Gainer v Protein Tozu

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve essentiel tarafından 10 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. essentiel

essentiel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Arkadaşlar;
    Boy:183 cm
    Kilo:63 kg
    Spora başlayalı 2.5 ay oldu.Vücut yapısı olarak kollar ve bacaklar ince,gövde normal göbek yok sadece yemek kültürümüzden dolayı (Mardin) bel çevresi biraz yağlı.Hazırlık okuduğum için(karışık bi durum) okulda yemekhaneye gitme şansım olmuyor gün içinde beslenmem yetersiz.Sabah sağlam bir kahvaltı yapıyorum 11-12 arası akşam 6-7 civarı yemek yiyorum ve 8'den sonra salona gidiyorum.Hem enerji vermesi hem de kilo ve hacim kazanmak için hangi ürünü kullanmalıyım?Marka,çeşit önerebilir misiniz?Tamamen bilgisizlikten soruyorum gainer+spor ile sağlıklı kilo alırım değil mi demek istediğim kollar bacaklar tüm vücut olarak kilo alabilir miyim herhangi bir yağlanmaya neden olmaz değil mi?Protein tozu alsam kilo alamaz mıyım?Salondaki hocam Türk kökenli markalardan almamamı söyledi.Hangi ürün(marka) ve kullanım şeklini önerirsiniz?

Ekleme:Üst konulardan bilgi edinmeye çalışıyorum fakat direk kişiye yönelik öneri olursa daha sağlıklı olur diye düşündüm.

Sayfayı Paylaş