gainerle ilgili

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Sarcofago tarafından 23 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Sarcofago

Sarcofago Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar
    Perfect Nutrition PROPLEX KARBONHİDRAT 5kg Almış bulunmaktayım, Hocamız bi program verdi de tam anlayamadım içindeki ölçek 70. CC bu kaç gram Oluyor??

ikinci bir soru ise günde kaç gez kullanayım ve Bir porsiyona kaç ölçek atayım .. Hocamız 5 ölçek at dedi ama 1 haftadır öyle yapıyorum günde toplam 4 porsiyon x 5 ölçek = 20 ölçek gidiyor ve daha 5 günden Yarılandı bi yanlış var bu işte lütfen yardım edin kafayı kırıcam ..

2. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Öncelikle 70 cc lik yaklasık 30 gr kadar ürün alır. Hocanı yanlış anlamışsın sanırım 20 ölçek kullanılmaz o ürün. Spor geçmişini bilmiyorum fakat klasik kullanımı idmandan 40 dk kadar önce 1-2 ölcek idmandan sonra yine 1-2 ölçek olarak kullanabilirsin.

3. Sarcofago

Sarcofago Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    idman olmadığı günler?

4. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    idman olmadığı günler sabah 1-2 ölçek atarsın. Beslenmenede dikkat etmelisin tabi...

5. Sarcofago

Sarcofago Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    her gün şöyle yapsam sabah öğle yatmadan Önce .. 70 cc = 30 gr .. 2 ölçek = 60 gram olur günde 180 gram alsam 180 gram karbonhidrat yeterli olurmu her gün için

Sayfayı Paylaş