Gainer - Whey Tavsiyesine İhtiyacım Var

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve RocKuN tarafından 24 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. RocKuN

RocKuN Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba

Supplement tavsiyesine ihtiyacım var.

Kilom 65 kilo almak istiyorum ama gainerlere forumdaki bazı yorumlar yüzünden güvenemiyorum.
    Yaptıklarımı şöyle tanımlayayım.
    -Günlük 140-160 gr arası protein rahat çıkarıyorum.
    -Karbonhidratı ise 180-200 arası alabiliyorum.
    -Günlük kalorim ise 300-400 kcal açık oluyor.

Karbonhidrat ve kalori açığım kilo almamı engelliyor proteini düzenli alsam da tek başına kas inşa etmemi sağlayamıyor.

Öğrenci olduğum için bu durumda Hardline Progainer 4.5 kg uygun görünüyor bana.Ya da başka bir deyişle bana 200 tl'yi geçmeyecek şekilde uygun Gainer+Whey marka kombinasyonları söylerseniz sevinirim.

2. gorky53

gorky53 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    hardline alıcana seriousmass al 10 tl daha fazla ver hiç olmazsa ödüllü bir karbonhidrat içersin..Hemde daha fazla kalori alırsın

RocKuN bunu beğendi.
  3. RocKuN

RocKuN Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    ürünü inceledim 2.7 kg mı 110 tl iyi bir fiyat ama ürünün içeriğini anlamadım.

1 porsiyon da 50 gr protein 250 gr karbonhidrat var benim anlamadığım 1 porsiyon kaç gr oluyor?
    Bu ürünün kendi açılmış konusunda 1 porsiyon 300 küsür gram olarak belirtilmiş ki bu da ürünün 8 günde bitmesi demek.
    Acaba nasıl kullanmalıyım ?

Son düzenleme: 25 Mart 2013
  4. Von_Pasther

Von_Pasther Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    Serious mass ı 300-330 gr civarı kullanılmazsa etki göstermez.Ayrıca o kadar proteini etten alıyorsunda karbonhidrat eksikliği nasıl yaratabiliyorsun 1 tabak makarna yemek zor geliyor sanırım :D

Ayrıca 130 gram protein yeterli gelecektir fazlası yağ olarak depo olur yağlanırsın ileri düzey vücutçu değilsin kg başına 2.8 3 grama yakın protein alıyorsun gereksiz.Hele bide bunun üstüne whey ve serious mass alırsan aşırı bi protein fazlası oluşur.serious a ihtiyacın yok sadece wheyi sabah kalkınca yada antrenman sonrası recovery amaçlı kullanabilirsin ki o bile gereksiz böyle beslenmeye şahsi düşüncem.

5. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    Gainer'den vazgec. Kalori acigin varsa dogal gainerlere yonel hem parani cebinde tutmus olursun. Gold fistik ezmesi, bulgur, makarna, bol bol kuruyemis.

Whey olarak da fanteziye gerek yok, Optimum al direkt.

6. RocKuN

RocKuN Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    çok haklısınız arkadaşlar herşeyim düzgün bir tek karbonhidratım ve kalorim düşük oluyor.
    Bu da gelişmemi engelliyor yada çok yavaş kılıyor.

Düşünceleriniz doğru beslenmeye göre gereksiz görünüyor supplement ama çare bulmak istedim.

Sayfayı Paylaş