Gainer Seçimi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Chymeras tarafından 15 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Chymeras

Chymeras Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    İyi akşamlar, 21 yaşında kilo sorunu olan biriyim boyum 1.77 kilom 60 vücut tipim ektomorf ve mezomorf arası bir durumda ikisi için de kesin bir çizgiyle ayıramıyorum. Bu yüzden sağlıklı kilo almak için spora başladım doktora göründüğümde metabolizmamın hızlı oldugunu dengeli beslenme programına uymama rağmen kilo aldırıcı da önerebileceğini söylemişti önceleri. Daha önce de spor yaptım gainer ile etkisini de gördüm ama bırakınca tekrar verdim. Cok uzattın olayın özüne gel derseniz daha önce Muscletech Premium Mass Gainer kullandım. Bu sefer Arnold serisi Iron Mass Gainer da yeni bir ürün besin değerleri iyi görünüyor ve proteinin içeriğinin hayvansal oldugu yazıyor kendi sitesinde de fakat forumda araştırdığımda pek bir yorum göremedim hakkında o yüzden sizlere özellikle danışmak istedim bu Arnold serisi ürünlerini kullanan arkadaşlarımız var mı ürün hakkındaki görüşlerinizi ve önerebileceğiniz ürünleri. Teşekkürler şimdiden :)

Sayfayı Paylaş