilk kurun bitmis bir ay bekleyip winstrol gibi agir bir ilac iceren ikinci kure giriyorsun.
    birak dinlensin biraz vucut toparlansin iyice. zaten erken girdin ilk kurune.
    kimden akil aliyorsun bilmiyorum ama ucuncu kurunde growth insulin gideceksin gibime geliyor daha 3-4 sene dolmadan. nedir bu acele yaza mi yetistireceksin kendini? tahmin edeyim sana dediler winstrol gir vucudu kurut hatlar belli olsun iyice parcalansin dediler.

zigbog bunu beğendi.
  5. cagkanyuksel

cagkanyuksel Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Graphic Designer
    Yer:
    İstanbul

Kafamda 2 ay dinlendirmek gibi bir süre vardı tedaviden sonra winstrol'ü ben biliyordum biri söylemedi ama hocalarımlada konuştum ben biraz fazla aceleciyim ondan kaynaklı belkide bu bekleyememek :)

suandaki cevaplara göre ya kürden önce ya da sonra kullanıcam ama hangisi olduguna karar veremedim yorumları bekliyorum Gakic i kullananlardanda..

6. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.746
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    bence foruma kurallara uygun bir şekilde resmini koy, doğru pozları ver, vg geçmişini yaz, insanlar sana hangi kür(kür gerekli mi) hangi supplement uygun yazsın. bir de gakic nereden çıktı, çok lafı duyulan bir şey değil, muscletech in arka planda kalan ürünlerinden biri. çok kullanmış olan çıkacağını sanmıyorum. uzun süredir forumu takip ediyorum çok adı geçen esamesi okunan bir şey değil. bence bu soru forumun geçmiş sayfalarında kaybolup gideceğine winstrol kısmına odaklanılmalı sağlığın açısından.

7. Göktan

Göktan Üye

Beğenileri:
    337
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Antrenör
    Yer:
    İstanbul
    Hızlı koşan atın ... seyrek düşer.Biraz sakin cagkanyuksel.
    Müsabık olmayacaksan 3 ay terapi dönemi tavsiye ediyorum.Sonra definasyon kürüne girersin.Kürün yeni bitmiş sanırsam,gerekli tahlilleri yaptır evvela..

Supplement konusuna gelince ; Bu tarz supplementları ne zaman kullanman gerektiği direk olarak senin hedef beklentin ve amacın ile alakalı.Kür bitimini izleyen 1 ay boyunca çaylak isen bişey kullanmanı tavsiye etmiyorum.

Kolay gelsin

8. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    gakic diyet döneminde kaybedilen gücü telafi etmek için üretilmiştir

9. MUSTAFA ÖREN

MUSTAFA ÖREN Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    0
    cagkanyuksel acele et zaman geçiyor bugün başlamanı tavsiye ederim winstrol kürüne ayrıca arkadaşların söylediği gibi winstrol ağır bir ilaç değildir.yaza kadar kürden küre koş derim ama çok acele et ki bir an evvel bu işin acele edilerek olmadığını öğren vücut senin vücudun nasıl olsa.bize hava hoş ama hangi ilacı kullanırsan kullan mesela işin sonunu konuşalım direk genotropin ve insülin kullan hiçbirinden kısa sürede sonuç alamıyacağın gibi bundanda bir sonuç alamazsın en az 6-9 ay arası kullanman lazım gözle görülür değişiklikler istiyorsan.Bu sebeple acele et çünkü içinde bulunduğun psikoloji acele etme dediğimizde bizi duymana engel olacak acele et ki vücudun bir yerden patladı mı kendin öğrenirsin yanlış yaptığını.kolay gelsin.

Sayfayı Paylaş